To se médiím nehodí, co byste pak vysílali? Vytočený Babiš naložil Českému rozhlasu
Premiér Andrej Babiš (ANO) byl hostem ve Dvaceti minutách Radiožurnálu, kde promluvil o auditní zprávě Evropské komise, o nástupci za ministra kultury Antonína Staňka Michalu Šmardovi, ale také například o evropských volbách či o návrhu dofinancování sociálních služeb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 10:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

Chovancův úřad je na roztrhání. Musí prý zvládnout i volby
Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám funguje teprve pár dní, ale jeho stávající šéfka Eva Romancovová má plné ruce práce. Zahraniční agentuře Reuters, Českému rozhlasu i dalším médiím vysvětlovala, že rozhodně nechce zavádět v České republice cenzuru. O totéž se pokusila i ve vyjádření pro server ihned.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Zemřel novinář a chartista Jan Petránek, bylo mu 86 let
Ve věku 86 zemřel v sobotu večer novinář a publicista Jan Petránek, dlouholetý redaktor Československého rozhlasu. V srpnu 1968 byl jedním z těch, kteří vysílali z budovy rozhlasu ostřelované sovětskými vojáky. Po roce 1968 byl z rozhlasu propuštěn, podepsal Chartu 77. V roce 2015 obdržel od prezidenta medaili Za zásluhy o stát. O Petránkově úmrtí dnes informoval Český rozhlas .
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Tak mi napište! Vytočený Babiš se vyjádřil k Letné: Vyhuboval diplomatům
Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupil na konferenci ekonomických diplomatů. Mimo jiné hovořil o rozhodování Evropské unie a obsazení jejích klíčových pozic, ale také o demonstraci na Letné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
„Nechávají si připravený nástroj, aby mohli udeřit.“ Miroslava Němcová varuje před tím, co prý hrozí veřejnoprávním médiím ze Sněmovny
REPORTÁŽ Varováním, že začíná nová doba normalizace, začala beseda plzeňských Mladých konzervativců s poslankyní za ODS Miroslavou Němcovou v prostorách zdejší studijní a vědecké knihovny. Hovořilo se o tom, jak Andreje Babiše „vodí“ komunisté a proč Tomio Okamura častuje Českou televizi urážkami. Zdá se, že Ministerstvo financí našlo způsob, jak znepříjemnit život nejen Českému rozhlasu. V sázce jsou stamiliony, které nepůjdou do rozpočtů médií veřejné služby. Robert Šlachta, „Babišův kůň“, se prý možná stane policejním prezidentem…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Kalousek se v rádiu zase rozjel: Babiš je směšný! Já nemám zločinecký mozek!
Hostem Jana Moláčka v úterních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu byl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten usedl za mikrofon a zostra se pustil do šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Naložil však také jeho kolegům z hnutí ANO Martinu Komárkovi a Ivanovi Pilnému. Porci kritiky schytal i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš nesouhlasí s přesunem ambasády v Izraeli do Jeruzaléma
Designovaný premiér Andrej Babiš (ANO) nesouhlasí s návrhem na přesun české ambasády v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma. Řekl to Českému rozhlasu Radiožurnálu v reakci na čtvrteční vyjádření prezidenta Miloše Zemana, který vyzval Česko a Evropskou unii k následování příkladu Spojených států, které tento krok oznámily. Podle Babiše ale je třeba nevytvářet na Blízkém východě nové konflikty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
ČSSD: Přesná daňová pravidla pro veřejnoprávní média nejsou paskvil!
Důrazně se ohrazujeme proti výroku ministra financí Andreje Babiše, že námi podaný a Sněmovnou schválený pozměňovací návrh, který veřejnoprávnímu vysílání tj. České televizi a Českému rozhlasu umožňuje nárok na odpočet DPH, je paskvilem. Pan ministr Babiš bohužel za paskvily často označuje návrhy, se kterými nesouhlasí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Lži! Vytočený Babiš o Čapím hnízdě a kauze Šmarda. Připomněl i Sobotku
V ČT krátce odpovídal na otázky premiér Andrej Babiš. Spolupráce s komunisty prý funguje, otázka lithia je vyřešena. Připomněl, jak se choval premiér Sobotka. Stanovisko ČSSD je podle něj jasné a s ním také půjde za prezidentem. „A uvidíme, jak to dopadne,“ dodal. O Čapím hnízdě prý server Neovlivní píše lži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kvítek (HPP 11): Proč se spekulantům v Praze nehodí Regulační plány dle stavebního zákona?
Proč se nehodí Regulační plány dle stavebního zákona v Praze spekulantům s pozemky a developerům? Proč mocní nechtějí být v Praze svazováni pravidly a transparentním procesem účasti veřejnosti na celém procesu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
K*rvo. My jsme příznivci Putina. Jídlo ti nedáme... Extremistka, která zaútočila na Zemana, nahlásila rozhlasu, co jí prý dělali ve vazbě
Ukrajinská aktivistka z hnutí Femen Angelina Diashová na sebe strhla značnou pozornost médií. Počkala si na prezidenta Miloše Zemana, a když tento plnil svou občanskou povinnost a volil v přímé volbě hlavu státu, polonahá na něj vyskočila a začala vykřikovat, že je Zeman „Putinova děvka“. Českému rozhlasu prozradila, co následovalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist