Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.839x, což odpovídá cca 95.956-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vláda: Nová národní protidrogová strategie na dalších devět let
Nová národní strategie protidrogové politiky otevírá kromě integrovaných závislostí také téma nadužívání léků, internetu a nových technologií. Odborníci se v následujících letech výrazněji zaměří na nelátkové závislosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 09:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2019

Související články

Vymazal (Piráti): Národní protidrogová strategie je bezzubý dokument, který nenabízí dostatečná řešení
Vláda v pondělí projednala Národní strategii protidrogové politiky, která vznikla pod vedením nové národní protidrogové koordinátorky Jarmily Vedralové. Podle Pirátů dokument nepřichází s dostatečnými řešeními v oblasti prevence, sociálních služeb zabývajících se uživateli psychotropních látek a postavení konopí v české legislativě. Varují, že jde o bezzubý dokument, který nenabízí potřebná řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Méně peněz migrantům, lepší vztahy s Ruskem, chce nová vláda Rakouska. A už jedou protesty, hned devět
V Rakousku dnes bude oficiálně uvedena do úřadu nová koaliční vláda, ve které zasedají lidovci a Svobodní. Vedle mnoha slov chvály se však proti konzervativní vládě zvedá vlna odporu. Ve Vídni se dnes koná devět demonstrací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Nová strategie Rady pro výzkum: Zařadit Česko mezi nejlepší inovátory Evropy
Vládní Rada pro výzkum, vývoj a inovace schválila novou, ambiciózní strategii v oblasti technologických a vědeckých inovací. Ta Českou republiku hodlá do roku 2030 posunout na evropskou špičku. Základem strategie je devět pilířů, z nichž Akademie věd ČR se nejvíce týká lepší ochrana duševního vlastnictví a rozsáhlá podpora inovačních a výzkumných center.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vláda ve středu projedná přípravu Investičního plánu ČR
Vláda ve středu projedná přípravu Národní investiční strategie. Ta má v budoucnu určovat investiční potřeby resortů, požadavky na státní rozpočet, zdroje kohezní politiky a formu získání nových finančních zdrojů Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB). Dokument by mohl například umožnit jednodušší kombinaci financování dálnic ze státních, soukromých a evropských peněz. Příprava strategie souvisí s aktivizací ČMZRB jako národní rozvojové banky, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Národní protidrogová centrála: Během operace „KIWI“ bylo zadrženo 17 osob
Národní protidrogová centrála v uplynulých dnech finalizovala prověřování trestné činnosti zločinecké sítě osob, která se výběrově orientovala na dodávky chemických látek a komponent potřebných k velkoobjemové nelegální produkci metamfetaminu. Z hlediska rozsahu, charakteru a dopadů v na nelegální drogové trhy v České republice, se jedná o jednu z nejvýznamnějších akcí posledních deseti let. Tato zločinecká síť, minimálně posledních od roku 2012, prokazatelně stojí za provozem prakticky všech velkoobjemových laboratoří na výrobu metamfetaminu napříč celou Českou republikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Vláda chce, aby Česko bylo modelovou zemí Evropy pro využití umělé inteligence
Česko má být do budoucna modelovou evropskou zemí pro využití umělé inteligence (AI). Počítá s tím Národní strategie umělé inteligence, kterou dnes schválila vláda. Na tiskové konferenci po jednání vlády o tom informoval ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO). Mezi priority strategie podle něj patří mimo jiné bezpečnost a obrana nebo průmysl a výroba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Národní protidrogová centrála: "Správným směrem" v Třinci
Zahájení regionálního kola projektu Národní protidrogové centrály "Správným směrem" proběhlo v prostředí Městské knihovny v Třinci. Třinec je první město v Moravskoslezském kraji, které projekt navštívil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Národní protidrogová centrála Policie ČR: Operace "CARLOS"
V rámci operace s krycím názvem „CARLOS“, která probíhala ve spolupráci s rakouskou policií, odhalili policisté Národní protidrogové centrály rozsáhlý obchod s marihuanou, a doplňkově také kokainem, v online prostředí. Jedná se o první řešený případ svého druhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Aktualizace Obranné strategie ČR a realita
Vláda České republiky schválila před několika týdny aktualizaci Obranné strategie ČR, která byla v minulém týdnu předložena také sněmovnímu Výboru pro obranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist