Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.640x, což odpovídá cca 242.109-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nejliberálnějším europoslancem je Payne ze Svobodných, nejhorší je Keller
Nejliberálnějšími europoslanci v právě končícím volebním období 2014–2019 se stali Jiří Payne a Petr Mach ze Svobodných (EFDD), nejméně liberálními naopak Jan Keller a Pavel Poc z ČSSD (S&D). 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.5.2019 v 08:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 23. 05. 2019

Související články

Payne rezignoval na funkci místopředsedy Svobodných
Europoslanec Jiří Payne oznámil rezignaci na funkci místopředsedy Strany svobodných občanů. Svobodní už podle Payna nejsou stranou, kterou pomáhal založit, a s jejich směřováním se nedokáže ztotožnit. O Paynově rozhodnutí dnes informoval server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Jiří Payne: Ivan David si všiml, že většina českých europoslanců hlasovala pro přijímání migrantů. Ti už nikdy nebudou věrohodní
ROZHOVOR Jiří Payne nastoupil do Evropského parlamentu v září 2017 za Stranu svobodných občanů poté, co rezignoval Petr Mach. Ve volbách, které se konaly minulý týden, už nekandidoval. Payne varuje před vybudováním evropského superstátu. Winston Churchill kdysi navrhoval federaci, ale nezvratně se prosadil Monnetův neprůhledný byrokratický model.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Dělají z národa stádo, to nejde. Petr Mach a Jiří Payne přišli s návrhem, jak „osekat“ Brusel
Redakce serveru ParlamentníListy.cz dostala s předstihem k dispozici téměř padesátistránkový elaborát, který obsahuje konkrétní návrhy změn fungování EU. Jeho autory jsou europoslanec za Stranu svobodných občanů Jiří Payne a až do této neděle šéf strany Petr Mach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Sebekrásnější kecy o svobodě bez něčeho užitečného, co uděláme pro lidi, jsou na nic, říká kandidát na šéfa Svobodných Pajonk
ROZHOVOR U Strany svobodných občanů dojde o tomto víkendu k přelomové změně. Druhý nejdéle sloužící předseda ze standardního politického spektra v ČR, Petr Mach, už nebude obhajovat svou pozici. S nejvyšší pravděpodobností si to spolu rozdají dlouholetý veterán české politiky a spoluzakladatel Svobodných Jiří Payne a valašský stranický rebel, krajský předseda Zlínské organizace Svobodných a krajský zastupitel Tomáš Pajonk. Už při vnitrostranických debatách po všech krajských organizacích to mezi oběma kandidáty jiskřilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Nechceme malovat čerta na zeď, ale... Mach, Payne a Pajonk předvedli veřejnosti, jaký tragický konec prý může potkat EU
REPORTÁŽ Děkujeme, rozejděme se a začněme si pak dobrovolně pomáhat. Tak by se dal krátce popsat plán Svobodných. "Evropskou unii nelze reformovat, směřuje nevyhnutelně k nedemokratickému autoritativnímu režimu," varoval europoslanec Jiří Payne. Byli jsme u toho, když Svobodní představovali svou alternativu uspořádání starého kontinentu. Text se jmenuje: Jde to i jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Veterán české pravice Jiří Payne: Zemanovi chybí sebereflexe. Táhne nás k Rusku, je vstřícný k StB. S USA nemá moc společného, Trump ho rychle prokoukne
ROZHOVOR „O dobrých vztazích Zemana s americkým prezidentem silně pochybuji. Miloš Zeman má diametrálně odlišný hodnotový systém než Spojené státy,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jiří Payne, bývalý poslanec a člen republikového výboru Svobodných. Zároveň také upozorňuje: „Nový americký prezident není hlupák, aby Zemanovu hru neprokouknul.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Payne (Svobodní): Otevřený dopis Kataláncům
Nový europoslanec za Svobodné Jiří Payne se v roce 1992 aktivně účastnil vyjednávání o rozdělení Československa. Rád by své zkušenosti z pokojného dělení této země nabídl dál, proto vzniklo 15 bodů, které Payne odeslal představitelům katalánské autonomní vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Svobodní: Místopředsedy jsou Smetka, Payne, Sečkár a Zapletal
Strana svobodných občanů má kompletní vedení. K předsedovi Tomáši Pajonkovi přibyli čtyři místopředsedové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Vedení Svobodných je kompletní, místopředsedy byli zvoleni Smetka, Payne, Sečkár a Zapletal
Rozhodli o tom členové strany v tajné elektronické volbě, která skončila ve středu večer.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 29.11.2017 v 21:36, zobrazit podobné
Juncker lakuje narůžovo. Třicet zbožných výkřiků, reálný ani jeden. Nováček v europarlamentu se dělil s posluchači o zážitky z projevu o stavu EU
Předseda Svobodných Petr Mach se vzdal mandátu europoslance, aby mohl vstoupit do boje v českých parlamentních volbách. Macha nahradil jeho stranický kolega a někdejší spolupracovník Václava Klause Jiří Payne. Ten na půdě Evropského parlamentu neprožil ještě ani dva týdny, ale už si stihl vyslechnout projev předsedy Evropské komise Jeana-Claudea Junckera, který na české politické scéně vzbudil vášně. Co si Payne o slovech předsedy Evropské komise myslel?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist