Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.014x, což odpovídá cca 105.088-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Volební lístky do europarlamentu rozvezlo 120 kamionů
Hlasovací lístky pro volby do Evropského parlamentu, které se uskuteční 24. a 25. května, vytiskla brněnská tiskárna Moraviapress na 1 900 tun novinového papíru. Přes 10,8 milionu volebních lístků do čtvrtka rozvezlo po České republice 120 kamionů. ČTK to dnes řekl generální ředitel Moraviapressu Jiří Myšík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Občane, tvůj hlas neplatí! První skandál eurovoleb: Problém s volebními lístky
Vadné volební lístky komplikují volby v Prostějově. Seznam kandidátů s nejvyššími pořadovými čísly byl natištěn křivě, a tak se pořadová čísla některých kandidátů dostala mimo papír. Není je tak možné označit a hlas by byl neplatný. K volebním lístkům se vyjádřila i kandidátka do Evropského parlamentu Klára Samková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Komise v Českých Budějovicích nabízela i lístek s Fischerovým jménem
Při druhém kole prezidentských voleb nabízel minimálně jeden českobudějovický okrsek asi 15 minut voličům hlasovací lístky tří kandidátů. Kromě Miloše Zemana a Jiřího Drahoše tak mohli podpořit i Pavla Fischera. Novinářům to potvrdila předsedkyně volební komise 22. okrsku Jana Šejharová. Podle ní komise dostaly k dispozici lístky se jmény tří kandidátů, a proto nabízely všechny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Voliči už mají mít lístky, nových průzkumů se do voleb nedočkají
Nejpozději dnes mají poslední z více než osmi milionů voličů v Česku dostat hlasovací lístky, na nichž budou jména kandidátů na budoucí obecní zastupitele. Na třetině území republiky, kde se letos volí do horní komory Parlamentu, navíc mají mít také lístky s kandidáty na senátory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Los Státní volební komise určí startovní pořadí pro eurovolby
Státní volební komise dnes určí losem pomyslné startovní pořadí čtyř desítek stran, hnutí a jejich koalic, které letos kandidují ve volbách do Evropského parlamentu. Čísly budou především označeny hlasovací lístky jednotlivých uskupení. Využít je ale bude možné i při volební kampani.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Voliči dál nebudou dostávat domů lístky se senátními finalisty
Voliči nadále nebudou dostávat volební lístky domů i před druhým kolem senátních voleb, tedy se senátními finalisty. Odstup mezi oběma koly voleb se z jednoho na dva týdny neprodlouží. Sněmovna dnes zamítla už v úvodním kole senátní novelu, která by novinky zavedla. Senátoři tvrdili, že změny by mohly zvýšit zájem voličů o druhé kolo voleb do dolní komory. Kritici z řad poslanců k tomu byli skeptičtí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Tři černoši v kamionu. To není večerníček, ale pekelný zážitek českého řidiče. Víme o tom více, zde je FOTO a VIDEO
Český řidič kamionu si prožil tuto sobotu velmi horké chvilky. Ve Velké Británii pojal podezření, že se někdo skrývá v jeho kamionu. Vše se nakonec potvrdilo a policie objevila tři „černé“ pasažéry z Eritreje. Bližší informace přidává deník Daily Mail.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Věřím v poslední týden. Lidé dostanou volební lístky a uvidí starosty, které znají. Dá nám to čtyři procenta navíc, řekl PL Farský, lídr STAN
REPORTÁŽ „Věřím v poslední týden. Až lidé dostanou volební lístky a na nich uvidí starosty, které znají. Myslím, že to nám může přihrát ještě čtyři procenta navíc,“ vysvětlil ParlamentnímListům.cz celostátní lídr Starostů a nezávislých Jan Farský, který v neděli doputoval se svými kolegy do Liberce. Zatím se STAN v průzkumech pohybuje mezi čtyřmi až šesti procenty. Do koalice s Babišem jít nechtějí. „STAN je demokratické hnutí, které staví společnost odspoda na úspěšných příbězích jednotlivců a osobností, jež v regionech máme. Andrej Babiš to má úplně naopak. Ten má centrálně řízený stát, respekt k demokratickým institucím nulový. Z tohoto důvodu není přijatelný,“ vysvětlil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
V kamionu na hranicích našla policie čtyři migranty. Tvrdí, že jsou z Afghánistánu
Čtyři muže, kteří se snažili nelegálně překročit hranice, našli dnes dopoledne cizinečtí policisté z jižní Moravy v nákladovém prostoru kamionu v Mikulově. Upozornil na ně řidič kamionu, který přijel z Turecka. Muži o sobě tvrdí, že jsou z Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Karolína Šimková: Škoda, že politici voličům neumí vysvětlit, proč by měli jít k volbám do europarlamentu
V těchto dnech probíhají v 28 státech Evropské unie volby do Evropského parlamentu. U nás, jako v jediném státě EU, volby trvají dokonce dva dny, od pátku do soboty. To se ale nijak nepromítá do volební účasti, která je tradičně jedna z nejnižších v rámci Evropské unie. Před pěti lety uplatnilo svůj hlas ve volbách jen 18,2 % voličů, hůř na tom byli už jen Slováci. A s tím jako by už byli dopředu smířeni i kandidáti do europarlamentu a jejich mateřské…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 23.5.2019 v 16:41, zobrazit podobné
Piráti: Chceme přispět k vyšší volební účasti v evropských volbách
Piráti vyzývají cizince, aby šli v Česku volit do europarlamentu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist