Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Niedermayer (TOP 09): Pro naši zemi je moc důležité, aby Unie fungovala a byla schopna řešit problémy
Luděk Niedermayer debatoval o Evropské unii v Královéhradeckém kraji
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Přijetí eura by naší ekonomice prospělo, míní europoslanec Niedermayer
Europoslanec za TOP 09 Luděk Niedermayer vystoupil v dnešním vysílání pořadu Interview ČT24. Tématem rozhovoru byla především situace v Evropské unii. A řeč byla samozřejmě i o euru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
V roce 1914 to skončilo válkou. Nyní jsme v podobné situaci, varuje Petr Robejšek
ROZHOVOR „Kterýkoliv zástupný konflikt může vést k válečnému střetnutí těch skutečně mocných. Oni proto nesou odpovědnost za zachování naší civilizace,“ říká politolog, ekonom a publicista Petr Robejšek. Sám by po zkušenostech s neschopností západních zemí účelně a účinně řešit problémy v regionu doporučoval stáhnout se a postarat se pouze o to, aby se důsledky tamějších neodstranitelných konfliktů odrážely od hranic Evropy. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zdůraznil, že by se západní země měly konečně vrátit nohama na zem a uvědomit si, že takzvaná politika dělových člunů fungovala ještě tak před sto lety. Podle něj se dnes potentáti ve třetím světě západní hrozby nebojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Pokud by takto fungovala firma, směřovala by k zániku
Komentář na facebookovém profilu k výdajům státu v loňském roce
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Projekt, který financuje EU: Děti se učí o domácím násilí a genderové problematice. Je třeba to šířit do dalších zemí
Evropská unie finančně podporuje projekt, v jehož rámci se mají studenti středních škol dozvědět více o otázkách domácího násilí a o gender problematice. Susana Pavlou v rozhovoru pro server iDNES.cz vysvětlila, proč je nutné projekt, do něhož se prozatím zapojilo pět zemí EU, rozšířit i do dalších zemí. Určité společenské problémy je prý třeba řešit už od dětství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Evropě hoří půda pod nohama, ale EU má čas zakazovat brčka
Útoky v Evropě spojené se zbabranou migrací neustávají. EU dál tápe, není schopná problémy řešit. Komise a europarlament ale mají čas, aby z pohodlí svých křesel zakazovali lidem používat brčka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.12.2018 v 07:40, zobrazit podobné
Babiš si posvítí na své europoslance. Kvůli hlasování o Maďarsku
Premiér Andrej Babiš (ANO) probere s europoslanci za ANO, proč ve středu hlasovali pro to, aby členské země EU zahájily řízení proti Maďarsku kvůli vážnému ohrožení hodnot Evropské unie. Považuje to za zbytečné, když poslední slovo budou mít představitelé členských zemí. Evropa se podle něj nemá rozdělovat, problémy unie jsou podle něj jinde, řešit by měla například brexit. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Nemohu se zbavit dojmu, že v naší zemi něco nefunguje
Komentář na facebookovém profilu k cenám mobilních operátorů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Petr Mach zostra: EU mi odmítá poskytnout tuto zásadní informaci stran migrace. Česko rozdalo svůj majetek skoro zadarmo
REPORTÁŽ „Česká republika by měla následovat Velkou Británii a vystoupit z Evropské unie, protože ta není schopná řešit zásadní problémy, které trápí veřejnost, jako byla například finanční nebo migrační krize,“ začal hned z ostra svůj předvolební mítink v Olomouci předseda Strany svobodných občanů a europoslanec Petr Mach. A pak k tomu ještě doplnil: „Unie navíc zavádí nesmyslné zákony a opatření, jež nás denně stojí hromadu peněz. Jen na podporu solárních elektráren a podobných energetických zdrojů musí naše vláda vydat zbytečně okolo 40 miliard za rok.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Petříček: Banderovci? Žádná země EU nevydala prohlášení. A sirotci od Šojdrové…
Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD) se v rozhovoru pro Právo vyjádřil k uznání banderovců. Podle svých slov jej neschvaluje, je však důležité najít způsob, jak to řešit. Zároveň upozornil na to, že žádná ze zemí Evropské unie se k zařazení banderovců mezi válečné veterány na Ukrajině nevyjadřovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Máme se po ohlášeních z Německa a Rakouska připravit na ilegální migranty? Do věci promluvil generál Šándor
ROZHOVOR "Jak chce Angela Merkelová dosáhnout skutečné dohody, která bude řešit migraci v zájmu všech 28 členských zemí EU, když není schopna najít společnou řeč ani s hlavním koaličním partnerem, bavorskou CSU? ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bezpečnostní expert, bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby Andor Šándor. V Bavorsku podle něj dobře vědí, že to, co se stalo v roce 2015 vlivem Angely Merkelové, která narušila všechny dohody Unie o tom, že čekatel je povinen žádat o azyl v první bezpečné zemi, způsobilo velký chaos v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist