Niedermayer (TOP 09): Pro naši zemi je moc důležité, aby Unie fungovala a byla schopna řešit problémy
Luděk Niedermayer debatoval o Evropské unii v Královéhradeckém kraji
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Přijetí eura by naší ekonomice prospělo, míní europoslanec Niedermayer
Europoslanec za TOP 09 Luděk Niedermayer vystoupil v dnešním vysílání pořadu Interview ČT24. Tématem rozhovoru byla především situace v Evropské unii. A řeč byla samozřejmě i o euru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Zachraňme Česko: Na naši zemi se valí tři pohromy
Na naši zemi se valí tři velké pohromy, aniž by to naši vládu, ale i většinovou společnost vážně zajímalo. Pokud se tím nezačneme zabývat a řešit to, tak se můžeme propadnout do stavu, z nějž nebude návratu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
V roce 1914 to skončilo válkou. Nyní jsme v podobné situaci, varuje Petr Robejšek
ROZHOVOR „Kterýkoliv zástupný konflikt může vést k válečnému střetnutí těch skutečně mocných. Oni proto nesou odpovědnost za zachování naší civilizace,“ říká politolog, ekonom a publicista Petr Robejšek. Sám by po zkušenostech s neschopností západních zemí účelně a účinně řešit problémy v regionu doporučoval stáhnout se a postarat se pouze o to, aby se důsledky tamějších neodstranitelných konfliktů odrážely od hranic Evropy. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zdůraznil, že by se západní země měly konečně vrátit nohama na zem a uvědomit si, že takzvaná politika dělových člunů fungovala ještě tak před sto lety. Podle něj se dnes potentáti ve třetím světě západní hrozby nebojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Pokud by takto fungovala firma, směřovala by k zániku
Komentář na facebookovém profilu k výdajům státu v loňském roce
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Projekt, který financuje EU: Děti se učí o domácím násilí a genderové problematice. Je třeba to šířit do dalších zemí
Evropská unie finančně podporuje projekt, v jehož rámci se mají studenti středních škol dozvědět více o otázkách domácího násilí a o gender problematice. Susana Pavlou v rozhovoru pro server iDNES.cz vysvětlila, proč je nutné projekt, do něhož se prozatím zapojilo pět zemí EU, rozšířit i do dalších zemí. Určité společenské problémy je prý třeba řešit už od dětství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Evropě hoří půda pod nohama, ale EU má čas zakazovat brčka
Útoky v Evropě spojené se zbabranou migrací neustávají. EU dál tápe, není schopná problémy řešit. Komise a europarlament ale mají čas, aby z pohodlí svých křesel zakazovali lidem používat brčka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.12.2018 v 07:40, zobrazit podobné
Babiš si posvítí na své europoslance. Kvůli hlasování o Maďarsku
Premiér Andrej Babiš (ANO) probere s europoslanci za ANO, proč ve středu hlasovali pro to, aby členské země EU zahájily řízení proti Maďarsku kvůli vážnému ohrožení hodnot Evropské unie. Považuje to za zbytečné, když poslední slovo budou mít představitelé členských zemí. Evropa se podle něj nemá rozdělovat, problémy unie jsou podle něj jinde, řešit by měla například brexit. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Petr Mach zostra: EU mi odmítá poskytnout tuto zásadní informaci stran migrace. Česko rozdalo svůj majetek skoro zadarmo
REPORTÁŽ „Česká republika by měla následovat Velkou Británii a vystoupit z Evropské unie, protože ta není schopná řešit zásadní problémy, které trápí veřejnost, jako byla například finanční nebo migrační krize,“ začal hned z ostra svůj předvolební mítink v Olomouci předseda Strany svobodných občanů a europoslanec Petr Mach. A pak k tomu ještě doplnil: „Unie navíc zavádí nesmyslné zákony a opatření, jež nás denně stojí hromadu peněz. Jen na podporu solárních elektráren a podobných energetických zdrojů musí naše vláda vydat zbytečně okolo 40 miliard za rok.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Nemohu se zbavit dojmu, že v naší zemi něco nefunguje
Komentář na facebookovém profilu k cenám mobilních operátorů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Jan Štern: Saša Uhlová už nebude hodná holka a my už nebudeme hodní troubové
Saša Uhlová napsala výborný článek "Už nebudu hodná holka" o sobě a o pravici v naší zemi. V článku přesně vyhmátla hlavní problémy, které cloumají naší zemí a které zůstávají stále neřešené. Současně jsou některá její tvrzení přehnaná, zkusím na ně zareagovat. - "Byla to pravicová ideologie, která zastřešila všechny podvody s tím, že nelze rozlišit čisté a špinavé peníze. " To je pravda, byl to Václav Klaus, vůdce neoliberální…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.6.2019 v 18:40, zobrazit podobné
TOPlist