Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.839x, což odpovídá cca 95.956-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Přichází kontrarevoluce. Bašta sleduje dění na Ukrajině a očekává bouřlivý průběh
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se domnívá, že po revoluci z roku 2014 nyní přichází cosi jako kontrarevoluce. K moci se podle jeho názoru dostávají umírnění politici, kteří neváhají prověřovat činnost končícího prezidenta Petra Porošenka i dění na Majdanu, což podle Bašty dokazuje, že ani pět miliard dolarů nedokáže zařídit úplně všechno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 08:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Další česká revoluce visí ve vzduchu. Sametová? Spíše jako Majdan. Jaroslav Bašta má obavy
Jelikož působil Jaroslav Bašta jako český velvyslanec v Rusku a na Ukrajině, nadále sleduje tamní dění. Zaznamenal tzv. oranžovou revoluci na Ukrajině z přelomu let 2004 a 2005 i nepokoje na Majdanu. Teď by rád věděl, jestli jakási barevná revoluce neproběhne i v České republice. Jisté náznaky, že se taková revoluce blíží, vidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Příští volby mohou vypadat jako seriál Most!, soudí Bašta
Někdejší diplomat působící v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta už před lety dospěl k závěru, že dění na Ukrajině svým způsobem předznamenává budoucí vývoj i u nás. Dnes na Ukrajině probíhají prezidentské volby a jeden z kandidátů se v předvolební kampani inspiroval jedním zdejším populárním seriálem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Úplně jiný pohled na kauzu Skripal: Vážně někdo věří, že by takové agenty poslali dělat černou práci?
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta dál sleduje dění v Ruské federaci. Tentokrát přičinil pár poznámek k vraždě Sergeje Skripala. Mohlo to prý být i tak, že Skripal i nadále pracoval pro svou vlast Rusko. Pár slov Bašta přidal i na konto klesající popularity ruského prezidenta Vladimira Putina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kdo seje vánek, sklidí bouři, varuje Jaroslav Bašta
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta sleduje demonstrace ve Francii – demonstrace žlutých vest. Zdá se mu, že jde o další z řady barevných revolucí, do které počítá oranžovou revoluci na Ukrajině, různé revoluce v arabském světě, ale také demonstrace s červenými kartami v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta o souboji Ruska a USA: Máme se na co těšit
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta v komentáři pro server První zprávy.cz naznačuje, že války v Sýrii a na Ukrajině představují spojené nádoby. Protože Rusové uspěli v Sýrii, kde USA podle bývalého diplomata zaznamenaly porážku, budou to chtít Rusům někde vrátit. Třeba právě na Ukrajině. Co všechno se tam může odehrát?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Macron, Čaputová a Zelenskyj. Jak vyhráli volby a dostali se do úřadu? Bašta nachází shodu
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině se zamýšlí nad tím, jak to může dopadnout, když volby ve Francii, na Slovensku nebo na Ukrajině vyhrávají lidé, kteří mají minimum politických zkušeností, případně nemají zkušenosti vůbec žádné. Podívejte se sami, k čemu Bašta dospěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Jiří Drahoš for President
Vážení přátelé, možná to nevíte, ale ten kdo sleduje pravidelně zahraniční tisk, tak jako já, zcela jistě se může dočíst, že bez přehánění celá Evropa sleduje průběh naších nastávajících prezidentských voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Z toho, čemu se smějeme, vznikají největší tragédie. Historické zamyšlení Jaroslava Bašty
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se ve svém pravidelném nedělním komentáři na serveru Prvnízprávy.cz rozepsal o tom, jak se v dobách dějinných zlomů vracejí zdánlivě dávno zapomenuté ideologie a vzorce chování. Dokonce i takové, o nichž si všichni mysleli, že už neexistují. Takový nejviditelnější příklad návratu zdánlivě dávno zapomenutých hrůz prý dlouhodobě sleduje v dění na Ukrajině kvůli válečnému konfliktu na Donbasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta udeřil, jde o elfy a Rusko
Někdejší český velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta má dojem, že se z cenzury stává skvělý byznys, díky němuž vzkvétají některé neziskové organizace podporované státem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Katastrofa. Nakažlivé nemoci a stav srovnatelný s rozvojovou Afrikou. Jaroslav Bašta varuje, jak přímou hrozbu pro nás znamená Ukrajina a masový příchod Ukrajinců k nám...
ROZHOVOR Bývalý velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta upozorňuje na „afrikanizaci“ Ukrajiny a faktický rozpad této země po všech stránkách, který může naši zemi ohrozit. Stejně tak říká, že i naše země se v některých věcech začíná podobat Ukrajině a varuje, abychom nedopadli stejně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist