Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.979x, což odpovídá cca 103.261-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Já jsem lékař, nastoupil ódéesák Svoboda na ministra Vojtěcha
Ve včerejších Událostech, komentářích na ČT24 se řešily platy lékařů a zdravotních sester. O problematice přišli hovořit ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a místopředseda výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny Bohuslav Svoboda. „Ten problém není jen otázka peněz,“ pronesl v pořadu Svoboda a poukázal na postgraduální vzdělávání lékařů, na jeho délku, na nedostatečná školení a na způsob jednání na pracovištích. Dle Svobody jsou tyto problémy horší než samotná výše finanční odměny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Půjdu volit Zemana, ale pokud vyhraje Drahoš, vůbec mě to nerozhodí.
Dovršil jsem rok a dva měsíce, když zemřel prezident Antonín Zápotocký. Na jeho místo nastoupil Novotný, pak následovali Svoboda, Husák, Havel, Klaus a nakonec Zeman.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.1.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Janek Kroupa zpovídal trestně stíhaného podnikatele. Ten se pustil hlavně do ministra Vojtěcha
Hostem pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu byl podnikatel stíhaný v korupční kauze Tomáš Horáček. V rozhovoru s investigativním reportérem Jankem Kroupou popsal, jak to v českém zdravotnictví chodí. Poté zazněla reakce ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, který popsal, proč s Horáčkem spolupracoval ještě v době, kdy byl podřízený dnešního premiéra Andreje Babiše na Ministerstvu financí. Vojtěch sháněl informace např. o České televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Krákora (ČSSD): Nesnesitelná tíže exekucí
Nejsem ekonom, jsem lékař. Dětský lékař. Ale to mi snad nebrání vyjádřit se k něčemu, co znám ze své chomutovské ordinace a od místních obyvatel velmi důvěrně. K přívalu exekucí, které dusí přes 800 tisíc obyvatel této země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Antonín Rašek: Je lepší, když zbraně mlčí
Když jsem před lety nastoupil jako elév do redakce jednoho čtrnáctideníku, dostal-li jsem od šéfredaktora úkol něco napsat, tak jsem se do toho hned pustil. A když jsem se poté divil, že po mně článek nikdo nechce, poradil mi jeden starší kolega, abych dělal vše až na cvaj. Tedy na zwei, až napodruhé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Kouřit se v hospodách nebude. Definitivně. Po velké přesvědčovací akci ministra Vojtěcha to schválili poslanci
Ve Sněmovně se vedla bitva o to, zda by bylo vhodné změkčit protikuřácký zákon. Část poslanců TOP 09 či ODS usiluje o jeho zmírnění. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch však současnou restriktivní podobu zákona hájil. Leží mu prý na srdci zdraví českých občanů, které pro něj znamená víc než svoboda podnikání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Paroubek: Ministr zdravotnictví v zajetí lobbistů?
Když jsem v posledních několika týdnech hovořil s některými představiteli České lékařské komory, vesměs projevovali velké zděšení nad odbornou úrovní nového ministra zdravotnictví, Adama Vojtěcha, z hnutí ANO. Podle řady z nich je hlavní kvalifikací nového ministra to, že jako poradce pro zdravotnictví nynějšího premiéra Babiše, nosil svému šéfovi před nejrůznějšími jednáními tašku. Zkratkou se takoví lidé nazývají „podržtaškové“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Poslanec Svoboda se po kolapsu cítí dobře, domu by mohl z nemocnice už za pár dní
Poslanec ODS, lékař a někdejší pražský primátor Bohuslav Svoboda, který ve středu zkolaboval ve Sněmovně, zůstává v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích, cítí se ale dobře. Bolí ho jen koleno od pádu a očekává, že v řádu dnů půjde domů. Svobodovo vyjádření dnes ČTK tlumočila mluvčí nemocnice Jitka Zinke.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Liberecký lékař si přečetl Babišovu knížku a vyděsil se. Pak nám rozebral psychiku Tomio Okamury, to je prý taky síla
ROZHOVOR „Co se týče ohrožení české demokracie, jsem velmi vyplašený. Když jsem četl knihu Tymothy Snydera Tyranie – dvacet lekcí z dvacátého století, tak na mě z každé stránky této knížky křičel Babiš. Na rozdíl od většiny jeho voličů jsem si přečetl jeho knížku – O čem sním, když náhodou spím. Proboha, tam se přiznává, že chce rozbít demokracii,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz liberecký lékař Ivan Brabec. „Společenská krize není jen u nás. Je to krize celého západního kulturního okruhu. Mrzí mě, že k ní došlo. Před touto krizí varoval už téměř před třiceti lety Huntington ve Střetu civilizací,“ uvádí a připomíná, že totalita má mnoho podob. „Už jsem v jedné žil a nechci dožívat v další,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist