Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.833x, což odpovídá cca 95.643-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Pět priorit, jinak odchod České republiky z EU. Takto hovoří mladý kandidát od Svobodných
MLÁDÍ VPŘED „Chceme evropskou spolupráci, ale nechceme pokračování další integrace, nechceme spojené státy evropské,“ říká v rámci série rozhovorů ParlamentníchListů.cz s mladými politiky kandidujícími do europarlamentu pětka na kandidátce Svobodných David Pokorný. „Euro pro nás není ekonomicky ani politicky výhodné,“ říká čtyřiadvacetiletý experimentální fyzik a brněnský zastupitel Pokorný. Jednou z priorit Svobodných v Evropském parlamentu bude vyjednání výjimky pro Českou republiku z povinnosti společnou evropskou měnu přijmout, dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2019

Související články

Vytěžení Cínovce se nedožijeme ani my, ani naše vnoučata, hovoří o lithiu člen Svobodných
Člen Republikového výboru Svobodných a kandidát v Jihomoravském kraji Pavel Mises sepsal pro server ParlamentníListy.cz svůj „střízlivý pohled na těžbu lithia z Cínovce“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Odchod z EU? Už ne tak rychle. Novinář sleduje proměnu Svobodných
Redaktor Radek Bartoníček se ve svém komentáři na serveru Aktuálně.cz zaměřil na měnící se Stranu svobodných občanů a její budoucnost. Svobodní v čele s Petrem Machem patřili několik let k vůbec prvním, kteří hlasitě volali po odchodu Česka z Evropské unie. Tyto časy jsou s příchodem nového vedení pryč. Jen v případě, že by neprošly v EU reformy, jsou pro odchod bez placení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Zrušení ČT: Sepsán zásadní článek
Předseda Strany svobodných občanů Tomáš Pajonk se ve svém komentáři na facebookovém profilu vyjádřil k veřejnoprávní České televizi, neboť podle svých slov často řeší otázku lidí ohledně bodu programu Svobodných, v němž se hovoří o zrušení veřejnoprávních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Sebekrásnější kecy o svobodě bez něčeho užitečného, co uděláme pro lidi, jsou na nic, říká kandidát na šéfa Svobodných Pajonk
ROZHOVOR U Strany svobodných občanů dojde o tomto víkendu k přelomové změně. Druhý nejdéle sloužící předseda ze standardního politického spektra v ČR, Petr Mach, už nebude obhajovat svou pozici. S nejvyšší pravděpodobností si to spolu rozdají dlouholetý veterán české politiky a spoluzakladatel Svobodných Jiří Payne a valašský stranický rebel, krajský předseda Zlínské organizace Svobodných a krajský zastupitel Tomáš Pajonk. Už při vnitrostranických debatách po všech krajských organizacích to mezi oběma kandidáty jiskřilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Do voleb jdeme jako parta. Na kandidátce máme fachmany. Neživí nás dotace ani jiné kulišárny, říká kandidát Soukromníků na primátora Prahy Linek
ROZHOVOR Úředník musí být pro živnostníka především kvalifikovaným pomocníkem, a ne drábem, který jen uděluje pokuty, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, pražská jednička Strany soukromníků České republiky do podzimních magistrátních voleb, kandidát na primátora Prahy a místopředseda strany Ladislav Linek. Jednou z priorit Soukromníků pro Prahu je podle Linka kromě jiného i zrovnoprávnění živnostníků na komunální úrovni, a to například v oblasti parkování. Živnostníci podle něj totiž za parkování v pražských „modrých“ zónách platí vyšší ceny než běžní občané. „Mimochodem systém parkování v Praze je potřeba řešit úplně jinak,“ dodává Linek. Za hypotetické koaliční partnery Soukromníků Linek považuje ODS, Svobodné, STAN či TOP 09. SPD jako partnera povolebních jednání Linek vylučuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Odvážný prezident, zbabělý kandidát
Prezident Miloš Zeman odmítá vést přímé debaty se svými protikandidáty – oznámil minulý pátek, kdy potvrdil, že bude kandidovat podruhé. Opravdu jsme si takto představovali přímou volbu? Co se stalo s jinak odvážným politikem?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.3.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Tak takový kandidát tu ještě nebyl. Ale opravdu ne. Zjistili jsme, kdo je lídr pražské kandidátky SPD
Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) povede v Praze jako lídr bývalý šéf Veliké lóže České republiky. Největší organizace svobodných zednářů u nás. Poté, co zednáře přestal vést, dostal se do konfliktu s nástupci, kteří jej od Lóže exkomunikovali. Jeho kandidatura za SPD je v rozporu s pravidly zednářství, kterému se podle svých slov celoživotně věnoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
STAN: Vítáme Drahošovo proevropské prohlášení
Vedení hnutí Starostové a nezávislí uvítalo, že kandidát na prezidenta České republiky prof. Jiří Drahoš dal tak jasné prozápadní směřování a nekompromisně podpořil setrvání České republiky v Evropské unii a v NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Západní Balkán je jednou z priorit české zahraniční politiky
Rose-Rothovi semináře jsou vždy velmi zajímavé. Nicméně tento byl o to zajímavější, že Západní Balkán je jednou z priorit české zahraniční politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Babišův útok na podnikatele je na úrovni Obamova vymlouvání na Putina. Oni to jinak neumí. Rázný řezník a senátní kandidát promlouvá o oligarchisticko- fašistické vládě
ROZHOVOR K čemu má vlastně sloužit EET? A jak je to s udáváním lidí a jejich špiclováním? Nejen o „ANOnistech“ se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rozhovořil klatovský živnostník Pavel Havlíček, známý svým „antibabišovským“ postojem. Vyjadřuje se rovněž k situaci u Svobodných a k tomu, kdo vlastně může a má zastupovat živnostníky a malé podnikatele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist