Hrad: Prezidentská kancelář spouští instagramový účet
Přiblížit se mladé generaci a ukázat Pražský hrad tak, jak ho někteří neznají. Kancelář prezidenta republiky ke 100 letům svého založení spouští oficiální účet na populární sociální síti Instagram, kterou v České republice používá okolo 2 milionů lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Abychom nedopadli jako v Paříži. Hrad ukázal novinářům, jak je chráněna před požárem naše katedrála
Pražský hrad dnes oznámil, že je připraven prostřednictvím svých restaurátorských dílen a ateliérů pomoci Paříži s obnovou katedrály Notre-Dame, kterou poničil požár. A v reakci na tuto tragédii se prezidentská kancelář v úterý rozhodla představit protipožární opatření v Chrámu svatého Víta na Pražském hradě, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
ČT: Hrad už po zrušení verdiktů v kauze Peroutka nečelí exekuci
Obvodní soud pro Prahu 1 zastavil exekuci, které čelila prezidentská kancelář kvůli nerespektování verdiktu v kauze výroků prezidenta Miloše Zemana o novináři Ferdinandu Peroutkovi. Upozornila na to dnes Česká televize (ČT). Krok přišel poté, co Nejvyšší soud zrušil rozsudky, které Hradu ukládaly, aby se za část výroků omluvil Peroutkově vnučce Terezii Kaslové. Obvodní soud bude o celém sporu rozhodovat znovu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Miloši, nezhasni! Nezhasni!
Od chvíle, kdy prezidentská kancelář oznámila, že si prezident Miloš Zeman vezme až do konce roku volno, se mne zmocnila předvánoční deprese. Nedovedu si bez jeho projevu představit ani Vánoce, ani Nový rok.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.12.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Útok na Marine Le Penovou: V Paříži hořelo
Prezidentská kampaň ve Francii se začíná vyhrocovat. Příslušníci radikální levicové bojůvky, kteří se stylizují do role bojovníků proti xenofobii, podnikli žhářský útok na kancelář Národní fronty. Navíc vyhrožují, že útoky budou pokračovat až do voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Volební účet mají zatím zaregistrován čtyři uchazeči o Hrad
Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran již zaregistroval čtyři volební účty kandidátů na prezidenta. S dalšími čtyřmi uchazeči úředníci řeší technické detaily, řekl ČTK člen úřadu Jiří Navrátil. Z hlavních kandidátů mají účet zaregistrovaný prezident Miloš Zeman a podnikatel Michal Horáček. Nejvíce peněz od lidí dosud vybral bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš, naopak Horáček zatím přiznal největší výdaje. Na Zemanův účet nepřestávají proudit stovky haléřových příspěvků od jeho odpůrců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Zeman už má povinný transparentní účet pro prezidentské volby
Prezident Miloš Zeman už má povinný transparentní účet pro prezidentské volby. Upozornil na to dnes Český rozhlas Radiožurnál. Účet si musí zájemci o účast v přímé volbě, která se koná 12. a 13. ledna 2018, zřídit do pondělka. Většina potenciálních kandidátů si již transparentní volební účet pořídila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Alexandria spouští investiční ofenzivu. Její zákazníci příští sezónu pojedou do nového
Prodej zájezdů z nových katalogů na léto 2019 zahájila tento týden cestovní kancelář Alexandria. Kromě tradičních a oblíbených stálic připravila pro své zákazníky celou řadu novinek. Navíc významně investuje do hotelové sítě Alexandria Club hotelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Valenta (KSČM): Prezidentská namlouvání a “činnorodost” našich médií
Souboj o prestižní post “nejrovnějšího z rovných” se již u nás plně rozhořel. Obhájí Miloš Zeman, nebo Pražský hrad obsadí někdo jiný?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Mirek Vodrážka: Otevřený feministický dopis Miloši Zemanovi, prezidentovi ČR
Dne 1. března 2017 Ing. Miloš Zeman, CSc. prezident republiky Kancelář prezidenta republiky Pražský hrad Hradčany 119 08 Praha 1
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.3.2017 v 17:41, zobrazit podobné
Umělci! Sledujte, kdo stojí za akcemi Drahoše či Topolánka
Prezidentská kampaň vrcholí, volby budou již za necelý měsíc. Server Aktuálně.cz zjišťoval, kdo pomáhá adeptům na Pražský hrad. Jiří Drahoš například spoléhá na pomoc režiséra Tomáše Mašína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist