Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.455x, což odpovídá cca 180.277-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jana Valdrová: Zlobíš? Půjdeš do polepšovny. Tradiční rodina podle KDU-ČSL
Není divu, že požadavek odložit zlobivé dítě do polepšovny podepsalo ANO – řídí přece stát jako firmu, a výchovné piplačky s nejistým výsledkem jen odvádějí od hromadění peněz.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.5.2019 v 13:41, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2019

Související články

Jelínek (SPD):Tradiční rodina je základ společnosti a na tom nechci nic měnit
Tradiční rodina je základ společnosti. Homosexuální manželství je apriori neplodné. Podpořme mladé rodiny s bydlením a rodiny se budou zvětšovat. Čelme trendu svobodných matek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Jana Valdrová: Klausův „židovský výbor“ testuje občanské svědomí lidí z ODS
Vyřčené zpět nevezmeš; lze jen adekvátně zareagovat. Aktuálně na Klausovo přirovnání Evropské unie k systematické likvidaci židovského obyvatelstva. Ukazuje se, jak občansky stateční jsou lidé z ODS, a možná také, proč mají volební prognózy, jaké mají.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.3.2019 v 10:40, zobrazit podobné
Advokát Rozehnal pro PL: Tradiční rodina je mrtvá a nic ji nenahradilo. Je to i kvůli emancipaci žen. Istanbulská smlouva může být nebezpečná
ROZHOVOR Advokát Aleš Rozehnal, odborník na mediální právo, se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ohledně tzv. Istanbulské úmluvy, o jejíž ratifikaci v České republice dlouhodobě usilují některé organizace a skupiny obyvatel, například Česká ženská lobby, a proti které velmi ostře vystoupil katolický kněz Petr Piťha. Podle Rozehnala je tradiční institut rodiny mrtvý. Rozehnal se také domnívá, že dokument je pro Česko nepotřebný, a varuje před nebezpečím, které v případě ratifikace hrozí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Vícečlenná tradiční pracující rodina je základem prosperity každého státu
Příspěvek pro matky čtyř a více dětí, který zavádějí v Polsku, by nás mohl inspirovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Jsem pro narovnání morálních hodnot na vyspělou úroveň
Skutečným rodinám, podle tradiční definice rodina, bych schvaloval nízko-úrokové státní hypotéky, též bych posunul výše věk rodičů tak do 50 let ohledně dosažitelnosti a přístupnosti nízko-úrokové hypotéky. Taktéž bych pomáhal osamělým lidem, aby měli jisté bydlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Rodina je základ naší společnosti
Podporujeme tradiční hodnoty naší společnosti a považujeme fungující rodinu za její podstatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Chtěl jsem mít čisté svědomí, říká farmář, který opustil velký agropodnik. Začal „na svém písečku“, ovlivnil i děti z polepšovny
„Nechtěl jsem ve svém svědomí zpracovávat to, zda se zaprodávám,“ prozrazuje farmář z Karlovarska, proč práskl s lukrativní prací v zahraničí a začal dojit ovce na úpatí Doupovských hor. Kydat hnůj nebo vyrábět sýry na jeho statek jezdí dobrovolně lidé z celého světa. Průmyslové zemědělství považuje za „dočasnou deviaci“. Před lety se s dětmi z polepšovny angažoval v pochodu se stádem zvířat napříč Karlovarským krajem. Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil, proč agrobarona Babiše považuje za kulisu a proč nemáme lamentovat nad tím, že nejsme potravinově soběstační.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ondráček (KSČM): Evropa spěje k bodu varu
Se stále větším znepokojením sleduji vývoj v Evropě. Pro mě tradiční hodnoty jako je vlastenectví, národní hrdost, ale třeba i rodina, přátelství, schopnost komunikovat a naslouchat se vytrácejí. Jsou nahrazovány něčím sebedestrukčním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vám ta vaše tradiční rodina nefunguje, smála se snacha Šabatové, kandidátka Zelených lidovci. A Marksová se s gustem přidala
V dnešní předvolební debatě České televize, které se zúčastnilo deset lídrů nejsilnějších stran a hnutí na základě volebního potenciálu, se hovořilo o sociální politice a zaměstnanosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jana Valdrová: Jak si (ne)zadělat na haldu problémů
Speciální pedagog Jiří Halda a exředitel gymnázia Václav Klaus mají v jedné věci jasno: dítě patří k matce. Povinnost mateřských škol přijímat v případě zájmu rodičů dvouleté děti interpretuje Jiří Halda na svém webu jako příčinu hrozícího úpadku vztahů mezi matkami a dětmi: "Matky smí odkládat děti, i když jsou doma (nezaměstnané, na mateřské, v domácnosti) - spoustu matek přestalo bavit být se svými dětmi, hloubí mezi sourozenci propasti a…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.3.2018 v 16:41, zobrazit podobné
TOPlist