Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.183x, což odpovídá cca 113.906-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
„Balíme ženy, ne muže!“ řekl Alain Delon a vláčí ho politickým bahnem. Ale ozvalo se: Vy zvadlý k...y, jak nacisti!
Dnes začíná prestižní filmový festival ve francouzském Cannes a o kontroverzi je již postaráno. Zlatou palmu si má za celoživotní úspěchy převzít francouzský herec Alain Delon. Ale našli se tací, kteří Delonovi vyčítají jeho současné politické názory i to, jak se choval a co řekl v minulosti. A odstartovali petici, aby Delon ocenění nedostal. Nicméně, podle posledních zpráv pořadatel festivalu na jejich výtky nedbá a Delon cenu dostane.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 08:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Frustrovaná feministka, obtloustlá newyorská nula! Kotrba vytáhl na obranu herce Delona. A je to síla
Francouzský herec Alain Delon si má o víkendu převzít ocenění v podobě čestné Zlaté palmy festivalu v Cannes. Našli se však tací, kteří herci vyčítají jeho současné politické názory i to, jak se choval a co řekl v minulosti. Odstartovali tak petici, aby ocenění nedostal. Politický analytik Štěpán Kotrba pevně doufá, že si Delon cenu za své celoživotní dílo odnese, protože má právo na vlastní politický názor i na vlastní sexualitu. Zato americká zakladatelka feministické lobbistické iniciativy Women and Hollywood Melissa Silversteinová, která to celé rozpoutala, je podle něj nula.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Rána válečným štváčům
Vlivná část mediálního mainstreamu v Evropě i u nás, poté, co zjistila, že by na filmovém festivalu v Cannes mohl převzít čestnou Zlatou palmu za celoživotní dílo Alain Delon, propadla naprosté hysterii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Sasová (Svobodní): Nechme manželství tím, co je a co vždycky bylo: svazkem muže a ženy.
Odmítáním přijetí zákona, který by umožnil homosexuálům uzavírat manželství, nechceme diskriminovat homosexuály, ale chceme, aby byla ponechána podstata manželství tj. svazek muže a ženy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Petra Sejbalová: Pořád platí, že muži svádí ženy a ženy svádí muže
Měsíc máj je, jak se říká, lásky čas. Jak je to s hledáním partnera, jsou v tomto smyslu aktivnější muži, nebo se naopak v současné době snaží více ženy? Přečtěte si odpověď MUDr. Petry Sejbalové, primářky Sexuologického oddělení FN Brno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Na hovno! ozvalo se z lidu na otázku prezidenta Zemana
Svou návštěvu Jihomoravského kraje zakončil prezident Miloš Zeman v Letovicích. Jako vždy se zeptal lidí na předčasné volby. Absolutní většina byla proti jejich konání. „Na hovno,“ ozvalo se dokonce z publika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ekonom Pikora sdělil informací, která řadu dnešních pokrokových liberálů překvapí: Většina lidí se dělí na muže a ženy
Ekonom Vladimír Pikora přispěl svým komentářem na serveru Reflex.cz. „Je to překvapivé, ale většina lidí se dělí na muže a ženy,“ podotkl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Česko by mohlo ústavně chránit manželství jako svazek muže a ženy
Do českého ústavního pořádku by se mohla dostat ochrana manželství jako svazku muže a ženy. Skupina 37 poslanců z KDU-ČSL, hnutí ANO, ODS, ČSSD, TOP 09 a STAN v čele s lidovcem Markem Výborným navrhla doplnění listiny práv a svobod i v reakci na snahy o uzákonění možnosti uzavírání manželství lidmi stejného pohlaví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ne svazek dvou manželů, ale jen muže a ženy. Rumuni budou v referendu rozhodovat o nové definici manželství
Doposud bylo v Rumunsku manželství vnímáno výhradně jako závazek muže a ženy. Nyní by se tato definice měla brzy změnit. Rumunský ústavní soud dal totiž v pondělí zelenou referendu o změně ústavy. Členové soudu poměrem hlasů 7 : 2 rozhodli, že hlasování plánovanému na 7. října nestojí již v cestě žádná právní překážka, informoval slovenský server Aktuality.sk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Podívejte se na dezinformátora, vláčeli občana bahnem u Nory Fridrichové. Teď policie řekla, že nic trestného nespáchal
Trestní oznámení na muže, jenž před prezidentskou volbou rozesílal e-maily, které své příjemce měly přesvědčit o tom, že kandidát na prezidenta Jiří Drahoš povede Českou republiku k islamizaci a k atomové válce s Ruskem, policie odložila. Podle ní lidé volí podle ověřených informací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ochrana manželství jako svazku muže a ženy u vlády asi narazí
Navrhovanou ústavní ochranu manželství jako svazku muže a ženy kabinet ANO a ČSSD před zákonodárci zřejmě nepodpoří. K předloze skupiny poslanců, která doplňuje listinu práv a svobod, by měl kabinet dát podle podkladů pro úterní schůzi záporné stanovisko. K důvodům pak bude patřit podpora novely jiné skupiny poslanců, která chce otevřít institut manželství i pro lidi stejného pohlaví, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist