Prezident Zeman se v Maďarsku označil za lobbistu za české podniky
Prezident České republiky Miloš Zeman dnes zahájil třídenní návštěvu Maďarska. Při setkání s českými a maďarskými podnikateli v Budapešti, které sleduje redaktor ParlamentníchListů.cz, se Zeman označil za „lobbistu ve prospěch českých podniků“. Při této příležitosti pochválil stále rostoucí objem obchodní výměny mezi oběma členskými zeměmi takzvané Visegrádské čtyřky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Zemane, houby s octem! Nic jsi nezařídil, směje se Laudát za Čínu a Rusko. A tahá příklady
Bývalý poslanec za TOP 09 František Laudát se zaměřil na svém facebookovém profilu na návštěvu prezidenta Miloše Zemana v Maďarsku. A zpochybnil to, že je Zeman lobbista za české podniky. „Houby s octem,“ řekl k tomu Laudát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman a BIS: I Nora Fridrichová vysílala. Generál Petr Pavel u ní sdělil jasnou informaci
Tomu, jak prezident Miloš Zeman zkritizoval českou kontrarozvědku, se věnoval pořad 168 hodin České televize. Prezident zpravodajce označil jako čučkaře. Reagoval tak na výroční zprávu za rok 2017, v níž BIS varovala před sílící aktivitou ruských a čínských agentů u nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Nejenom kritiku si prezident Zeman vysloužil za „doporučování“ soudcům.
Za čtvrteční výroky o setkáních se soudci pronesené v čínsko-české televizi, jak  moderátor Moravec označil v ČAT (Česká aktivistická televize) barrandovský kanál, to prezident pěkně schytal.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.1.2019 v 09:40, zobrazit podobné
Hamáček podpořil řízení EU proti Maďarsku: Orbánovy kroky mě znepokojují
Zatímco premiér Andrej Babiš hlasování některých českých europoslanců, kteří podpořili návrh na zahájení řízení proti Maďarsku, podle nějž by mohla být Maďarsku odebrána hlasovací práva v Evropské unii, označil za nesolidární – Jan Hamáček, který je pověřen vedením Ministerstva zahraničních věcí, má na středeční hlasování Evropského parlamentu jiný názor. Pro výzvu, aby Unie zahájila řízení proti Maďarsku kvůli porušování evropských hodnot, má podle svých slov pochopení, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Soros buduje v Maďarsku mafiánskou síť, říká Orbán
Maďarský premiér Viktor Orbán tento týden v pravidelném pátečním vystoupení v rádiu Kossuth označil včerejší slova Geroge Sorose na Bruselském ekonomickém fóru o vytváření „mafiánského státu“ v Maďarsku za vyhlášení války.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Staronový prezident aneb Patří mezi pitomce i Witowská?
Proč se ptám? Protože zvolený prezident označil ve svém prvním veřejném proslovu české novináře za pitomce. Stačilo k tomu málo. Aby Lidové noviny napsaly něco, s čím Miloš Zeman nesouhlasí.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.1.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Zeman v Maďarsku: Zahnali jsme u Vídně muslimy, oni se vrací! Zvěrstvo z Francie, strašné
Prezident Miloš Zeman se sešel se svým maďarským protějškem Jánosem Áderem. Na tiskovém brífinku po setkání se česká hlava státu velmi rozjela, a to na téma migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Zeman: Miroslav Poche je pitomec. Milion chvilek? TOP 09! A té přeji 4,9 procenta. SPD může podpořit vládu
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Sociální demokracie je hysterická a dokud se nezačne chovat rozumně, nejsem ochoten diskutovat. ParlamentnímListům.cz to řekl prezident Miloš Zeman před začátkem své dovolené na Vysočině. Miroslava Pocheho, který usiloval o křeslo ministra zahraničí, prezident doslova označil za pitomce. Zeman vyslovil i originální přání směrem k TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Svět tají dech na pokraji války. A co na to prezident Zeman? Hradní šéfdiplomat Jindrák šel vše tlumočit do rozhlasu
Ředitel zahraničního odboru prezidentské kanceláře Rudolf Jindrák ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu prozradil, jak se prezident Miloš Zeman dívá na rostoucí napětí mezi Ruskem a Spojenými státy a na situaci v Maďarsku, kde ve volbách drtivě zvítězil staronový premiér Viktor Orbán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Je dobré, aby podniky byly ve vlastnictví domácího kapitálu, pokud to jde
Projev prezidenta republiky na setkání se zastupiteli a starosty Moravskoslezského kraje
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist