Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.194x, což odpovídá cca 114.480-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Chalupa (ANO): L. Niedermayer varuje - "Tato EU může zaniknout" - Už aby to bylo
SOUČASNÁ EU - v té podobě jako se v posledních letech definuje, prezentuje a jak rozhoduje by nikoliv možná, ALE URČITĚ MĚLA ZANIKNOUT!!! Dříve, než budou spáchány další škody, jež bude v budoucnu jen velmi obtížné a zdlouhavé napravit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 13:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Luděk Niedermayer zjistil v Bruselu a varuje: Tato EU může zaniknout. Každou chvíli hrajeme o to, jestli budeme pokračovat
REPORTÁŽ „Pro nás za velmi nebezpečný považuji koncept vícerychlostní Evropy. Je to podle mě cesta k tomu, že tahle Unie přestane existovat,“ prohlásil na besedě v Liberci europoslanec Luděk Niedermayer (TOP 09). „To bylo jedno z mých překvapení v Bruselu, že to není tak složité. V okamžiku, kdy občané ztratí zájem na tom, aby společná Evropa v této formě existovala, tak existovat přestane,“ uvedl s tím, že poté by ale většina členských zemí vytvořila nějakou Unii novou. „Jsem si ale jist, že v takovéto nové Unii by hrály silnější roli velké země. Taková Unie, kde velcí budou mít silnější pozici než malí, je prostě špatná,“ domníval se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Migrace? Zanikneme do dvou generací, varuje Vlastimil Vondruška
Spisovatel Vlastimil Vondruška se v rozhovoru pro server Info.cz rozhovořil o migraci. Podle jeho slov jde jen o začátek, neboť Evropa může zaniknout během dvou generací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Gazdík vykládal, jak bude bránit naše členství v EU. A tato odpověď mu přišla z ANO...
Petr Gazdík na Parlamentních listech okomentoval rozhodnutí KDU-ČSL vydat se v nadcházejících eurovolbách za úspěchem či neúspěchem svou vlastní cestou. Prohlásil ho za chybu a zdůraznil, že nyní půjde ve volbách do europarlamentu o hodně. Jeho slov se chytil kandidát do europarlamentu za ANO Bohuslav Chalupa s důraznou zprávou: „Nejsem a nikdy nebudu ani pan Telička, ani pan Ježek, ani pan Poche, Niedermayer, Polčák, Štětina, Šojdrová a další.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Nebylo by lepší nechat ČSSD zaniknout?
Nebylo by lepší nechat ČSSD zaniknout? Vždyť Hamáček je vlastně Sobotka, kterému narostly černé vlasy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Opustit EU by bylo jako vyměnit novou škodovku za žigulíka
Poslanec Evropského parlamentu Luděk Niedermayer na pozvání mládežnické organizace TOP tým Plzeň ve čtvrtek zavítal na návštěvu do Plzeňského kraje. Během dne si stihl prohlédnout unikátní environmentální centrum v obci Krsy, setkat se se členy TOP 09 a v podvečer pohovořit o možných dopadech Czexitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Europoslanec Niedermayer ohlásil vstup do TOP 09
Europoslanec Luděk Niedermayer vstoupí do TOP 09. Své rozhodnutí oznámil na dnešním krajském stranickém sněmu v Praze. ČTK to řekl krajský manažer strany Petr Kučera. Jedenapadesátiletý Niedermayer dosud v Evropském parlamentu působil za TOP 09 jako nestraník. Někdejší viceguvernér České národní banky Niedermayer bývá v médiích spolu s europoslancem Jiřím Pospíšilem zmiňován jako možný uchazeč o post předsedy TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Europoslanec Niedermayer vysvětluje čtenářům: Žádné trestání Maďarska. Vždyť tamní vláda si počíná ke škodě tamních lidí
Z PROFILŮ Europoslanec Luděk Niedermayer usedl k počítačí a odpověděl na několik dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Vysvětlil, proč hlasoval pro zahájení řízení s Maďarskem. Tato otázka se totiž několikrát opakovala. Zdůraznil, že nejde o trestání Maďarska a už vůbec tento proces nelze spojovat s migranty, jak to činí mnozí čeští politici. Takhle je to doopravdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Dvacet let v NATO- je co slavit? Komentátor připomíná zásadní ohrožení civilizace, které v malicherných sporech s Ruskem přehlížíme
Analytický a komentátorský web Argument připomněl článek komentátora Pavla Gavlase věnující se 20. výročí vstupu České republiky do Severoatlantické aliance. Gavlas se ptá, zdali je vůbec „co slavit“? Komentátor nevidí jako největší problém Rusko či Čínu, ale upozorňuje především na hrozbu hromadné imigrace do Evropy. „Jedná se totiž o skutečný existenční problém euroatlantické, židovsko-křesťanské civilizace, tedy i Ruska, která tak může po necelých dvou tisíciletích zaniknout, pokud nic neuděláme,“ varuje Gavlas před imigrací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ne mešitám a Koránu. I tato úvaha zazněla v Událostech, komentářích
„Už toho bylo dost,“ zmínila mimo jiné po teroristickém útoku v Londýně britská premiérka Theresa Mayová. Co k terorismu řekli hosté pondělního vysílání Událostí, komentářů na ČT24? Promluvil předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD), poslanec Bohuslav Chalupa (ANO), předseda Úsvitu-NK Miroslav Lidinský a poslankyně ODS Jana Černochová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Europoslanec Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09
Europoslanec Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09. Bývalý viceguvernér České národní banky a uznávaný ekonom nově rozšířil řadu osobností, které se rozhodly pro TOP 09. Od voleb podalo přihlášku do strany více než 260 lidí. Niedermayer se stal členem regionální organizace TOP 09 v Praze 2 tento týden.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist