Černý (ODS): Ticho léčí?
Odpověď na anketní otázku týkající se zhoršující se zdravotní služby ve Žďáře nad Sázavou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 22:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Ohlušující ticho, aneb konec ČSSD v Čechách
To ticho je tak silné, až je ohlušující. Mám na mysli ticho kolem obrovského dluhu České strany sociálně demokratické za již dávno poskytnuté služby právníka Zdeňka Altnera, který s vyúčtovaným penále již přesáhl 337 miliónů korun
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.3.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Rusko slaví porážku Islámského státu. V USA je ticho, tam se neslaví. Víte proč?
Americký profesor Juan Cole, který se specializuje na Střední východ a jižní Asii, se na svém webu juancole.com zamýšlí nad tím, proč je v Bílém domě ticho, zatímco Rusko a Irák oslavují definitivní porážku Islámského státu. Podívejte se sami, k čemu profesor Cole dospěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jan Campbell: Ticho Putina, NATO a EU
Traduje se, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Poslední velký teroristický čin na východě Ukrajiny, vražda velitele Givi v Avdějevke, má zcela určitě svoji odezvu, i když ji v mediích neslyšíme. Proto je možné podlehnout dojmu, že vše je v pořádku, že se jedná o obyčejnou záležitost na válečném poli, že bude zapomenuta. I na válečném poli však platí, že před bouřkou bývá klid a ticho. V daném případě mám na mysli bitevní pole vojenské a diplomatické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ty ču..., už sem nejezdi, nebo ti dáme na držku. Ota Černý byl prý napaden obávaným fotbalovým bafuňářem
Někdejší šéf redakce zpravodajství a sportu České televize Otakar Černý povyprávěl serveru Aktuálně.cz o incidentu, který se měl odehrát na toaletách plzeňského stadionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Další úspěšný charitativní počin restaurace Černý kohout
Po velice úspěšné charitativní akci "Loučení s létem", se v sobotu 16. prosince 2017 v restauraci Černý kohout u Prokopského údolí v Praze 5 uskutečnilo pokračování, tentokrát jako "Benefiční vánoční večírek".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Mafián a estébák! Ota Černý promluvil o Romanu Berbrovi, který ho prý fyzicky napadl
Bývalý šéfredaktor sportovní redakce České televize a matador v oblasti komentování sportu Otakar Černý usedl v internetové televizi DVTV proti Martinovi Veselovskému a v rozhovoru, který následoval, totálně rozcupoval Romana Berbra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
ČR podle Teličky nesmí být v EU černý pasažér
Česko nesmí být v Evropské unii černý pasažér, členství pro ni má strategický význam. Na sněmu hnutí ANO to řekl místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (ANO), který zároveň kritizoval i vystupování některých českých ministrů na jednáních v Bruselu. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
David Černý: Zamrdaná kupa sraček na Hradě. Zeman má řiť místo úst. Hovnožrouti. Nikde moc neříkám, že jsem Čech. Gazdík je dobrý
Umělec David Černý se v rozhovoru pro Seznam Zprávy rozhovořil i o politické scéně. Jeho negativní vztah k prezidentu Miloši Zemanovi je znám již dlouho, nyní jen svůj názor zopakoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Šafr: Babiš včera zažil černý den
Andrej Babiš sice včera statečně předstíral budování vlasti při rituálech kolem stavby jihočeské dálnice, ale ve skutečnosti zažil černý den, píše na serveru Forum24 jeho šéfredaktor Pavel Šafr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
dTest: Černý pátek - Jak si obchodníci hrají s cenami
Svátek slevového či také nákupního „šílenství“ zvaný Black Friday (Černý pátek) letos připadá na 23. listopadu. Jak už to tak ale někdy bývá, není všechno zlato, co se třpytí. Zdánlivě výhodné ceny jsou často vypočítávány z výrazně zvýšených běžných cen, a konečná úspora tak může být mizivá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist