Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.186x, což odpovídá cca 166.241-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bioplasty mohou představovat větší hrozbu, než běžný plast, varuje ministerstvo
Bioplasty vyrobené z kukuřičného škrobu nebo z kyseliny polymléčné mohou představovat pro životní prostředí větší hrozbu než běžný plast. Tvrdí Ministerstvo pro životní prostředí ČR. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Větší hrozbou než terorismus jsou pro Česko aktivity Ruska, varuje generál Pavel
Aktivity Ruska či Číny představují větší bezpečnostní hrozbu pro Českou republiku než mezinárodní terorismus. V dnešní debatě s názvem „NATO ve 21. století a česká armáda“ na CEVRO Institutu v Praze to řekl někdejší náčelník Generálního štábu české armády Petr Pavel. Rusko podle něj rok od roku zvyšuje svůj vliv v Česku, které kvůli členství v Severoatlantické alianci nebere jako přítele, ale jako bezpečnostní hrozbu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Vnitro chce výrazně přitvrdit vůči migrantům. Nepůjdeš na integrační kurz, zaplať pokutu
Ministerstvo vnitra hodlá zpřísnit podmínky pro ekonomické migranty. Chce mít větší jistotu v tom, že občané ze zemí mimo Evropskou unii, kteří do Česka přicházejí za prací, budou schopni integrace a nebudou představovat bezpečnostní riziko. Píše o tom dnešní vydání deníku Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ministr Brabec: Zbavit se kelímků, talířů a příborů z bioplastu můžeme jen spálením
Ministerstvo životního prostředí v rámci kampaně #dostbyloplastu za omezení jednorázových plastů vyzvalo firmy i jednotlivce, aby ve snaze snížit spotřebu jednorázových plastů nenahrazovali konvenční plasty tzv. bioplasty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí varuje před využíváním služby DCC
Ministerstvo financí již loni upozorňovalo na službu Dynamic Currency Conversion (DCC), která určuje typ konverze měny při výběru v bankomatu nebo platbě kartou. S nabídkou využití DCC se mohou běžně setkat jak zahraniční turisté v České republice, tak čeští občané v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Teroristé mohou na naše města seslat strašlivou smrt z nebes, varuje britský deník
Server britského deníku The Sun varuje obyvatele měst Západu, že na ně teroristé mohou seslat strašlivou smrt, která sestoupí z nebes. Radikálové mohou nad městy rozptýlit bakterie moru – černé metly lidstva, která děsila především obyvatele středověké Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Občané mají větší moc, než lobbisté a politici. Využijí ji?
Má běžný občan nějakou moc v zemi? Může něco ovlivnit? Nebo je jen unášen rozhodnutími velkých stran a lobbistů a EU? Zcela jednoznačně tu sílu máme!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí varuje před topickou bouří Gordon
V souvislosti s výskytem tropické bouře Gordon nad Mexickým zálivem, která se blíží k území USA, varuje Ministerstvo zahraničních věcí před cestami do států Louisiana, Mississippi nebo Alabama.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
František Táborský: Běžný účet zakončil rok mírným deficitem
Běžný účet platební bilance v ČR v prosinci vykázal mírný deficit ve výši 2,9 mld. korun. Medián trhu očekával deficit ve výši 6,5 mld. Kč, náš tým odhadoval ještě o něco vyšší schodek. Nicméně překvapivě pozitivní výsledek zahraničního obchodu v závěru roku nasvědčoval, že běžný účet skončí v lepších číslech. V meziročním srovnání se jedná o zlepšení o 9,9 mld. Kč a oproti listopadu se přebytek běžného účtu dostal ze zanedbatelného přebytku 0,04 mld. zpět do deficitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Hanuš (ODS): Co si europoslanci mohou odpustit - zákazy krav a dieselů
Evropská unie se musí více soustředit na priority. K tomu logicky patří omezení počtu a rozsahu jejích aktivit. V rubrice „Co si europoslanci mohou odpustit: …“ Vám proto budu představovat iniciativy Evropského parlamentu, které doporučuji zrušit, jelikož neřeší jádro problémů či neúměrně zasahují do života nás všech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Vládnou proruské nálady a mediální manipulace. Lidé nechápou, co znamenají aktivity prezidenta. Srovnávání Ruska s USA rozmělňuje spojenecké závazky, varuje sociolog Hartl
ROZHOVOR „Strach z Ruska, které podle lidí může představovat hrozbu do budoucna, vyslovovala polovina našeho obyvatelstva. Okolo okupace Krymu se tento podíl ještě výrazně zvýšil. Od té doby však klesá, dnes je to kolem třetiny populace,“ říká sociolog Jan Hartl. Ten upozornil, že zprávy o proruských aktivitách některých politiků a prezidenta republiky nejsou většině lidí srozumitelné. Nebezpečí z Ruska podle něj zaznívá v mnohých informacích i dezinformacích, ale podle Hartla je nutné se podívat rovněž na rozdíly mezi Ruskem a Spojenými státy, které nejsou tak odlišné. Upozornil, že v takové situaci je ruská obezřetnost vzhledem k historickým zkušenostem namístě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist