Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.832x, což odpovídá cca 95.591-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tak jsme si ve Sněmovně dali takzvanou Kalouskovu snídani. Máme ceny i účtenku. Fujtajxl, ještě teď se to těžko rozdýchává
Ve Sněmovně není jen z byznysu narozený miliardář Andrej Babiš, ale i celá řada dalších poslanců, kteří si čistě na státní mzdě a náhradách přišli na stovky tisíc až miliony korun. Za všechny jmenujme bývalou přední postavu TOP 09 Miroslava Kalouska nebo předsedu KSČM Filipa, který podle mnohých kolegů patří mezi všestranné lobbisty posledních dvacet let. Tito lidé rozhodně nemají hluboko do kapsy. A právě tito lidé často snídají či obědvají v útrobách Poslanecké sněmovny, kam se drtivá většina národa nikdy nedostane. Za jaké ceny? To na vlastní kůži vyzkoušely ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 05:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2019

Související články

Platil (SZ): Máme se skvěle. Máme se nejlépe, co jsme se kdy měli
Máme nejvíc lesů, nejčistší vzduch a na osobu jsme nejbohatší, co jsme kdy byli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Českému řidiči, kterému vlezli migranti do kamionu, ve Francii ještě zpřísnili trest. Zdechovský to těžko rozdýchává
Řidič Jiří Sagan byl ve Francii odsouzen za pašování migrantů. Nepomohlo mu, když u soudu argumentoval, že 15 migrantů z Iráku mu do nákladního vozu vlezlo bez jeho vědomí a on o nich neměl ani tušení, dokud nebylo pozdě. Soud jeho argumenty nevyslyšel a dal mu dva roky na tvrdo. České řidiče to hodně rozzlobilo. Ve Francii je to teď prý „šílené“. Europoslanec Tomáš Zdechovský se přidal na stranu českých řidičů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Smrčka (SPOZ): Proč ve Venezuele lidé umírají hlady
Asi by se v dějinách žurnalistiky těžko našel titulek článku, který by přesněji definoval rozdíl mezi funkčním kapitalismem a běžným socialismem, než „Švýcar si na snídani vydělá za pět minut, Venezuelan za 9 hodin“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Pičovat Babiše na Facebooku umí každej. Novinářka to ministrovi přišla říct osobně na snídani. Bylo to prý velmi drsné
Novinářka Markéta Lukášková, která pracovala pro časopis Reflex nebo pro redakci bulvárního serveru Extra.cz, vyrazila na snídani s šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Ten snídani přesunul, jelikož se mu nelíbilo, že by na setkání dorazilo příliš mnoho novinářů. Ačkoli se akce zúčastnilo jen šest mužů a jedna žena, prý rozhodně stála za to. Raději se přesvědčte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
,,Hovado!" Ivánku, Ivánku... Další zajímavosti o lídrovi Pirátů Bartošovi
Na předsedu Pirátů Ivana Bartoše vypadla ze skříně nepěkná minulost. A dva dny před volbami důkazy o spojení s levicovými militanty, označovanými v USA za teroristy, očividně těžko rozdýchává. Na dotazy o podivných položkách jeho životopisu odepisuje vzkazy jako „jste hovado“ nebo „z takových jako jste vy se mi zvedá kufr“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Hrajeme si na ještě větší soudruhy, než jsou v Bruselu. Sobotka nás do toho nahnal a teď se populisticky předvádí. Ekonomka Šichtařová vypočítává, jaké všechny relikty totality už jsme oprášili
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Za žádné překvapení nepovažuje analytička Markéta Šichtařová výsledek studie OECD, podle níž zeměmi, kde roboti nahradí lidi v práci nejvíc, budou v příštích patnácti letech Česko a Slovensko. Toto nelichotivé prvenství jsme si vysloužili nejen tím, že jsme zemí skladů a montoven, ale i nízkou úrovní mezd. Došlo i na populismus nejhrubšího zrna od premiéra Bohuslava Sobotky, jenž žádá prověřit vysoké ceny másla. Už máme ministerstvo pravdy, máme lidové milice v podobě protikuřáckých hlídek a nyní i kontrolory, kteří chodí kontrolovat, jestli náhodou ti zlí kapitalisti v obchodech neprodávají máslo za tržní cenu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
ČOI: Při slevách si u pokladny kontrolujte účtenku, ceny se mohou lišit
V souvislosti se slevovými akcemi se může spotřebitel na českém trhu setkat s tím, že účtovaná cena zboží neodpovídá avizované slevě. Na tuto oblast se v 1. čtvrtletí 2018 zaměřila i Česká obchodní inspekce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Ještě, že máme ta „naše“ sluníčka. Novodobí Jasánkové a Goebbelsové v balení unipack
Ještě, že je máme, víme alespoň, co si máme myslet, jak máme uvažovat, nebýt jich, nebyl by tu nikdo s těmi jedinými správnými názory, kdyby tu sluníčka nebyla, ani ten názor bychom si nebyli schopni utvořit. A jak jsou vytrvalí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Já účtenku nechci, odmítl kontrolor z finančáku. Když mu ji servírka nevnutila, začal sepisovat protokol o pokutě
Vybírat od podnikatelů pokuty za každou cenu, tak někteří podnikatelé označují podivné kontroly EET. Server Forum24.cz přináší svědectví majitelky kavárny o provokativním chování kontrolorů z finančního úřadu. „Kontrolor řekl, že nechce účtenku. Potom vystavil pokutu,“ stěžuje si podnikatelka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš si domluvil snídani s občany, pak nedorazil. Bylo tam prý moc novinářů
Komentátor Vilém Besser se na serveru Forum24.cz zaměřil na dnešní neuskutečněnou snídani, již plánoval ministr financí Andrej Babiš (ANO) se svými kritiky. Nakonec ji však zrušil, a to prý kvůli velkému zájmu médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist