Rozvojová země – příklad pro ČR
Zdá se, že prezident jezdí od inaugurace k inauguraci – přesněji od jednoho slavnostního otevření k druhému. Tedy pardon, ne český, ale egyptský. Není divu: tam, kde se úspěšně realizují megaprojekty, nemůže hlava státu chybět.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:40, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2019

Související články

Jihomoravská rozvojová společnost a Letiště Brno založí novou společnost pro rozvoj letecké dopravy
Zastupitelstvo Jihomoravského kraje rozhodlo o založení obchodní společnosti Moravia GSA, jako dceřiné společnosti Jihomoravská rozvojová společnost, ve které bude mít 55% podíl společnost Letiště Brno a 45 % právě Jihomoravská rozvojová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ukrajina? Rozvojová země. Zlé hodnocení pět let od Majdanu
Pět let po Majdanu, který prý obrátil Ukrajinu směrem na Západ, země stále není ani v náznaku liberální demokracií. Spíše se blíží autoritářským, nacionalistickým režimům Latinské Ameriky, jak píše v textu pro časopis !Argument expertka na postsovětský prostor Veronika Sušová Salminen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Česká rozvojová agentura: Škola hrou ve Středoafrické republice úspěšně pokračuje
Již několik let podporuje České rozvojová agentura neziskovou organizaci SIRIRI, která se snaží pomáhat ve Středoafrické republice, 4. nejméně rozvinuté zemi světa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Česká rozvojová agentura posiluje kapacity a navyšuje rozpočet
Zahraniční rozvojová spolupráce (ZRS) je důležitou součástí zahraniční politiky České republiky, která napomáhá nejen šíření dobrého jména ČR v zahraničí, ale i sdílení osvědčených českých řešení a prosazování zájmů v oblasti míru, bezpečí, stability a prosperity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Česká rozvojová agentura: ČR se připravuje na budoucí zapojení do obnovy Sýrie
Česká rozvojová agentura vyhlásila mimořádný dotační titul na podporu podnikatelských aktivit českých firem v Sýrii. Česká republika tímto umožní první průzkumné obchodní mise k zajištění dodávek technologií a zboží na syrském trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Regionální rozvojová agentura uspěla v nadnárodním programu se dvěma ekologickými projekty
Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje byla velmi úspěšná ve 3. výzvě nadnárodního programu INTERREG EUROPE. Dva projekty s jejím zapojením z oblasti životního prostředí a efektivity zdrojů byly doporučeny pro realizaci. Jeden se zabývá využíváním vodních zdrojů a druhý nakládáním se stavebními a demoličními odpady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Distribucí migrantů chce EU zničit svobodu a bezpečí. Lidl nás vychovává v nové sovětské evropské lidi. Sobotku si Brusel koupil už dávno, Fica asi až teď. Známý odpůrce EU hovoří
ROZHOVOR „Distribuce nelegálně dovážených přistěhovalců do dosud nezasažených zemí má jediný účel: zničit příklad, že lze žít svobodně a bezpečně. Takový příklad je vládcům EU trnem v očích, tak ho chtějí zlikvidovat. Ano, chtějí, aby tragédie masové imigrace dopadla i na země, které se jí dosud brání. Aby mohli říci, že dnes je to přece normální,“ upozorňuje bývalý tajemník prezidenta Klause Ladislav Jakl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jakub Janda se směje Rusům, že jim bouchla raketa: Jste rozvojová země
Zástupce spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se na svém facebookovém profilu rozepsal o tom, jak při testu rakety s jaderným pohonem zemřelo pět zaměstnanců Rosatomu. Zároveň zmínil souvislost mezi společností a prezidentem Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ladislav Jakl: Brusel chce zničit příklad, že to jde i jinak
Za co bojovaly generace našich předků, když usilovaly o suverenitu, nezávislost, samostatnost naší země? Abychom si mohli o důležitých věcech ve své vlasti rozhodovat sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Francie a povinná vojna: špatný příklad pro ČR
Francouzský prezident Macron se rozhodl po sedmnácti letech obnovit ve své zemi povinnou vojenskou službu. Mnoho lidí by něco takového uvítalo i v České republice. Měli bychom si skutečně vzít z Francie příklad?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.7.2018 v 15:40, zobrazit podobné
TOPlist