Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.594x, což odpovídá cca 187.530-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
,,Otřesné, horor." Babiš se uvolnil v hospodě: O Šabatové, EU a prasatech
REPORTÁŽ Andrej Babiš přijel do Chrastavy a mluvil i o zemědělství. „Po revoluci jsme řekli, všechno si dovezeme. Proto máme největší koncentraci řetězců na obyvatele. Zaspala se doba a teď to dohánět bude velmi těžké. A ještě jsme dovolili kupovat půdu cizincům,“ stěžoval si. A také o školství, které je divné. „Na vládě řešíme, že přijde ombudsmanka a péruje tam Plagu, že někdo neudělal maturitu z matematiky. Všechno se všude řeší, dokonce úkoly známkují nějaké organizace. No horor,“ podivoval se. Europoslankyně Dita Charanzová kritizovala fakt, že čeští europoslanci se nedokážou spojit ve prospěch Česka. „Jsme v tomhle opravdu unikát. Je to škoda. Děláme si tam ostudu,“ konstatovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 08:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 20. 05. 2019

Související články

Matějka (SNČR): Horor v 1400 slovech! Opřel jsem se do Macrona, budete se divit
Horor v 1400 slovech! František Matějka se opřel do Macrona a budete se divit! Čeká nás vyloučení z EU? A proč Francie a Německo chtějí, aby Češi byli občané druhé kategorie?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Otřesné! Právník nachytal redaktora ČT „se spuštěnýma kalhotama"
Exhejtman Jihomoravského kraje a nyní právník Michal Hašek (ČSSD) se pozastavil nad neznalostí Ústavy, kterou dle jeho slov předváděl redaktor Vašek na ČT24. „Plete si svoji roli se zkoušejícím ústavního práva vůči Andreji Babišovi,“ podotkl s tím, že je to otřesné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Všechny chlapy preventivně zavřít
Tento týden jsem se dočetla, že dle ochránkyně veřejných práv Anny Šabatové muži nejsou diskriminováni tím, že ve vlacích Českých drah jsou kupé jen pro ženy. Podle Šabatové cílem dámských kupé je zvýšit pocit bezpečí žen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Kláru Samkovou navrhl senátor ODS na zástupkyni Šabatové. Rektor- senátor Bek kontroval kolegyní Wagnerovou
Server ParlamentníListy.cz přinesl informaci o tom, že se v dohledné době bude vybírat nový zástupce či zástupkyně ombudsmanky Anny Šabatové. Stanislavu Křečkovi totiž letos končí funkční období. Kandidáty na post zástupce navrhují prezident a Senát. Senátor Tomáš Jirsa navrhl na post zástupkyně Šabatové advokátku Kláru Samkovou. Server Aktuálně.cz v této souvislosti připomněl „hříchy“ Kláry Samkové vůči islámu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Prožívám horor! Vy nevíte, jaké to je. Díky, Petře, žes byl jeho bratr... Andrej Babiš promluvil o nemoci syna a o Slonkové
Premiér Andrej Babiš (ANO) se na svém facebookovém profilu vyjádřil obsáhleji k celé kauze, která se v posledních dnech kolem něj rozpoutala. Především hovořil o zdraví svých dětí, ale také o Petru Protopopovi, muži, jenž měl unést jeho syna na Ukrajinu. Ten to však v dnešním rozhovoru pro Právo odmítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Černá kniha ombudsmanky Šabatové: Aktivistické centrum, už i poslancům s ní dochází trpělivost
O veřejné ochránkyni práv Anně Šabatové se rozepsal magazín Týden. Mimo jiné uvádí, že někdejší disidentka udělala za tři roky ve funkci z kdysi respektovaného úřadu ombudsmana aktivistické centrum. Za to ji prý napomínají poslanci i veřejnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Vláda shodila nápad Šabatové. Udávání konkurence zdarma nebude
Poplatek za podání podnětu k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) má podle menšinového kabinetu ANO a ČSSD regulační charakter a jeho zrušení by mohlo vést k zavalení úřadu balastními podněty. Vláda proto nepodpořila žádost veřejné ochránkyně práv Anny Šabatové o jeho zrušení. Novinářům to po jednání kabinetu řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Poplatek musejí zaplatit všichni, kdo podávají podnět k antimonopolnímu úřadu. Podle ombudsmanky jsou zpoplatnění podnětu a postup ÚOHS v rozporu s principy demokratického právního státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Říkal to v hospodě Láďa, který poslouchá bigbít. „Poprava“, po které touží Andrej Babiš, se možná rychle blíží
Ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů Michal Murín čelí mimořádnému tlaku. Premiér v demisi Andrej Babiš chce nějaký čas jeho hlavu. Nadcházející čtvrteční jednání bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny nejspíš rozhodne o tom, jestli ostře sledovaný muž zůstane ve své funkci. Přitížila mu zpráva České televize a článek Babišových Lidových novin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): O nosorožcích a prasatech
Africká zvířata včetně nosorožců mají naději na přežití jen tehdy, budou-li přinášet širší ekonomický prospěch. Bylo by vhodné, aby se ekonomické faktory daleko vice promítly i do ochrany naší přírody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO Čau nácku! Pojď ven! Lubomír Volný byl urážen v hospodě, nenechal si to líbit a přitvrdil
Poslanec Lubomír Volný sice před pár dny opustil hnutí SPD Tomia Okamury a vstoupil do hnutí nového (Jednotní Alternativa pro Patrioty), ale chová se stále stejně. Ještě jako poslanec SPD vyzýval jednoho ze svých poslaneckých kolegů, Jana Birkeho (ČSSD), „pojď ven“ a chtěl si s ním nesrovnalosti vyříkat mimo Sněmovnu. Teď sice už není členem SPD, ale „pojď ven“ volá stejně. Jen tak už nečiní ve Sněmovně, nýbrž v hospodě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist