ČD: Kinematovlak opět rozveze zábavu a filmy po českých a moravských městech
Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po šestnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. až do 30. května 2019 budou v oblíbeném „kině na kolejích“ promítány dětské pohádky ve 12 nádražních stanicích. Akce je součástí 59. ročníku Zlín Film Festivalu a je společným projektem festivalu a Českých drah.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 22:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2019

Související články

ČD: Kinematovlak přiveze už po čtrnácté pohádky na nádraží napříč republikou
V úterý 16. května vyjede na cestu přes moravská, česká, i jedno rakouské město Kinematovlak Českých drah, který je součástí doprovodného programu ZLÍN FILM FESTIVALU. Toto "kino na kolejích" přiváží nejen zábavu, ale chce také poučit. Součástí Kinematovlaku je i tzv. Historický vůz s výstavou o dějinách železnice. Čekání na projekci si mohou děti zpříjemnit také ve Vláčku Hráčku – voze, který slouží jako herna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
V Praze ANO nic moc. Ale v jiných velkých městech vyhrává
Ve velkých českých a moravských městech se stále sčítají hlasy. V Praze se zatím daří ODS, dobře si vede i koalice Jiřího Pospíšila (TOP 09) a voliči podle všeho dali důvěru i hnutí Praha sobě lidovce Jana Čižinského a Pirátům. Hnutí ANO je prozatím až páté, což pro premiéra Andreje Babiše znamená prohru. Zato v jiných velkých českých a moravských městech se hnutí ANO daří. V Ostravě je jasným vítězem hnutí ANO v čele s primátorem Tomášem Macurou. Dobře si vede i lídr hnutí ANO v Brně Petr Vokřál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
ČEZ rozsvítí vánoční stromy po celé zemi
Slavnostní rozsvícení adventních vánočních stromů patří v českých i moravských městech k nejoblíbenějším společenským setkáním. Stovky stromečků na náměstích se letos rozzáří díky podpoře Skupiny ČEZ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Recyklojízda vyrazí na kolech na baterky po českých a moravských městech, propagovat bude třídění a recyklaci
Na podporu třídění a recyklace baterií projede Českou republiku již podruhé tým Recyklojízdy. První kilometry začne tříčlenný tým nadšenců na elektrokolech ukrajovat už za měsíc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Paroubek: Budou sociální demokraté ve volbách na podzim tak neúspěšní?
Podle výzkumné agentury SANEP, která prováděla šetření volebních preferencí voličů v šesti velkých městech počátkem června, vyšly opravdu velmi nepříznivé volební preference ČSSD ve velkých českých a moravských městech. Je jen škoda, že tyto volební preference nebyly zveřejněny v polovině června, ale s více než dvouměsíčním odstupem. A je tak možné velmi úspěšně pochybovat o jejich aktuální vypovídací schopnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Svaz českých a moravských výrobních družstev: Předsedou byl potřetí zvolen JUDr. Rostislav Dvořák
Na 28. valném shromáždění Svazu českých a moravských výrobních družstev (SČMVD), které se konalo v pondělí 17. června v Nymburku, zvolili přítomní delegáti členských družstev předsedu, představenstvo a kontrolní komisi svazu pro funkční období 2019–2023.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Křižáček, Daliborek, Richard a Nina. Česká televize se představí ve Varech se čtyřmi filmy
Čtyři koprodukční filmy České televize byly vybrány do letošních soutěžních sekcí Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. O hlavní cenu, Křišťálový glóbus, se s jedenácti zahraničními filmy utká snímek režiséra Václava Kadrnky – Křižáček. Další filmy se objeví v soutěži dokumentárních filmů a sekci Na východ od západu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Bohuslav Sobotka prezidentem? Je to prý možné. A Kocáb...
Další z milionů chvilek za demokracii proběhly v úterý v několika českých a moravských městech. Zatímco v Brně žádal zpěvák David Koller pro premiéra Babiše detektor lži, ve Vyškově dorazil spolu s několika dalšími jedinci demonstrovat bývalý premiér Bohuslav Sobotka. A podle některých tam nepřišel jen tak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Svaz českých a moravských výrobních družstev: Předsedou Družstevní Asociace ČR byl zvolen JUDr. Rostislav Dvořák
Na 24. valném shromáždění Družstevní Asociace ČR (DA ČR), které se konalo dne 27. 3. 2019, byl novým předsedou představenstva zvolen JUDr. Rostislav Dvořák, předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev (SČMVD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: LESFEST opět v Bio Centrálu – filmy o lese a přírodě uvidíte 2. prosince
Každý, koho zajímají filmy o přírodě, může v sobotu 2. prosince zajít do královéhradeckého kina Bio Centrál na LESFEST, festival o lese a přírodě. Už potřetí ho pořádá státní podnik Lesy České republiky. Vstupné je zdarma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist