Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.199x, což odpovídá cca 114.741-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Dana Drábová strhala Merkelovou za její politiku
Německá kancléřka Angela Merkelová dál trvá na tom, že Německo projde energetickou revolucí. Do roku 2050 má Německo přejít na obnovitelné zdroje a obejde se bez uhlí i bez jádra. Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová na plánech Merkelové a jejího kabinetu nenechala nit suchou. Dokud nenajdeme způsob, jak lépe energii uchovávat, je to prý plán v podstatě nesplnitelný a popírající fyzikální zákony.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Děkuji, ale odcházím na Vysočinu. Tohle měl říct Zeman už v březnu. Dana Drábová se vyjádřila k prezidentským kandidátům
Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová v rozhovoru pro server Lidovky.cz říká, že potřebujeme civilnějšího prezidenta a profesor Jiří Drahoš by to prý zvládl dobře. Možná by to zvládli i jiní kandidáti, ale u Miloše Zemana to Drábová vidí jinak. Podle jejího názoru by už znovu kandidovat neměl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jaderná elektrárna se dá kompletně postavit za sedm let. Hlavní problém je dnes evropská regulace, varovala z rádia Dana Drábová
Šéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová v úterních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu prozradila, proč potřebujeme postavit další blok v jaderné elektrárně Dukovany a kdo by to měl zaplatit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Evropa se chlubí, jak je dokonalá. Ale skutečně velké projekty vůbec nezvládá, připomněla u Moravce Dana Drábová
Co je víc – energetika, nebo životní prostředí? Budeme mít v budoucnu dost energie pro naši zemi? O této problematice v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize diskutovali předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová, bývalý ministr životního prostředí Bedřich Moldan (TOP 09) a ekonom a bývalý člen dozorčí rady ČEZ Michal Mejstřík. Drábová upozornila, že Evropa dnes leccos totálně nezvládá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Rozdělení ČEZu? I k tomu se v ČT vyjádřila Dana Drábová
Ještě tento týden čeká dozorčí radu polostátního podniku ČEZ obměna. Právě české energetické závody mají sehrát podstatnou roli při dostavbě jaderné elektrárny v Dukovanech. Dá se to vše stihnout včas, abychom nemuseli hledat náhradní zdroje energie? Jaká jsou rizika? Nejen na to v pořadu Interview na ČT24 odpovídala předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Dana Drábová: Radím Horáčkovi, radím Drahošovi, ale hypoteticky můžu volit Zemana
Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová v rozhovoru pro Seznam Zprávy uvedla, že i když se Starostové a nezávislí snažili ji přemluvit, aby byla prezidentkou, ona kandidovat nechce. Zároveň dodala, že v kampani případně poradí textaři Michalu Horáčkovi i současnému šéfovi Akademie věd Jiřímu Drahošovi, ale hypoteticky může volit i současnou hlavu státu Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
České jádro v ČT: Z hlediska bezpečnosti jsou ruské projekty bezpečné, zhodnotila Drábová
Vysoká hra o stavbu jaderné elektrárny vstupuje do dalšího dějství. Podle čeho se bude vybírat firma, která se o dostavbu postará, jak do soutěže vstupuje politika, nejen o tom diskutovala Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, v Interview ČT24 s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Útoky na jadernou elektrárnu? Na to jsou teroristé moc velcí zbabělci. Dana Drábová promlouvá po události ve francouzské atomové elektrárně
ROZHOVOR Radioaktivní jód nad Evropou a technická nehoda ve francouzské jaderné elektrárně. Zdá se, že tento rok nezačíná pro toto odvětví energetiky zrovna nejlépe. A k tomu teoretická hrozba „špinavou bombou“ při teroristických útocích. V rozhovoru pro ParlamentniListy.cz vysvětluje „nejdéle sloužící vysoký státní úředník“, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová, jaká je realita. Vyjadřuje se také ke své účasti v týmu poradců aspiranta na prezidentský post Michala Horáčka, kde podle svých slov nebude tváří jeho kampaně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Šéfka jaderného úřadu Drábová rezignuje na funkci zastupitelky
Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová rezignuje na funkci středočeské zastupitelky. Oznámil to dnes ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), který se na tom dohodl s Drábovou a předsedou hnutí STAN Petrem Gazdíkem. Chovanec a Gazdík předloží poslanecký návrh na změnu zákona, aby se v budoucnu podobná situace neopakovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Němečtí a rakouští Zelení nám mohou zkomplikovat život, varovala v rozhlase Drábová
Do pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítala předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) Dana Drábová. Prozradila, na co všechno by měla vláda brát zřetel, když uvažuje o výstavbě dalších jaderných elektráren. Posluchačům oznámila, jak to s jadernými elektrárnami chodí v USA a jak nám mohou zkomplikovat život němečtí či rakouští Zelení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Drahoš představil tým expertů. Radit by mu mohla Drábová, Kolář nebo Grygar
Kandidátovi na prezidenta Jiřímu Drahošovi by na Hradě radili předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová, někdejší velvyslanec Petr Kolář nebo astronom Jiří Grygar. Drahoš to řekl na dnešní tiskové konferenci. Celkem novinářům přestavil 13 expertů. Nahradit by na Pražském hradě podle něj měli Martina Nejedlého, často kritizovaného šéfa poradců současného prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist