Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Levicoví pokrokáři, nebo zbabělci! „Nekorektní profesor“ účtuje s akademiky, kteří ženou své studenty protestovat do ulic
NEKOREKTNÍ PROFESOR Je zcela absurdní srovnávat osvobození od brutální nacistické okupace s výročím představení jednoho politického projektu, jak to učinil senátor Jiří Drahoš. O tom je přesvědčen profesor Masarykovy univerzity Ivan Holoubek, jenž v reakci na různé komentáře k výročí konce druhé světové války vyzývá, abychom historická fakta neprezentovali v závislosti na politické situaci. Nedávná deklarace lídrů 27 členských států EU v něm vyvolává obavu, že může jít o další utužení poměrů, další posun směrem k eurostátu a další okleštění suverenity členských zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Jiří Weigl: Obhajoba genderových stereotypů
V bláznivém světě, který kolem nás levicoví pokrokáři budují, jsou mužská a ženská identita sociálními konstrukty a mezi oběma pohlavími podle nich v zásadě žádné přirozené rozdíly nejsou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Česká věda díky Trumpovi rozkvete
Levicoví pokrokáři po vítězství Donalda Trumpa šílí. V zápalu boje „dobra“ proti „fake news“ a „hoaxům“, které prý stojí za jeho vítězstvím, se roztrhl kolem nás neuvěřitelný pytel lží a nesmyslů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Pokrokáři všech druhů, styďte se!
Svět se, naštěstí, nevyvíjí úplně tak, jak by si naši i světoví pokrokáři všeho druhu přáli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Tohle chování České televize je nepřijatelné! „Nekorektní profesor“ Holoubek se zarazil nad nedávnou manipulativní zprávou ze zahraničí
NEKOREKTNÍ PROFESOR Když se na demonstraci proti ovládnutí justice objevil mezi protestujícími i Mirek Topolánek, vybavil si profesor Masarykovy univerzity v Brně Ivan Holoubek, že to byl právě expremiér, kdo této zemi a ODS vnutil Lisabonskou smlouvu. Smlouvu, která nás připravila o ohromný díl suverenity ve prospěch razantního nárůstu pravomocí EU. V souvislosti s probíhajícími peticemi k České televizi uvádí, že selhávají členové Rady ČT a RRTV a že je namístě chtít zásadní reformu kontrolních mechanismů veřejnoprávních médií. Takovou, aby obsah zpráv nebyl poplatný politikům či aktivistickým redaktorům nebo jiným zájmovým skupinám. Nedojde-li k ní, ptejme se po smyslu veřejnoprávních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Štěpánek: Homosexuální svazek není manželství
I kdyby se všichni pokrokáři světa, co nyní volají po uzákonění tzv. rovného manželství, na hlavu postavili, a i kdyby to další blouznivci v parlamentu stokrát odhlasovali, nic to nezmění na faktu, že manželství je možné pouze mezi mužem a ženou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
To nemůže skončit dobře. USA prý skončí jako Řecko. Markéta Šichtařová nevěří vlastním očím
Ekonomka Markéta Šichtařová kroutí hlavou nad tím, co předvádějí levicoví politici, zvláště pak mladí levicoví politici. Dáma je toho názoru, že se předhánějí, kdo vymyslí větší hloupost. A nejhorší jsou aktivisté, kteří se nakonec dostanou do politiky. Ti prý představují průšvih jako Brno i se Šalingradem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Kdo krade, jako tato vláda, ten také lže v médiích
Socialisté maskují ekonomickou katastrofu, kterou v ČR způsobili, falešnými statistikami a lživou propagandou v České televizi. Ničí živnostníky a ženou je do montoven a zametání ulic za existenční minimum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Míth (ODS): Kdo je víc? Místní podnikatel nebo všudypřítomná korporace?
Jednou z hlavních zlomových linií v politice začíná být spor mezi tradicionalisty a pokrokáři. Na náš každodenní život to má zásadní vliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Sociolog Herzmann účtuje: Lidé jsou tu spíše levicoví. Babiš to dobře ví. Sám je pravičák, ale nabízí jim, co chtějí
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Těžko může volby v České republice vyhrávat někdo, kdo lidem nenabídne, že se stát postará – přinejmenším o zdravotní péči a zajištění v důchodu nebo v obtížných sociálních situacích,“ vysvětlil sociolog a analytik Jan Herzmann. Andrej Babiš to podle něj velmi dobře ví, a i když sám určitě vyznává spíše pravicové hodnoty, umí voličům nabídnout, co chtějí. V rozhovoru na téma české společnosti Herzmann dále řekl, že téma migrace je sice vyčerpané, ale obava z migrace zůstává v hlavách devíti z deseti Čechů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Petr Štěpánek: Tragédie dneška. Vysoké školy většinově ovládají levicoví pokrokáři, neomarxisté. Mladé generaci valí do hlav všechny ty „ismy“
STO LET REPUBLIKY „Největším nebezpečím jsou nejrůznější totalitní ideologie. Předtím na nás útočily z Východu, teď se na nás socialismus valí z Bruselu,“ hodnotí sto let od vzniku první Československé republiky hudebník a skladatel Petr Štěpánek. Před časem jsme prý odezírali, co vymyslí v Moskvě, teď srážíme paty, jak zavelí z Bruselu, respektive z Berlína. Obojí je podle něj špatně. Nějaké společenství evropských států podle Štěpánka má smysl, ale má jít o společenství národních států, nikoliv jakýsi unifikovaný nadnárodní celek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist