Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.201x, což odpovídá cca 114.845-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Česko dnes stane před soudem EU. Kvůli migraci
Soudní dvůr Evropské unie se dnes začne zabývat žalobou Evropské komise na Česko, Polsko a Maďarsko kvůli jejich odmítání podílet se před několika lety na přerozdělování žadatelů o azyl z Řecka a Itálie podle stanovených kvót. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 06:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Český voják stane před soudem. Kvůli bojům na Ukrajině
Pobočka krajského soudu v Pardubicích se dnes začne zabývat případem Erika Eštu obžalovaného z teroristického útoku. Nynější voják chrudimského výsadkového praporu se podle obžaloby před vstupem do české armády zapojil do bojových akcí na straně takzvané Doněcké lidové republiky, kterou na Ukrajině vytvořili proruští povstalci. V zahraničí pobýval zhruba měsíc v roce 2015.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Nehorázné! Salvinimu hrozí kriminál, varuje Radim Fiala. Jde o migranty z moře
Postoje Mattea Salviniho k migraci jsou v Itálii i v Evropě všeobecně proslavené. Jak jsme již psali, nyní hrozí, že za ně stane před soudem. V Čechách se jeho osoby zastal místopředsada SPD, Radim Fiala. Sluníčkářská a neomarxistická spravedlnost, označuje doporučení zahájit soudní řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kvůli migraci nesmíme obětovat vztahy s Německem, říká Sobotkův poradce
Česko nesmí zahodit dobré vztahy s Německem kvůli sporu o rozdělování uprchlíků mezi evropské země. Na konferenci pořádané k 20. výročí podpisu Česko-německé deklarace to dnes řekl poradce premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) pro zahraniční politiku a bývalý velvyslanec v Berlíně Rudolf Jindrák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Česko stojí kvůli odpadu před soudem EU. Advokát navrhuje zamítnout žalobu
Evropský Soudní dvůr by měl odmítnout jako nepřípustnou žalobu Evropské komise (EK) proti České republice kvůli tomu, že nepřevzala od Polska zpět 20.000 tun údajně nebezpečného odpadu. Navrhuje to ve svém dnes zveřejněném stanovisku advokát Soudního dvora EU Nils Wahl. Česká strana už v minulosti dala najevo, že nic zpět přebírat nebude, protože podle ní o odpad nejde. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Nikomu nevznikla žádná škoda, brání se Rath před soudem v závěrečné řeči. Chce mluvit dva dny
Bývalý středočeský hejtman David Rath dnes před Krajským soudem v Praze začal svoji závěrečnou řeč v korupční kauze, která se týká ovlivňování krajských zakázek. Zkritizoval, že soud podle něj nehodnotí důkazy, které předložili obžalovaní. Uvedl také, že nikomu nevznikla žádná škoda. Rath odhaduje, že by před soudem mohl mluvit jeden až dva dny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Dnes nejspíš zazní poslední slovo Davida Ratha. Alespoň před krajským soudem
Před Krajským soudem v Praze dnes budou druhým dnem znít závěrečné řeči v kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Svojí řeč nejprve dokončí advokát Roman Jelínek, podle kterého se neprokázalo, že by Rath přijímal úplatky nebo ovlivňoval krajské zakázky, aby je vyhrál předem dohodnutý uchazeč. Po něm přijdou na řadu advokáti zbývajících deseti obžalovaných. Očekává se, že právníci budou před soudem mluvit několik dní, pak přijdou na řadu závěrečné řeči obžalovaných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Zeman! Ano, Zeman! Pomatený volič Okamury před soudem strhl vlnu, která zaplavuje Česko
Od začátku týdne sleduje národ, i díky mnoha živým vstupům vysílání ČT24, soudní proces s důchodcem Jaromírem Baldou. Ten je v médiích prezentován jako „český terorista“, neboť před soudem stojí za to, že dvakrát pokácel stromy a nechal je spadnout na koleje. Důvodem měla být snaha vzbudit odpor vůči imigrantům, se kterými chtěl činy spojit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Sobotka dnes vyrazí k soudu. Kvůli OKD
Výslechem premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) dnes bude před Obvodním soudem pro Prahu 2 pokračovat projednávání trestní kauzy spojené s privatizací těžební společnosti OKD. Sobotka v době prodeje státního podniku zastával post ministra financí a bývá kvůli údajně nevýhodnému rozhodnutí terčem kritiky. Výtky dlouhodobě odmítá a trvá na tom, že stát akcie prodal za tržní cenu, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Babišova firma půjde k soudu pár dní před volbami
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš stane zřejmě ještě před volbami před soudem. Městský soud v Praze totiž začne 2. října projednávat kauzu manipulací se zakázkami České pošty. V ní figuruje hustopečská firma Agrotec ze svěřenských fondů Andreje Babiše. Píše o tom server Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Petříček oznamuje: V OSN budeme o migraci hlasovat následovně...
Čeští diplomaté se ve středu na Valném shromáždění OSN mají zdržet hlasování o globálním paktu o migraci, vyplývá to z dřívějšího rozhodnutí vlády. Pokud ale kabinet bude chtít, aby Česko bylo proti, pokyny pro diplomaty se příslušným způsobem změní. ČTK to dnes před jednáním vlády řekl ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist