Tři roky za facku Ferimu? Co za tím je? Senátora Valentu zvedly nové informace ze židle
Dubnové napadení poslance TOP 09 Dominika Feriho bude mít nejspíše soudní dohru. Oběma útočníkům hrozí až tříleté vězení. A senátor za Slovácko Ivo Valenta je z nafouknuté situace, Feriho dramatizování a „tří roků za facku“ v šoku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 14:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

Někdo vám tady lže! Rozčílený Zaorálek si sezval novináře
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se ještě jednou vyjádřil ke kauze útoku hackerů na Ministerstvo zahraničních věcí České republiky. Ministra totiž zvedly ze židle některé informace, které se objevily v médiích. „Když se ve veřejnosti utváří dojem, že unikly informace, které ohrožují bezpečnost státu, tak je to prostě lež,“ udeřil od řečnického pultíku ministr. A to nebylo vše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Krnáčová (ANO): Pražské židle - posaďte se na 60 místech
Pražské židle a stolky se v dubnu opět objeví v Praze. Kromě již klasických míst jako je Malostranské náměstí nebo kampus Dejvice, se bude možné na černé židle posadit nově i v areálu Kasáren Karlín, na Štvanici, na sídlišti Lužiny nebo v Horních Počernicích v parku u Divadla. Zájem správců letos značně převýšil předchozí dvě sezóny a vyšplhal se až na 60 různých lokalit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
„Orbán brání správné hodnoty.“ Klaus ml. prý loví ještě jednu posilu. TOP 09 by měla zbystřit
Pondělní Hospodářské noviny tvrdí, že poslanec Václav Klaus mladší oslovil celou řadu politiků, kteří by mu mohli pomoct s rozjezdem jeho nové strany. Oslovil prý senátora Ivo Valentu nebo senátorku Jitku Chalánkovou Valenta dal najevo, že si chce zachovat svou nezávislost, ale Chalánková nevyloučila, že Klausovi podá pomocnou ruku. A v minulosti už ukázala, že umí upoutat pozornost voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Lež Transparency International
Politická neziskovka Transparency International spáchala křivé obvinění, když obvinila moravského senátora Ivo Valentu, že porušuje zákon o střetu zájmů. Poslala na něj udání kvůli tomu, že podniká na mediálním trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Útok v Londýně rozpálil senátora Valentu do běla: Radikální muslimové, a vlastně žádní muslimové nemají v Evropě co dělat!
Senátor Ivo Valenta (Strana soukromníků) se na svém facebookovém profilu vyjádřil poměrně rázně k tureckému prezidentovi Erdoganovi i k teroristickému útoku nedaleko britského parlamentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Rána Ferimu: Žádný rasismus. Rvačka opilců, udeřil žalobce
Rasistický podtext útoku na poslance Dominika Feriho (TOP 09)? Nikoliv, odmítl to dozorující státní zástupce serveru iRozhlas.cz. A to i přesto, že jeden ze svědků napadení slyše útočníka, jak měl Ferimu říct, že negři nejsou lidi. K napadení zákonodárce došlo v neděli při koštu vína v Boršicích na Uherskohradišťsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
A je to tady! Kvůli nové verzi české hymny padlo první trestní oznámení. „Nemohl jsem nereagovat,“ říká aktivista a mluví o hanobení státního symbolu
ROZHOVOR ParlamentníListy.cz přinášejí rozhovor s mužem, kterého snahy o předělání české hymny doslova zvedly ze židle. Novoborský aktivista a výtvarník Pavel Danys a dle svých slov „vlastenec“ totiž kvůli pokusu ze strany Českého olympijského výboru (ČOV) o revizi skladby Kde domov můj podal na předsedu ČOV Jiřího Kejvala trestní oznámení. „Vnímám to jako možné hanobení státního symbolu,“ sdělil ParlamentnímListům.cz. Státní symboly, mezi které patří i hymna, nejsou podle Danyse „žádnou módní záležitostí“. Aktivistu by prý také zajímalo, z jakých zdrojů byla příprava a předvedení nové prodloužené hymny financovány.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Smrt českých vojáků a následné řeči o nutnosti naší přítomnosti v Afghánistánu zvedly ze židle Petra Štěpánka. Sepsal trochu jinou verzi
Někdejší místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a rocker Petr Štěpánek se vyjádřil ke smrti tří českých vojáků v Afghánistánu. Nekončící angažmá NATO podle Štěpánkova názoru jen zhoršuje situaci v zemi. Teroristé útočí jak tam, tak v Evropě. A co z toho všeho plyne pro Českou republiku?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Inspektoři ČOI budou moci nosit falešné doklady. Návrat do totality, zuří senátor Valenta
Senátora Ivo Valentu rozčílila skutečnost, že inspektoři České obchodní inspekce budou moci při kontrolách používat skrytou identitu včetně krycích dokladů. Novelu zákona totiž horní parlamentní komora dnes schválila i přes bouřlivou diskusi. Píší o tom Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Chruščov daroval Krym i s lidmi na něm žijícími! Jestli to někomu přijde v pořádku... Analytik Tomáš Haas vyslal vzkaz všem „rádoby historikům“
Tomáše Hasse zvedly ze židle názory lidí, kteří nesmyslně hájí poslední vývoj na Ukrajině. Lidé, kteří kupříkladu trvají na tom, že Ukrajina prostě musí zůstat jednotná a jakýkoli krok určité oblasti směřující proti této jednotě je škodlivý, by si měli uvědomit, že vlastně kritizují vlastní československé předky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist