Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.460x, což odpovídá cca 180.538-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Akademie věd: Fyzikální ústav získal certifikaci excelence lidských zdrojů ve výzkumu
Čtvrtý ústav Akademie věd – Fyzikální ústav – se stal držitelem certifikátu HR Excellence in Research, který uděluje Evropská komise. Jako největší pracoviště Akademie věd se tak zařadil do prestižní skupiny evropských institucí majících právo používat tuto certifikaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 09:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 13. 05. 2019

Související články

Heyrovského ústav je prvním pracovištěm Akademie věd s titulem HR Award
V polovině ledna získal Ústav fyzikální chemie Jaroslava Heyrovského ocenění HR Excellence in Research Award. Jako prvnímu z 52 vědeckých pracovišť Akademie věd se mu podařilo dosáhnout statusu, který Evropská komise uděluje těm výzkumným pracovištím, jež se výrazně zasazují o zlepšování strategie lidských zdrojů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Akademie věd: Biologické centrum získalo evropský certifikát pro oblast lidských zdrojů
Biologické centrum Akademie věd ČR se stalo jednou z prvních výzkumných institucí v České republice, které získaly prestižní evropský certifikát HR Excellence in Research Award. Zařadilo se tak po bok Ústavu fyzikální chemie Jaroslava Heyrovského, jenž je nositelem téhož ocenění od letošního ledna. Certifikát uděluje Evropská komise výzkumným pracovištím, která vynikají kvalitním řízením lidských zdrojů, a stávajícím i potenciálním zaměstnancům tak zaručují etické a profesionální pracovní prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Předsedkyně Akademie věd na turné: Tři ústavy, tři dny
Tři ústavy během tří dnů navštívila předsedkyně Akademie věd ČR Eva Zažímalová s místopředsedou Zdeňkem Havlasem: Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského v Praze, Biotechnologický ústav ve Vestci a Ústav anorganické chemie v Řeži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Předsedkyně navštívila největší ústav Akademie věd
Bezmála dvacet laboratoří na dvou místech si během své návštěvy Fyzikálního ústavu prohlédla předsedkyně Akademie věd ČR Eva Zažímalová. Program sahal od ranních hodin do pozdního odpoledne, a byl pro to důvod: Fyzikální ústav je největším pracovištěm Akademie věd a spadají pod něj velká laserová centra HiLASE a ELI Beamlines. Předsedkyni provázeli místopředsedové pro I. a II. vědní oblast Jan Řídký a Zdeněk Havlas a také člen Akademické rady Luboš Náhlík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Senátor Štěch obdržel čestnou medaili Akademie věd ČR
Místopředseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch získal ve čtvrtek 4. dubna čestnou medaili Akademie věd ČR. Prestižní ocenění nazvané De Scientia et Humanitate Optime Meritis získal za svou podporu akademickému výzkumu a české vědy obecně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Akademie věd bude více spolupracovat s Vojenským technickým ústavem
Akademie věd ČR podepsala nové memorandum o spolupráci v oblasti obranného a bezpečnostního výzkumu a vývoje. Partnerem se jí v tom stal Vojenský technický ústav, jehož zakladatelem je ministerstvo obrany. Podpis smlouvy se uskutečnil v sídle Akademie věd na Národní třídě v pondělí 6. května.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Akademie věd ČR: Více než půl miliardy půjde na výzkum fyziky pevných látek
Fyzikální ústav Akademie věd ČR uspěl v náročné výzvě „Excelentní výzkum“ v Operačním programu Věda, výzkum a vzdělávání s projektem SOLID21 a obdrží v následujících letech více než půl miliardy korun na rozvoj předního evropského výzkumného centra v oblasti fyziky pevných látek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Akademie věd: Turné předsedkyně Zažímalové se přesunulo do Brna
Dvě brněnská pracoviště navštívila v jednom dni předsedkyně AV ČR Eva Zažímalová a místopředseda Zdeněk Havlas. Představil se Ústav analytické chemie v Brně na Veveří a Biofyzikální ústav v Žabovřeskách, který se kvůli radiologickému výzkumu původně nacházel v podstatě na okraji města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Akademie věd: Ústav dějin umění se rozšiřuje o oddělení muzikologie
Ústav dějin umění AV ČR získal nové oddělení, od ledna v něm pracují i muzikologové. Jejich zaměření je poměrně široké, zkoumat budou českou a evropskou hudbu od středověku až po současnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Telčské pracoviště NPÚ a Centrum excelence navázaly hlubší spolupráci
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Telči, a Centrum excelence Telč ÚTAM AV ČR, v. v. i. uspořádali ubna 2018 seminář v Lannerově domě v Telči, během nějž obě instituce představily svoji činnost. Položily tím základní kámen pro hlubší spolupráci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist