Bláha (ODS): Projekt na rekonstrukci ZUŠ Střezina musí město nechat přepracovat, rekonstrukce by mohla pokračovat příští rok
Kompletní revizí projde první část projektové dokumentace na opravu budovy bývalé základní školy na Slezském Předměstí, kterou využívá hradecká ZUŠ Střezina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 15:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Vedlich (TOP 09): Jde o jediné řešení, jak v rekonstrukci ZUŠ pokračovat
Město vyzvalo stavební firmu k ukončení prací na ZUŠ Střezina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
ANO: Požadujeme prověření nestrannosti výběrové komise v kauze ZUŠ Střezina
Zastupitelský klub Hnutí ANO 2011 bude požadovat prověření čestných prohlášení o nepodjatosti všech původních členů výběrové komise pro otevírání obálek a hodnocení nabídek v tendru na rekonstrukci ZUŠ Střezina v Hradci Králové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kolář (TOP 09): Rekonstrukce Bělohorské děsí živnostníky
Bělohorskou ulici na Břevnově čeká zásadní rekonstrukce. Ta má třídu výrazně zklidnit, přibýt mají malé parčíky, lavičky a další odpočinková zákoutí. Investorem rekonstrukce, kterou připravuje IPR, je hlavní město Praha a začít by měla asi za dva roky. Zásadní výhrady proti rekonstrukci ale mají místní živnostníci. Nelíbí se jim, že by mělo zmizet na 40 parkovacích míst, odmítají také cyklopruhy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Vildumetzová: Rekonstrukce Císařských lázní by mohla začít začátkem příštího roku
Komentář na facebookovém profilu k chystané rekonstrukci památky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Cabicar (TOP 09): Rekonstrukce trutnovské nemocnice počítá s internou, neurologií a rehabilitací
Krajská rada schválila zakázku na vypracování projektové dokumentace rekonstrukce pavilonu interny Oblastní nemocnice Trutnov. Projekt, na který kraj vyčlenil 9,5 milionu korun, čítá rekonstrukci oddělení interny, neurologie a rehabilitace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Primátor Staněk: Rekonstrukce ulice 1. máje bude ovlivněna i archeologickým průzkumem
Za necelé tři týdny spustí město nejvýznamnější investiční akci letošního roku. V prvním dubnovém týdnu začne rekonstrukce ulice 1. máje. V jejím průběhu dojde ke komplexní rekonstrukci uličního prostoru včetně výměny tramvajového tělesa a inženýrských sítí v délce zhruba 400 metrů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
SŽDC a město Nymburk budou společně řešit rekonstrukci tamní výpravní budovy
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) a město Nymburk budou postupovat společně při řešení rekonstrukce výpravní budovy na tamním hlavním nádraží. Zástupci obou stran se na tom dohodli na společném jednání na začátku března.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Šedlbauer (ZpL): Zakázka na rekonstrukci budovy D je podezřelá, její průběh je nutné prověřit
Rekonstrukce budovy D krajského úřady patří mezi největší připravované projekty Libereckého kra-je pro příští roky s předpokládanou cenou 250 mil. Kč. V této budově má být po její rekonstrukci umístěn podnikatelský inkubátor a nové stravovací centrum. V rámci výběrového řízení na dodavatele stavby se ovšem vyjevily okolnosti, které jeho průběh silně zpochybňují a ohrožují úspěšnou realizaci celého projektu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 10:34, zobrazit podobné
Primátor Zrzavecký: Rekonstrukce tramvajové linky zvýšila bezpečnost i pro chodce
Rekonstrukce trati plzeňské tramvajové linky číslo 4 ve směru na Košutku, stavba Karlovarská III. etapa, byla dokončena. Poslední část rekonstrukce představovala opravu technicky nevyhovujícího stavu trati v délce 935 metrů a navázala tak na druhou etapu z roku 2011. S rekonstrukcí tratě začala stavební firma v místě vzdáleném 116 metrů od zastávky Severka ve směru do centra a pokračovala přes křižovatky Gerské se Studentskou, Kralovickou a Manětínskou ulicí až po točnu na Košutce. Projekt města Plzně vyšel na 85 milionů korun včetně DPH.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Muzeum východních Čech: Rekonstrukce budovy by mohla začít v květnu
Vítězem výběrového řízení na rekonstrukci budovy Muzea východních Čech je sdružení firem GEMA ART a Chládek a Tintěra s nabídkovou cenou 67,6 milionu korun bez DPH.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist