Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.828x, což odpovídá cca 95.382-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Češka proti Čechům: Jak je to se soudem EU, která nás má trestat, že jsme nechtěli migranty
Evropská komise žádá unijní soud, aby potvrdil, že Česká republika, Polsko a Maďarsko nesplnily v souvislosti s jednorázovým programem přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót své povinnosti plynoucí z unijního práva. Před soudem, který se žalobou na tři země začal v Lucemburku zabývat, to uvedla zástupkyně komise Zuzana Malůšková s tím, že takový rozsudek bude potvrzením zásad vlády práva v EU. Malůšková, zástupkyně EU, je sama Češka, což vzbudilo pozdvižení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2019

Související články

„Jestli budeš svědčit proti mně, můj brácha tě střelí do hlavy“...před soudem v Linci řeší další migrantské znásilnění
Před soudem v rakouském Linci tento týden začíná další z procesů s migranty z Blízkého východu, kteří čelí obvinění ze znásilnění. O vině obou obžalovaných není dle vyšetřovatelů pochyb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Na chodník pro migranty prachy jsou, ale pro děti do mateřských školek... Rozčílená krajanka z Německa popisuje osobní zážitky
ROZHOVOR „Bude to po volbách veselé. Nemůže to skončit dobře. Bůh s Německem,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Češka Bohumila Kamenzová, která střídavě žije a podniká v Altenbergu v Krušných horách u českých hranic. Výhrůžkám možného budoucího spolkového kancléře Martina Schulze vůči zemím V4 se nediví: „Že bude na normálně myslící státy vyvíjen tlak, je jasné. Německo je musí (migranty) někam šoupnout. Hlavní tlak bude samozřejmě finanční. Může to vést k čemukoliv. Až se to podělá všechno, může být stát proti státu. Staré křivdy, nové křivdy. Nevylučuji ani vojenský konflikt.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Češka popsala hrůzu v Manchesteru: Všichni začali panikařit a přeskakovat sedačky
Masakru v Manchesteru přihlížela i Češka Nikola Trchotová, která stála přímo v hale, kde došlo k bestiálnímu zločinu. Českému rozhlasu popsala, co se dělo bezprostředně po hrůzném činu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Konzervativní myslitel: Vítač Drahoš je nástrojem, jak sem migranty dostat. Zajímá ho solidarita s migranty, nikoliv s našimi lidmi. A propagandistické lži proti Zemanovi…
ROZHOVOR „Profesor Drahoš žije v globalistické bublině, nemá strach z migrantů a zřejmě nemá strach ani z páté kolony cizinců žijících v Evropě. On nevidí no-go zóny v západních městech, nevidí zločinnost, která u nás zatím není, a nechápe, že lidé nechtějí dopadnout jako Francie. Nezajímá ho, co bude tady s migranty, kam půjdou, jak se budou chovat, jak budou obtěžovat okolí, zajímá ho radikalizace společnosti, která je proti globalistickému trendu… Jeho solidarita je falešná, protože je nástrojem jak sem migranty dostat a multikulturní společnost vytvořit,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Slavná loď Aquarius, která vytahovala z moře migranty a vozila je do Evropy, dostala stopku. Zde je důvod
Loď Aquarius, která křižovala Středozemní moře a zachraňovala migranty na člunech, si zřejmě nějaký čas pobude v přístavu a nevyzvedne migranty ani z jednoho člunu mezi Afrikou a Evropskou unií. Co ji zastavilo? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Tak šel čas: Podívejte, co od Zaorálka zaznívalo na téma „lehce poraněná Češka v Egyptě“
„Aktuální info k 19:00 k incidentu v Hurghadě: potvrzeno egypt. úřady – jedna Češka (36 let) utrpěla lehké zranění na noze... Je v místní nemocnici, kde ji v následujících hodinách navštíví náš diplomat z CZ ambasády v Káhiře,“ tak zněla první zpráva Ministerstva zahraničních věcí na jeho twitterovém účtu v pátek 14. července. Dnes je však situace jiná. Češka je v klinické smrti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Pohrdám Ústavním soudem
Jsme národ negramotných občanů? Slyšeli jsme novoroční projevy dvou nejvyšších představitelů moci zákonodárné. Zaznamenali jsme projev prezidenta a předsedy vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Nehorázné! Salvinimu hrozí kriminál, varuje Radim Fiala. Jde o migranty z moře
Postoje Mattea Salviniho k migraci jsou v Itálii i v Evropě všeobecně proslavené. Jak jsme již psali, nyní hrozí, že za ně stane před soudem. V Čechách se jeho osoby zastal místopředsada SPD, Radim Fiala. Sluníčkářská a neomarxistická spravedlnost, označuje doporučení zahájit soudní řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Češka ze Švédska: Za názor vás nahlásí a vyhodí z práce. Bílé děti si hrají na muslimy. Ten nárůst znásilnění, to se asi Švédové najednou zbláznili?
ROZHOVOR „Ve Švédsku není demokracie, ale diktatura. Je tu demokracie pro menšiny. Pro migranty a pro sexuální menšiny. Lidi, kteří pracují a platí daně, jsou diskriminováni,“ stěžuje si v rozhovoru pro PL.cz Milena Lakosil, Češka žijící v této severské zemi od roku 1969. „Tady se to pomalu islamizuje. Švédsko dělá sebevraždu. Je to hrozný. Vláda zrazuje hlavně ženy a dívky, které jsou znásilňovány velmi často. Sedm a půl tisíc znásilnění minulý rok. Ani se to nevyšetřuje, nebo násilník řekne, že je mu čtrnáct. Soudy se zastaví, nemá žádné papíry, ale věří se jemu,“ popisuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Exitus. Češka pobodaná v Egyptě je po smrti
Šestatřicetiletá Češka, jež byla pobodána při útoku na pláži v egyptské Hurghadě, dnes zemřela. Lékaři již včera uvedli, že je ve stavu klinické smrti a nevidí naději na zlepšení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist