Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Chtějí zednáři ovládnout svět? Mluvil o tom mistr zednářské lóže
O tajemstvích zednářských lóží toho bylo napsáno již hodně. Řada konspirátorů dodnes věří, že svobodní zednáři jsou tajemnou skupinou, která stojí ve stínech a řídí svět. Mistr zednářské Lóže Národ Libor Adamec prozradil, jak je to doopravdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 21:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Vyhrožování, žaloba, byznys s dotacemi. Vedení největší české zednářské lóže to rozjelo. Ve hře jsou desítky milionů
KAUZA Dotační injekce pro firmu spjatou s osobami z vedení největší zednářské lóže v České republice a nejasný převod údajného daru pro jejich nadaci. To jsou příčiny sporu mezi bývalým a současným vedením Veliké lóže České republiky. Bývalý velmistr má kvůli tomu, že do věci rýpal, pozastavené členství. Zednáři jej navíc chtějí úplně vyloučit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Spor ve vedení největší zednářské lóže v Česku pokračuje vyloučením bývalého velmistra
Již více než rok trvá spor mezi současným a bývalým vedením Veliké lóže České republiky (VLČR), největší organizace svobodných zednářů u nás. Ten s lidmi kolem současného velmistra lóže Pavla Gergela vede bývalý velmistr a dlouholetý zednář, energetik Hynek Beran. Veliký soud VLČR minulý týden vyhověl obžalobě a Berana, který měl do té doby pozastavené členství, z řádu svobodných zednářů zcela vyloučil. Beran se ale hájí tím, že jelikož spor již řeší i soud civilní, zednáři jej zatím vyloučit nemohou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Národní knihovna: Svobodné zednářství se představí v Galerii Klementinum
Řád svobodných zednářů – společenství opředené mnoha legendami a tajemstvími. Nahlédnout do zákulisí Řádu můžete na výstavě 100 let Lóže Národ s podtitulem Svobodné zednářství očima svobodných zednářů, která začíná 30. března v Galerii Klementinum. Tu společně s Národní knihovnou ČR pořádají sami svobodní zednáři z Lóže Národ, která letos slaví 100. výročí svého založení. Svobodné zednářství tak představují samotní členové Lóže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Vadim Petrov: Chtějí ČT ovládnout lidé, kteří pro ni pracují?
ROZHOVOR ČT je hybrid, něco mezi komerčním a veřejnoprávním subjektem. ČT dostává od státu bezprecedentní rozpočet, ale přitom se stejně jako privátní média snaží získat co největší podíl na trhu, uvádí pro ParlamentníListy.cz člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov. Ten také v rozhovoru vysvětluje svůj odpor ke snahám vybraných profesních skupinek ovládnout Českou televizi, ale přitom čerpat veřejné peníze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
To bude křiku. Prezident Klaus mluvil o Rusku a varoval před předsudky
Jak informoval Institut Václava Klause, bývalý prezident se v první polovině června zúčastnil plavby kolem Velké Británie, kterou pořádala americká Hillsdale College, se kterou dlouhodobě spolupracuje. A v rámci této plavby přednesl projev, ve kterém se věnoval transformaci Ruska. Podle něj je dnešní Rusko nejsvobodnější, jaké kdy bylo. O nedostatku demokracie se podle Klause dá debatovat, ale nemělo by se o této zemi hovořit jako o říši zla. „Neměli bychom bojovat bitvy minulé. Skutečný boj v naší společnosti – v Americe i v Evropě – je mezi těmi, kdo chtějí svobodu a volný trh, a těmi, kdo nás chtějí ovládnout manipulací ismů,“ říká bývalý prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Tak takový kandidát tu ještě nebyl. Ale opravdu ne. Zjistili jsme, kdo je lídr pražské kandidátky SPD
Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) povede v Praze jako lídr bývalý šéf Veliké lóže České republiky. Největší organizace svobodných zednářů u nás. Poté, co zednáře přestal vést, dostal se do konfliktu s nástupci, kteří jej od Lóže exkomunikovali. Jeho kandidatura za SPD je v rozporu s pravidly zednářství, kterému se podle svých slov celoživotně věnoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jan Hellinger: Tohle vám vyrazí dech
Údajné teroristické útoky v Evropě mají jediný cíl. Chtějí ovládnout naše životy a města. O koho se jedná vás (možná) překvapí!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Opozice se bouří: ANO chce prý ovládnout imunitní výbor kvůli Babišovi s Faltýnkem
Hnutí ANO Andreje Babiše podle serveru Echo24.cz chce ovládnout mandátový a imunitní výbor Poslanecké sněmovny. A to například tím, že by se snížil počet členů výboru, jenž je klíčový ve vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka v kauze Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Berdychová (ANO): Zlatý kolovrat skončí, nahradí ho Mistr tradiční rukodělné výroby
Cenu určenou tvůrcům v oblasti tradičních lidových řemesel, případně těm, kteří se o jejich udržování a rozvoj zasloužili, uděluje Královéhradecký kraj od roku 2002 pod názvem Zlatý kolovrat. Toto ocenění bude počínaje letošním rokem nahrazeno titulem Mistr tradiční rukodělné výroby Královéhradeckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Šéfkuchař a významný člen protibabišovské skupiny: Kdyby ke mně do restaurace přišel Babiš a objednal si...
ROZHOVOR Veškeré kroky Andreje Babiše jasně ukazují vůli ovládnout český trh v mnoha oblastech. Chce vedením ministerstva financí ovládnout ekonomiku, opanovat v podstatě celou politickou scénu a nastolením autokratického režimu navrátit zemi do totality. To si myslí kuchař a aktivista Martin Slavomil Kohout ze skupiny Andrejovy Účtenky Vrátíme Andrejovi (AUVA).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist