TOP 19: Teď Odkrouhnu Pospíšila! Kalousek zavdal vtipům. Mluvil o „své“ straně a jejím šéfovi, velmi zvláštně
Na Novinkách.cz hovořil o volbách do Evropského parlamentu bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Jeho odpovědi na otázky nebyly pro současného lídra strany dvakrát přívětivé. Neochota obsazovat výrazné osobnosti prý stála za výsledkem v eurovolbách a ve straně byla obava, že by tyto osobnosti přeskočily Pospíšila s Polčákem. A Jaroslav Plesl z MF DNES už se směje, že zkratka TOP 09 má pro Kalouska nový význam: „Teď Odkrouhnu Pospíšila.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

Děvko, sekl zpráskaný Kalousek po šéfovi MF Dnes. Ten mu odpověděl něco, po čem bude šéfovi TOPky ještě hůř
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl zareagoval na kritický tweet předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, v němž ho nazval prodejnou děvkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
To je výprask! Tohle všechno Kalousek v rádiu vypustil na Pospíšila. TOP 09 se otřásá
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu byl předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Okomentoval mimo jiné i volby do Evropského parlamentu. Vedl si v nich současný šéf TOP 09 Jiří Pospíšil dobře? Kalousek dal jasně najevo, že není spokojen, protože podle jeho názoru staronový europoslanec TOP 09 neřídí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Chceme Jiřího Pospíšila v čele TOP 09, zní z Prahy
Pražská TOP 09 nominuje na předsedu strany europoslance Jiřího Pospíšila. Rozhodl o tom dnes krajský sněm TOP 09. Kandidaturu na nového šéfa strany chce zvážit i místostarosta Prahy 11 Jakub Lepš, který ale nominaci na sněmu nezískal. Luděk Niedermayer, který dnes ohlásil vstup do TOP 09, usednout v jejím čele nechce. Nové vedení bude strana volit koncem listopadu, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNĚ Kalousek chystá masakr na šéfa TOPky Pospíšila
ParlamentníListy.cz po několik týdnů sbíraly informace o dění uvnitř opoziční TOP 09. Tu poměrně stabilním způsobem vede europoslanec Jiří Pospíšil. Na záda mu ovšem už od jeho zvolení do funkce předsedy TOPky v listopadu loňského roku dýchá Miroslav Kalousek. A že nejde o láskyplný opar, to je jasné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Kalousek: Nepiju kořalku. Budu premiér
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek v rozhovoru pro časopis Týden uvedl, že stále věří, že lze sestavit širokou vládní koalici proti šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Zopakoval mimo jiné i to, že by s Babišem nikdy nešel do vlády, což je zároveň i pevný postoj všech členů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ale ale?! Velmi ošklivá věc o matce Václava Klause, přímo z ODS
Poslankyně ODS Jana Černochová si veřejně rýpla do „staré paní Klausové”. Václav Klaus byl přitom jejím kolegou ve straně, nyní již je ale v hnutí Trikolóra, s nímž chce být úspěšný i v příštích volbách do Poslanecké sněmovny. A na sociální síti se strhla vlna reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Kalousek sepsal básničku. A zase mluvil vrchní lékař. Téma ,,Zemanovo zdraví" jede dál
Prezident Zeman oznámil, že mu „odešla cukrovka“. Dietoložka nad tím zvedá oči v sloup a Miroslav Kalousek složil na adresu Miloše Zemana básničku. Udeřil i na Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Kalousek mimo sněmovnu už i u CVVM. Plesl: Dnes pozor po Praze, starej Tullamore bude potřebovat prostor
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se dlouhodobě vymezuje proti šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Kalousek Babiše kritizuje mimo jiné za to, že shromažďuje příliš mnoho moci – moc politickou, ekonomickou a mediální. Babiš si před pár lety koupil např. deník MF Dnes. Šéfredaktor tohoto listu Jaroslav Plesl se dnes Kalouskovi směje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Pár poznámek k Trumpově strategii národní bezpečnosti
Není vůbec jisté, zda si Donald Trump stihl přečíst text „své“ nové národní bezpečnostní strategie ještě před tím, než s ní před Vánoci vystoupil „na ostro“, ale na jejím obsahu by se podle všeho beztak nic nezměnilo. Rozdíl mezi rétorikou textu a realitou by totiž nejspíš větší být už ani nemohl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
O vyšetřovatele Čapího hnízda projevila zájem GIBS. Velmi zvláštní, bouří se Sabina Slonková
O vyšetřovatele Pavla Nevtípila se začala zajímat Generální inspekce bezpečnostních sborů. Server Neovlivní.cz Sabiny Slonkové k tomu dodává, že zájem inspekce působí velmi zvláštně, mírně řečeno, neboť se projevil zrovna ve chvíli, kdy se Nevtípil chystá poslat k soudu kauzu firmy Čapí hnízdo premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist