Stržínek (ANO): Daří se nám zlepšovat vzhled sídlišť a tím zvyšovat kvalitu bydlení
Do konce října by měly trvat práce na dalších etapách regenerace panelových sídlišť (RPS) Křižná a Pod Oborou ve Valašském Meziříčí, které začaly v minulých dnech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Stržínek (ANO): Město na revitalizaci sídlišť spěchá, bere si 70milionový úvěr
Neustále rostoucí cena stavebních prací. To je jeden z argumentů, proč valašskomeziříčští zastupitelé nechtějí zbytečně odkládat opravu sídlišť. Práce na dalších etapách revitalizace sídlišť Křižná a Pod Oborou začnou ještě v tomto roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Technika ze strukturálních fondů pomáhá hasičům už čtyři roky zvyšovat kvalitu řešení mimořádných událostí
V letech 2012 a 2013 byly Hasičským záchranným sborem České republiky realizovány projekty operace „Zvýšení kvality“. V jejím rámci bylo pořízeno 103 kusů nové techniky, která hasičům pomáhá zvyšovat kvalitu řešení mimořádných událostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Průzkum: České firmy budou nabírat a zvyšovat mzdy
Lidé na svých peněženkách pocítí, že se české ekonomice daří. Většina firem bude letos zvyšovat mzdy a plánuje i nábor nových lidí. Optimistů mezi manažery ale rapidně ubývá. Vyplývá to ze závěrů průzkumu Puls ekonomiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Bydlení v Praze je stále hůře dostupné, potvrdila analýza IPR Praha
Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR Praha) zpracoval analýzu bydlení a realitního trhu v Praze z pohledu dostupnosti. Vzhledem k prudkému růstu cen bytů i výše nájmů hrozí, že se počet osob ohrožených ztrátou bydlení bude zvyšovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Státní fond rozvoje bydlení poskytne přes 99 milionů na úpravu veřejných prostranství
V dotačně-úvěrovém programu Regenerace sídlišť Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB), určeného na regeneraci veřejných prostranství na sídlištích, bylo v letošním roce z celkového počtu 69 přijatých žádostí schváleno 18 v objemu 99,07 mil. Kč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Stržínek (ANO): Zastupitelé zvolili nové vedení města. Starostou zůstává Robert Stržínek
Zastupitelé Valašského Meziříčí včera zvolili nové vedení města. V čele města opět usedne Robert Stržínek (ANO). První místostarostkou byla zvolena Zdislava Odstrčilová (KDU-ČSL). Post druhé místostarostky znovu obhájila Yvona Wojaczková (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Státní fond rozvoje bydlení začal dnes přijímat žádosti o dotace z programu Regenerace sídlišť
Program je otevřen na základě nařízení vlády č. 390/2017 Sb., o použití peněžních prostředků Státního fondu rozvoje bydlení na regeneraci veřejných prostranství na sídlištích. Díky možnosti kombinovat dotaci s nízkoúročeným úvěrem mohou obce realizovat rozsáhlejší a tedy i finančně náročnější projekty v kratším časovém horizontu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Ropková (ČSSD): Praze se daří modernizovat školy, zavádět inovace i zlepšovat situaci učitelů
Pražské školství potvrzuje roli metropole jako vzdělanostního centra republiky. Zejména v posledních letech se daří navyšovat prostředky určené na posílení platů pedagogických i nepedagogických pracovníků, potřebné rekonstrukce škol, důležité investice i inovace a modernizace v pražském školství. Vzdělávání v metropoli se navíc intenzivně zaměřuje i na oblast prevence i na seniory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
SFRB: Program Regenerace sídlišť
V letošním roce otevírá Státní fond rozvoje bydlení(SFRB) nový dotační a úvěrový program zaměřený na regeneraci veřejného prostoru na sídlištích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
V Ústeckém kraji vzniká nová platforma podnikavých žen
V Teplicích se konalo první setkání Platformy žen Ústeckého kraje. Platforma sdružuje aktivní a podnikavé ženy, které se zajímají o rozvoj regionu a snaží se zlepšovat kvalitu života zdejších obyvatel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist