Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Merkelová ví, že to přehnala. Stačí zajet do Teplic, spousta Arabů, ženy zahalené, rozčiloval se volič na akci SPD
REPORTÁŽ „Jsme v EU patnáct let a očekávané změny nepřišly. Problém je, že nejsme samostatný stát. Podléháme diktátu Bruselu. Osmdesát procent nových zákonů jsou vlastně direkce z Bruselu. Díky tomu všemu se to hrne k nějakému diktátorshipu, který bychom neradi viděli,“ uvedl na akci SPD v České Lípě (pracovně nazvané akce šunka) John Vostenak, který za SPD kandiduje do evropských voleb jako desítka. Rozebírala se zde i dvojí kvalita potravin či migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Občan Teplic: Ty muslimská špíno, tebe nechci. Řeknu to slovy pana prezidenta...
Muž z Teplic se rozhodl najít uklízečku do svého domu. Když se mu však dvě ženy ozvaly, odmítl je kvůli jejich etnickému původu či náboženskému vyznání. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
S ANO do vládní koalice nevstoupíme, stojí si za svým ODS
Byl jsem vždy volič ODS a prohlašoval jsem,že jsem Klausovec. Na tom v duchu trvám a dokáži mnoho věcí pochopit. Jen již nemohu být volič ODS a jsem přesvědčen,že tato strana neměla být v parlamentu vůbec. Stačí bohatě vzpomínky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.1.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Sehnal (ODA): Islámské ženy zahalené v šátky mohou skutečně vyvolávat obavu
V reakci na diskuzi s oblékáním islámských žen do celotělových plavek se přikláním ke stanovisku paní ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Pláže v Libanonu? Ženy v miniaturních bikinách i zahalené v burkinách, vyprávěla v ČT24 velvyslankyně
O situaci v Libanonu pohovořila v Interview ČT24 česká velvyslankyě v Libanonu Michaela Froňková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
První krok k vyřešení otázky palestinských Arabů byl učiněn
Uznáním Jeruzaléma hlavním městem Izraele učinil americký prezident první krok k ukončení všech nevyjasněných otázek ohledně státu Izrael a palestinských Arabů. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.12.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Jan Campbell: Zatímco…
Zatímco pan prezident DJT dokazuje, jaké obchody lze dělat na dálku z obklíčeného Bílého domu, jeho dcera Ivanka se snaží přesvědčit svět, jak jednoduché je získat 100 miliónů USD od Arabů do společného fondu a Světové banky, který má podporovat ženy v rozvojových zemích a zvyšovat jejich podíl na hospodářském životě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Klaus na akci AfD: Evropa je ve válce. Naši nepřátelé jsou Merkelová, Schulz, migrace či homosexualismus
Bez přehánění je dnes možné mluvit o válce v Evropě, je přesvědčen bývalý český prezident Václav Klaus, podle něhož na jedné straně konfliktu stojí svoboda, demokracie nebo tradiční rodina, a na té druhé politická korektnost, multikulturalismus nebo šéfka německé vlády Angela Merkelová (CDU). Klaus to řekl na předvolební akci Alternativy pro Německo (AfD) v Hofheimu, který leží nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Co volič chtěl a od starých stran nedostal
V těchto volbách chtěl volič slyšet pravdu. Pravdu o tom, co se děje a co dělat. Každý normální člověk se neustále setkává s tím, že se staré problémy neřeší a nové, které ho ohrožují ještě více, objevují. Žijeme v době, kdy se "něco děje". A volič chtěl slyšet, co se děje. A také co s tím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Merkelová se snažila o akci ohledně migrace. Ale dopadla zle. Do hry vstoupí i Matteo Salvini
Způsobilo politické zemětřesení v Itálii rozpad politických vazeb v Německu? Jak silná je nyní koalice Merkelová – Seehofer? Existují indicie, že dochází k vážným problémům. Ministr vnitra Seehofer totiž pozval svého kolegu Salviniho k jednáním o budoucnosti migrační politiky. Merkelová včera vedla v Berlíně summit o integraci. Neuvěříte, co jí její ministr vnitra provedl. Jan Zahradil reaguje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Hlavní úkol Babiše je nedovolit, aby k nám Brusel usazoval desetitisíce černochů a Arabů. Uzavřít hranice a vyhlásit brannou pohotovost. Klausův spolupracovník hovoří
ROZHOVOR „Hlavní je teď nedovolit, aby k nám cizí moc bez našeho souhlasu usazovala desetitisíce černochů a Arabů, kteří se rozhodli vyslyšet pozvání jít za lepším životem, za lepším domovem v bohatých zemích,“ říká o úkolu nové vlády bývalý tajemník prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist