Merkelová ví, že to přehnala. Stačí zajet do Teplic, spousta Arabů, ženy zahalené, rozčiloval se volič na akci SPD
REPORTÁŽ „Jsme v EU patnáct let a očekávané změny nepřišly. Problém je, že nejsme samostatný stát. Podléháme diktátu Bruselu. Osmdesát procent nových zákonů jsou vlastně direkce z Bruselu. Díky tomu všemu se to hrne k nějakému diktátorshipu, který bychom neradi viděli,“ uvedl na akci SPD v České Lípě (pracovně nazvané akce šunka) John Vostenak, který za SPD kandiduje do evropských voleb jako desítka. Rozebírala se zde i dvojí kvalita potravin či migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Občan Teplic: Ty muslimská špíno, tebe nechci. Řeknu to slovy pana prezidenta...
Muž z Teplic se rozhodl najít uklízečku do svého domu. Když se mu však dvě ženy ozvaly, odmítl je kvůli jejich etnickému původu či náboženskému vyznání. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
S ANO do vládní koalice nevstoupíme, stojí si za svým ODS
Byl jsem vždy volič ODS a prohlašoval jsem,že jsem Klausovec. Na tom v duchu trvám a dokáži mnoho věcí pochopit. Jen již nemohu být volič ODS a jsem přesvědčen,že tato strana neměla být v parlamentu vůbec. Stačí bohatě vzpomínky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.1.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Merkelová má problém: Nevstoupil jsem do strany, aby sem přišlo 1,8 milionu Arabů, řekl „odejitý“. A je toho víc
Někdejší šéf německého Úřadu na ochranu ústavy, tj. německé kontrarozvědky, a člen největší vládní strany CDU kancléřky Angely Merkelové píchl do vosího hnízda. „Nevstoupil jsem před třiceti lety do CDU proto, aby dnes do Německa mohlo přijít 1,8 milionu Arabů,“ řekl nahlas. A to nebylo zdaleka všechno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Sehnal (ODA): Islámské ženy zahalené v šátky mohou skutečně vyvolávat obavu
V reakci na diskuzi s oblékáním islámských žen do celotělových plavek se přikláním ke stanovisku paní ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Pláže v Libanonu? Ženy v miniaturních bikinách i zahalené v burkinách, vyprávěla v ČT24 velvyslankyně
O situaci v Libanonu pohovořila v Interview ČT24 česká velvyslankyě v Libanonu Michaela Froňková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
První krok k vyřešení otázky palestinských Arabů byl učiněn
Uznáním Jeruzaléma hlavním městem Izraele učinil americký prezident první krok k ukončení všech nevyjasněných otázek ohledně státu Izrael a palestinských Arabů. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.12.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Jan Campbell: Zatímco…
Zatímco pan prezident DJT dokazuje, jaké obchody lze dělat na dálku z obklíčeného Bílého domu, jeho dcera Ivanka se snaží přesvědčit svět, jak jednoduché je získat 100 miliónů USD od Arabů do společného fondu a Světové banky, který má podporovat ženy v rozvojových zemích a zvyšovat jejich podíl na hospodářském životě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Klaus na akci AfD: Evropa je ve válce. Naši nepřátelé jsou Merkelová, Schulz, migrace či homosexualismus
Bez přehánění je dnes možné mluvit o válce v Evropě, je přesvědčen bývalý český prezident Václav Klaus, podle něhož na jedné straně konfliktu stojí svoboda, demokracie nebo tradiční rodina, a na té druhé politická korektnost, multikulturalismus nebo šéfka německé vlády Angela Merkelová (CDU). Klaus to řekl na předvolební akci Alternativy pro Německo (AfD) v Hofheimu, který leží nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Co volič chtěl a od starých stran nedostal
V těchto volbách chtěl volič slyšet pravdu. Pravdu o tom, co se děje a co dělat. Každý normální člověk se neustále setkává s tím, že se staré problémy neřeší a nové, které ho ohrožují ještě více, objevují. Žijeme v době, kdy se "něco děje". A volič chtěl slyšet, co se děje. A také co s tím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Merkelová se snažila o akci ohledně migrace. Ale dopadla zle. Do hry vstoupí i Matteo Salvini
Způsobilo politické zemětřesení v Itálii rozpad politických vazeb v Německu? Jak silná je nyní koalice Merkelová – Seehofer? Existují indicie, že dochází k vážným problémům. Ministr vnitra Seehofer totiž pozval svého kolegu Salviniho k jednáním o budoucnosti migrační politiky. Merkelová včera vedla v Berlíně summit o integraci. Neuvěříte, co jí její ministr vnitra provedl. Jan Zahradil reaguje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist