Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.825x, což odpovídá cca 95.226-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Žena, která při ostřelování Donbasu přišla o dceru a muže, a sama o ruku, promluvila pro PL: Ukrajina pro mě zemřela! Mají nás za šváby a krysy. Bombardují školy, školky...
PŘÍBĚH Školy, školky, dětská hřiště, nemocnice. Takovéto cíle si k ostřelování vybírá na Donbase ukrajinská armáda. Jde o genocidu tamního obyvatelstva. To říká představitelka Sdružení vdov a matek Donbasu Anna Tuv, která válku zažila na vlastní kůži. Při jednom z útoků přišla o své blízké a nyní se snaží pomáhat tamním obětem. Například v Itálii byla nominována na Nobelovu cenu za mír.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2019

Související články

Ukrajina vypnula na Donbasu elektřinu
Ukrajinská energetická společnost Ukrenergo toho má dost, do separatistických oblastí nepoteče elektřina. Rebelové prý neplatí a na energii zadarmo už nemají nárok. Z Luhansku hned přišla odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
ÚZSVM převzal pozemky po majitelce, která zemřela už v roce 1978
Pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jindřichově Hradci při lustraci evidence v katastru nemovitostí objevili v katastrálním území Lásenice také pozemky, které byly stále vedeny na původní majitelku, ač žena podle dostupných údajů zemřela už v roce 1978.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 08:34, zobrazit podobné
Ministr Brabec: Školky, školy a ekocentra dostanou letos na venkovní výuku 50 milionů
Pořídit si na školní pozemek bylinkovou zahrádku, broukoviště, tee-pee nebo včelí úl už nemusí být pro školy jen sen. Mateřské a lesní školky, základní školy i ekocentra se nově mohou ucházet až o půl milionu korun na úpravu venkovních areálů v přírodním stylu. Vůbec poprvé vyhlašuje výzvu s takovým zaměřením Ministerstvo životního prostředí spolu se Státním fondem životního prostředí ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Metoo je pro většinu lidí úsměvná záležitost, spíše se tím baví. Promluvila exministryně spravedlnosti
I v novém roce věnuje svět pozornost kampani Me Too, která varuje před sexuálním obtěžováním žen ze strany mužů. Ačkoli tato kampaň běží už pár měsíců, ve společnosti stále budí pozornost. Svědčí o tom rozhovor exministryně spravedlnosti Daniely Kovářové pro server Info.cz. Ačkoli není nejčerstvější, tak i dnes koluje po internetu a budí rozruch. Jak by také ne, když v něm někdejší členka vlády prohlásila, že řada dam si za sexuální obtěžování může sama a nejedna žena ve skutečnosti vítá často kritizované postávání u plotny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Respekt rýpe do manželství Zemana: Jeho žena je nejraději sama. V podstatě žijí odděleně
O první dámě Ivaně Zemanové, která je před nadcházejícími prezidentskými volbami spojena s volebním týmem svého muže Miloše, se rozepsal Ondřej Kundra v týdeníku Respekt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Děti mladší tří let do školky? Klaus ml. drtí Valachovou v anketě, kterou si sama založila
Bývalá ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) na svém facebookovém profilu vytvořila anketu týkající se možnosti maminek dávat děti mladší tří let do školky. Senátní výbor pro vzdělání totiž znemožnil dětem mladším tří let vzdělávací zařízení navštěvovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
MŽP: Dětem svědčí pobyt v přírodě. Školy dostanou na venkovní výuku 50 milionů
Pořídit si na školní pozemek bylinkovou zahrádku, broukoviště, tee-pee nebo včelí úl už nemusí být pro školy jen sen. Mateřské a lesní školky, základní školy i ekocentra se nově mohou ucházet až o půl milionu korun na úpravu venkovních areálů v přírodním stylu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Smrtící útok kyselinou na Slovensku: Žena byla napadena při venčení psa. Nepřežila
Devětatřicetiletá Adriana nepřežila útok kyselinou. Zemřela za pár hodin poté, co se tragédie stala. K události došlo na Slovensku v Nových Zámcích, kde mladá žena venčila psa. Píše o tom server Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Zemřela válečná veteránka Kvapilová, bojovnice od Sokolova
Ve věku 95 let zemřela česká válečná veteránka Marie Kvapilová, která se mimo jiné účastnila za druhé světové války na východní frontě bojů u Sokolova. Na svých internetových stránkách o tom informovalo ministerstvo obrany. Kvapilová podle ministerstva zemřela 22. září, pohřeb se uskuteční v pátek v Praze-Strašnicích. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Natahují ruku, ale pak si toho neváží. Je to jinak. Ředitelka školy z Mostu o obědech zdarma a dětech chudších rodičů
ROZHOVOR „Některé školáky nechtějí rodiče sponzorovat, protože…“ – Neotřelé zkušenosti s obědy zdarma mají v Mostě na 7. ZŠ, která se před lety stala Nejlepší českou školou. Ředitelka Libuše Hrdinová (ODS) varuje před návrhem hradit plošně stravu všem předškolákům a malým školákům. Jsou za tím zkušenosti ze školy, která je v regionu považovaná za nadstandardní, a zároveň ji navštěvují i ratolesti ekonomicky slabších, samoživitelů či z národnostních menšin. Tamní způsob, jak díky rodičům pomáhají žákům v tíživé situaci, jde „mimo systém“. Možná proto funguje…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist