Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.640x, což odpovídá cca 242.109-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Darebáci! Klaus ml. zatím nejdrsněji o EU. A už ví, co se stane
Jak jsme již informovali, Česko čeká soud za nepřijímání migrantů. Rozsudek se údajně očekává na konci letošního roku. Česká republika se brání, že soud je o nařízeních, která už neplatí, a je jen formalistický. Podle zástupkyně Evropské komise však jde o potvrzení principu solidarity a o to, že pravidla se mají dodržovat. A co si o tom myslí poslanci Václav Klaus mladší a Zuzana Majerová Zahradníková?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 07:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 20. 05. 2019

Související články

Zmlácení Jakla: Darebáci, co politicky školíte mládež! zuří Klaus ml. Ozbrojte se, padlo. Idiot Jakl, napsal novinář
Jak jsme vás již informovali, v sobotu došlo v metru k napadení člena RRTV Ladislava Jakla. Reakce už se množí a také i srovnání s útokem na Dominika Feriho z TOP 09. Kdo za to může? Podle Václava Klause mladšího je to „tisk, média a darebáci, kteří posílají politické školitele mládeži do škol“. A jak vypadalo odsouzení od jednoho novináře? „Člověk, který v metru napadl Ladislava Jakla, je větší idiot než Ladislav Jakl.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Mladý Klaus brzy přeroste tatíka
Václav Klaus mladší je důkazem toho, jak je demokracie neefektivním systémem. Ten člověk měl už být dávno přinejmenším premiérem. Jenže zatím musíme čekat, až to dojde i většině voličů. Nebo ne?  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.3.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Fiala doufá, že se ODS stane mocenskou alternativou k ANO
Předseda ODS Petr Fiala doufá, že se ODS stane mocenskou alternativou k hnutí ANO. Věří, že jeho strana v letošních senátních a komunálních volbách posílí. Řekl to novinářům po svém příchodu do štábu ODS. Průběžné výsledky, podle kterých by do finále v senátních volbách postupovali kandidáti strany v 11 obvodech, zatím nechtěl komentovat, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Došlo na jeho slova? Klaus s pomocí statistik drtil EU a Německo, studenti jen zírali
Nejvíce na eurozóně vydělává Německo, Řecku pouští jen drobky. Itálie již mnoho let nezaznamenala ani minimální ekonomický růst. Zvítězí u nás fanatici, kteří odstraňují hotovostní platby, jako v severských zemích? Zatím nikdo pořádně nespočítal efekt našeho vstupu do EU. Od sametové revoluce je tu opět snaha o silné řízení a vměšování se nejen do ekonomiky, a to jak od našeho státu, tak od bruselských úředníků. Exprezident Václav Klaus si na besedě na ekonomické fakultě Západočeské univerzity nebral servítky. Co se stane bezprostředně po brexitu? Přece podle Klause vůbec nic, i když nás straší, jak „hrdý Albion“ i Brusel budou těžce zkoušeni. V ekonomice a řízení začíná být stejná hrůza jako za komunistů. Společná měna je projevem dětinskosti euro fanatiků, kterým bychom neměli podlehnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Klaus ml., Robejšek, Mach a Payne u jednoho stolu. A bylo dusno: Není v zájmu Čechů okamžitý Czexit. Pokud se ale z Karlína stane no-go zóna...
Poslanec ODS Václav Klaus mladší se spolu se zakladatelem Realistů a dalšími hosty zúčastnil diskuse o tom, zda má naše členství v EU nějakou alternativu. Řečníci se shodli na tom, že je lepší budovat svazek volně spolupracujících evropských států. Aby své argumenty podepřeli, přidali navrch dlouhý výčet slabin EU, ale nejen EU, nýbrž rovnou celé západní společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Favority na budoucího prezidenta jsou Fischer a Klaus mladší
Největšími favority na budoucího prezidenta České republiky jsou podle bookmakerů senátor Pavel Fischer (nezávislý) a poslanec Václav Klaus mladší (ODS), oba s kurzem 10 : 1. Sázkaři zatím nejvíce věří ve zvolení Václava Klause staršího, na jeho výhru jde pětina sázek, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Nechtějte vědět, co o nás píšou Němci. Že jsme darebáci a vyloučí nás z EU, říká Čech, který v Německu hostil příznivce Zemana i Drahoše. Všichni pili, ale...
„Jedni pili na žal, druzí slavili vítězství,“ komentuje český podnikatel Václav Řehák, který na německé straně Šumavy provozuje Penzion Šumaváček, průběh prezidentských voleb mezi českými hosty svého podniku. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz však světoběžník, který se denně pohybuje v Česku i Německu, popisuje i závažnější dopady našich prezidentských voleb. „Jsme darebáci, až zločinci. Nechceme brát nelegální migranty. Odmítáme páchat společnou evropskou sebevraždu. Nicméně to nepíší takto, ale obalují to opět od solidarity, povinností a dobré vůle. Volby v České republice proběhly a okamžitě jsme se posunuli do části Evropy, s kterou budou potíže dalších 5 let,“ vybírá z německého tisku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Radomil Bábek: Podnikatelé jsou darebáci a příživníci? Ale kdepak...
Volební lídr ČSSD, Lubomír Zaorálek se kriticky vyjádřil o podnikatelích, kteří neplatí zaměstnancům podle něj dostatečně vysoké mzdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
ODS - boj o přežití ???
Důvodem tohoto soumraku nad ODS se může totiž stát ohlášení pana Klause ml., který ohlásil založení nového politického subjektu po prázdninách v jehož čele stane. Jméno zatím neznámé.  (ještě přidal slib zhubnutí o 5kg)     
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.4.2019 v 07:40, zobrazit podobné
Václav Klaus vzpomínal na George Bushe: Byl to poslední velký prezident. Ti po něm na něj neměli
Občané Spojených států se dnes loučili se svým 41. prezidentem Georgem Bushem starším. Zavzpomínal na něj i druhý český prezident Václav Klaus starší. Nástupce Václava Havla má za to, že George Bush starší byl zatím poslední velký prezident Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist