Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Zakažte AfD! Zakažte, vymažte, navrhl politik z Německa. Chce tím „ochránit kavárnu“
V Evropském parlamentu sedí za Německo velmi zvláštní osoba. Jakási tamní obdoba Jindřicha Šídla či Nory Fridrichové, bývalý televizní glosátor, který si založil stranu, ve volbách do Evropského parlamentu s ní získal krásných 0,6 procenta, ale díky německému systému voleb i tak získal křeslo ve Štrasburku. Teď je chce obhájit s programem, který mimo jiné zahrnuje důslednou internetovou cenzuru pravicové AfD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Zakažte i sex, vy pomatenci. Jsou to blázni, a my hlupáci si to necháme líbit. Senátor Kubera navrhl největší demonstraci, jakou kdy Praha viděla
ROZHOVOR Zakažte sport, lidé se při něm zraňují, a zakažte sex, pokud není účelem zplození dítěte. Senátor Jaroslav Kubera předkládá zásadní argumenty, proč by měli senátoři příští týden odmítnout tzv. protikuřácký zákon. Autoři zákona jsou podle jeho slov blázni. „A my jsme hlupáci, že si to necháme líbit,“ uvádí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Žádný prostor náckům! Zakažte příznivcům AfD vstup do restaurací! Nevěřícně jsme sledovali, jak se v Berlíně demonstruje proti xenofobii
REPORTÁŽ Německá Antifa upořádala o víkendu na berlínském náměstí Antonplatz demonstraci. Přišlo několik stovek převážně mladých lidí, kteří přišli vyjádřit svůj nesouhlas se vzrůstající vlnou rasismu a xenofobie vůči přistěhovalcům v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Martin Komárek: Zakažte Zemanovi cesty
Úřad pro sledování politiky nedoporučuje Zemanovi, aby pokračoval ve spanilých jízdách do krajů, neboť by se to mohlo brát za volební kampaň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
"Legalizujte herák, nebo zakažte chlast"... Okamura se rázně obořil na šéfa Pirátů
Předseda Pirátů Ivan Bartoš podle všeho notně zvýšil tlak Tomiu Okamurovi. Ten nemůže přijít předsedovi Pirátů na jméno. Proč? Má ho za sluníčkáře, který podporuje uprchlíky a islám, ale jako by to samo o sobě nestačilo, tak údajně chce i do třetice všeho zlého legalizovat heroin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Zakažte Youtube
Když se objevil jazz jako nový hudební směr, starší lidé si stěžovali na nevycválanost mladší generace, která se spouští s něčím tak neslýchaným, jako je tahle nehorázná nová „hudba“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
V Katalánsku zakažte volby nebo vyměňte voliče.
DOTAZ na rádio Jerevan : má zatčený katalánský expremiér šanci na udělení politického azylu v Německu? ODPOVĚĎ : Ano, má. Ovšem pouze za předpokladu, že potvrzení o nezletilosti a ztrátě dokladů sepíše jeho čtrnáctiletá manželka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.3.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): V muslimských zemích homosexualita díky zákazu neexistuje
Chcete vymýtit islám? Zakažte ho. Podobně jako v muslimských zemích zakazují homosexualitu, která tam díky tomu neexistuje. Aspoň jsem se o tom na vlastní oči přesvědčil v muslimském Maroku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zakažte Alexandrovcům vstup do země. Je to zbraň, vydávaná za umělecký soubor. Tomáš Peszynski s přáteli píší Zaorálkovi
Alexandrovci se znovu chystají do naší země a v Česku to opět probouzí vášně. Někteří občané připomínají, že jde o armádní sbor, který nese minimálně morální spoluzodpovědnost za počínání ruských sil na ukrajinském poloostrově Krym. Obrátili se proto na českého šéfa diplomacie Lubomíra Zaorálka (ČSSD) s jednou zvláštní prosbou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Doktorka Samková po nočním útoku na Londýn: Zavřete mešity, zakažte muslimské náboženské spolky. Všechny a teď. Pak vznesla přání ohledně revolveru
Další teroristické útoky v Londýně vyvolávají velké reakce. Lidé dávají najevo, že už mají lidově řečeno všeho „plné zuby“. K teroristickým útokům se na sociální sítích vyjádřila například i advokátka, občanská aktivistka a politička Klára Samková. „Předpokládám, že jste už všichni po ránu semknutí a nezastrašení,“ píše Klára Samková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Migrační novinky: Dost, zakažte jim přicházet, žádá starostka Říma. A v Africe se stala zajímavost. Mezi ,,uprchlíky“ čapli fotbalistu
Římská starostka Virginia Raggi volá o pomoc. Ve městě už prý žije tolik cizinců, že další už se do hlavního města Itálie nevejdou. V Římě žije na 364 tisíc cizinců, přičemž polovinu z nich tvoří občané EU, především Rumuni. Narůstá však také počet migrantů z Afriky. Dokládá to i příběh třicetiletého nigerijského fotbalisty, který se pokusil dostat do EU, aby tu získal lepší sportovní smlouvu. Neuspěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist