Svobodní: Pokud EUskeptičtí voliči dorazí k volbám, uspějeme
Průzkum agentury Median, který dává Svobodným 8 % volebního potenciálu a až 3,5 % v preferencích, podle Koalice Svobodných, Liberlandu a Radostného Česka jasně potvrdil, že voličů, kteří si přejí zásadní reformu EU, je více, než se dosud předkládalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 05:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Jestli se nic nezmění, za chvíli k nám z Afriky dorazí kanibalové. Jiří X. Doležal přemýšlí, jak je budeme integrovat
Pokud se brzy něco nezmění, můžeme podle Jiřího X. Doležala počítat s tím, že z Afriky do Evropy dorazí kanibalové. A pak se budou dít věcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Vladislav Černík: Ve věci Zb. Fialy a vykroužkování
Ano, k volbám je třeba chodit, protože voliči pravice jsou vesměs disciplinovanější. Lze tedy, pokud jsem naštvaný na nějakou politickou stranu, nevolit ty na čelných místech kandidátky, ale kroužkovat, a to ty, kteří jsou na tzv. nevolitelných místech. Je to však řešení? Přinese to opravdu zlepšení? O tom se dá s úspěchem pochybovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Svobodní: Společně to dokážeme
Komentář na facebookovém profilu k letošním komunálním volbám
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Jan Hamáček: Chci nabídnout sociální demokracii novou budoucnost
Delegáti 40. sjezdu ČSSD mě v neděli zvolili předsedou strany. Jak velká čest a závazek to pro mě je, už asi nemusím opakovat. Ostatně, jak jsem řekl při svém kandidátském projevu, máme před sebou strašně moc práce, ale strašně málo času. Plácat po zádech se můžeme, až pokud uspějeme v podzimních komunálních a senátních volbách.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 21.2.2018 v 11:41, zobrazit podobné
K obecním a senátním volbám přišla zatím pětina až třetina lidí
K volbám přišla v jejich první den nejčastěji pětina až třetina voličů. V některých menších obcích hlas odevzdala i polovina oprávněných lidí. Volby jsou podle volebních komisařů a mluvčích samospráv klidné. Voliči vybírají obecní zastupitele a třetinu senátorů, hlasovat mohou ještě v sobotu mezi 08:00 a 14:00.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Mach (Svobodní): Blahopřeji přátelům z Alternativy pro Německo
Petr Mach na Facebooku k německým volbám
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Přijďte k volbám, přijďte k volbám. Slovenští politici svolávají voliče. Ti se sjíždějí i ze zahraničí
V dnešním druhém kole prezidentských voleb Slováci rozhodují, jestli se příští hlavou státu stane místopředseda Evropské komise Maroš Šefčovič, nebo právnička Zuzana Čaputová, která dle předvolebních průzkumů je favoritkou dnešního hlasování. Svůj hlas mohou voliči odevzdat do desáté hodiny večerní. Dopoledne se voleb zúčastnil Šefčovič, jakož i úřadují prezident Andrej Kiska a premiér Peter Pellegrini.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Piráti mohou po volbách Babišovi v Bruselu zavařit. Ale trochu jinak, než posíláním stížností...
Babišovo hnutí ANO se možná stane vítězem voleb do Evropského parlamentu v České republice. Záleží mimo jiné na tom, kolik voličů nespokojených s vládou dorazí k volbám. Jenže vítězství samo o sobě Babišovi nemusí stačit. Nakonec mu může pořádně zhořknout v ústech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman obklopen politickým odpadem. Hradní chátra, politická lůza. Další z přispěvatelů Britských listů se vyjádřil k volbám
Publicista Bohumil Kartous má za to, že voliči selhali. Měli šanci vrátit se k normálnosti a zvolit si prezidentem Jiřího Drahoše, jenže těsně vyhrál Miloš Zeman a ten nás bude dál stahovat na dno. Pokud o tom, někdo pochybuje, nechť se podívá, jak se Miloš Zeman v den svého vítězství obklopil „politickým odpadem“. Těmito slovy Kartous označil Tomia Okamuru (SPD) a další lidi stojící po boku Miloše Zemana v Top Hotelu Praha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš po opakovaných omluvách dorazí do Senátu ve čtvrtek
Premiér Andrej Babiš (ANO) po opakovaných omluvách zřejmě do Senátu nakonec dorazí. Ve čtvrtek má senátorům představit výsledky summitu EU z minulého týdne. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist