Blábol plný lží! Tohle ve veřejnoprávním médiu nelze přejít. Podnikatel si všiml, co také ČRo vysílá
Podnikatel a bývalý komunální politik Zbyněk Passer se neudržel a musel na svém facebooku zareagovat na novinářku a levicovou aktivistku Apolenu Rychlíkovou, která ve svém komentáři pro Český rozhlas Plus mluvila o nově zvoleném europoslanci a bývalém ministrovi Alexandru Vondrovi. Rychlíková ve svém komentáři několikrát obvinila Vondru, že podporuje totalitní režimy, které dle ní vládnou v Maďarsku a v Polsku a maďarského premiéra Orbána označila za „postfašistu“. „Jak dlouho ještě bude pokračovat tenhle únos veřejnoprávních médií bolševickými aktivisty?“ tážou se komentující pod Passerovým příspěvkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

Zbláznili se v Rozhlase? Tohle je právní stát? Soukup vystřelil ze židle kvůli Žantovského popravě Zemana
Moderátor Jaromír Soukup se na svém facebookovém příspěvku obul do Českého rozhlasu a rozhovoru s Michaelem Žantovským z Knihovny Václava Havla. Dokonce se zeptal, zda se ve veřejnoprávním médiu zbláznili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Nejdříve americké volby, pak reportérky ČT běhaly po Praze s obsahem spisů, které nikdo neviděl, a nakonec ta analýza...Politik, který byl 12 let ve veřejnoprávním médiu, toho má dost
ROZHOVOR Krátce poté, co ParlamentníListy.cz zveřejnily analýzu Centra mediálních studií FSV UK, podle níž Česká televize ve zpravodajských a politicko-publicistických pořadech zvýhodňovala TOP 09, napsal poslanec hnutí ANO Martin Kolovratník na Twitteru, že nelze nevnímat sílící kritiku České televize, a to od mediálních odborníků i od široké veřejnosti. Jako člen sněmovního výboru, který se médii zabývá, přiznává, jak ho zaskočila až hysterická reakce na tento tweet. Líčí také, jak se místo odborníků dostávali do mediálních rad političtí nominanti zásluhou sladěného hlasování ČSSD a TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Redaktorka ČT a „hradní žena“: Ne, není klid. Bulvár věc rozmazává dál
Již druhý den za sebou rozebírá server Blesk.cz přátelství dvou moderátorek. Světlany Witowské, jež se blýskla v druhé prezidentské debatě České televize, a Alex Mynářové, která dříve ve veřejnoprávním médiu působila, po provalení svého vztahu s kancléřem Vratislavem Mynářem odešla a působí nyní na TV Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
„Proč tohle vysílá veřejnoprávní televize?!“ Bývalý zaměstnanec ČT promluvil nejen o tom, jak televize vydělává na reklamě. A ještě k tomu vybírá poplatky
ROZHOVOR Má Česká televize řešit komerci a spolupracovat s reklamními agenturami a dávat jim prostor v podobě komerčních pořadů typu Sportovec nebo podnikatel roku? Není lepší dávat peníze do kvalitního zpravodajství, které ovšem jen těžko obsáhnete ze zpravodajského newsroomu? Bývalý zaměstnanec České televize Jiří Výška v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz komentuje také oznámené spojenectví mezi CNN a Primou. A protože Výška se nyní zabývá cirkusy, poodhaluje jejich zákulisí. Prognózuje také účast při volbách do Evropského parlamentu – a to jednociferně! Horuje pro udržení koruny, která zatím vždy ustála tlaky, tak proč by se měnila za „vachrlaté“ euro.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Hnus! Moravec čelí vzpouře po včerejšku na ČT: A nešlo jen o jednu věc
Mají se ve veřejnoprávních médiích prezentovat internetoví aktivisté? Podle Václava Moravce, který si pozval předsedu spolku Milion chvilek pro demokracii zřejmě ano. Ale podle mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka či bývalého hejtmana Michala Haška dělal Moravec hnutí reklamu. „Hnus za peníze koncesionářů,“ označil vystoupení Hašek a dodal: „Kde je prostor ve veřejnoprávním médiu pro Marii Benešovou k jejímu stanovisku?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ředitel rozhlasu čelil poslancům z ODS. Němcová křičela o vyřizování účtů, Stanjura uraženě odešel
Na sněmovním volebním výboru bylo ve čtvrtek pěkně dusno. Situaci okolo čerstvě ohlášeného propouštění ve veřejnoprávním médiu přišel vysvětlovat poslancům generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral. Miroslava Němcová v debatě připomněla nedávný spor šéfa rozhlasu s reportérem Jankem Kroupou a zajímalo ji, jestli nejde o vyřizování účtů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Vždy jsem byl proti zrůdnému programu Evropské unie, řekl v pořadu na Prahu změn Jiří Hejlek
Do dalšího dílu pořadu Na prahu změn, který vysílá banskobystrický Slobodný vysielač, byl pozván Jiří Hejlek, jeden z hlavních iniciátorů Manifestu sdružení D.O.S.T, místopředseda Akce D.O.S.T., překladatel a také podnikatel. V pořadu hovořil s moderátorem Stanislavem Novotným o skryté vládě globalistů, plutokracii, příčinách současné civilizační krize, patriotismu či genderové agendě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Tohle se Jaroslavu Hutkovi líbit nebude. Dvě dohry písně o smrti Zemana
Komentáře Jana Schneidera z Lidových novin si všiml server NeviditelnýPes.cz. Schneider ve svém textu píše o písni Jaroslava Hutky Miloš a Zubatá, v níž se zpěvák de facto vysmívá prezidentu Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Je podělanej! Kalousek se dnes s Hamáčkem nemazlil
Novinář Ján Simkanič si všiml výroku předsedy ČSSD Jana Hamáčka ohledně slov prezidenta Miloše Zemana. Jeho tweetu si pak všiml předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman pokřtil Černou knihu České televize. To, co u toho prohlásil, se na Kavčích horách určitě líbit nebude
REPORTÁŽ Prezident Miloš Zeman pokřtil ve Slovenském domě v Praze Černou knihu České televize, která je ohlédnutím za tím, co se o tomto veřejnoprávním médiu objevilo na serveru ParlamentníListy.cz v rámci pravidelného Týdnu v médiích. Prezident při té příležitosti poznamenal, že by i tato kniha mohla trochu přispět k prozření uživatelů České televize stejně jako politiků. Přál by si, aby se redaktoři České televize stali duševně normálními, k čemuž by nejlépe došlo výměnou stávajících redaktorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist