Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Prezident Zeman: Úředníků je dvakrát víc, než bylo za mé vlády
Projev prezidenta republiky při vyhlášení ankety Policista roku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

Vláda znovu navrhne prezidentovi povýšení šéfa BIS Koudelky na generála. I když to už dvakrát odmítl
Vláda chce potřetí navrhnout ředitele Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelku na jmenování do generálské hodnosti. Prezident Miloš Zeman ho loni dvakrát povýšit odmítl, BIS opakovaně ostře kritizoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
A jedem do Ameriky. Zeman, Chovanec, podnikatelé, zbrojaři, Zaorálek možná dvakrát. A úředník, který nás má v USA na starosti...
Již příští měsíc by měl do Spojených států amerických zavítat prezident Miloš Zeman. Bude jeden z prvních, které v Oválné pracovně Bílého domu přijme americký prezident Donald Trump. O dalších návštěvách českých politiků v USA informují Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman vyznamená tenistu Štěpánka, který se minulý týden rozloučil s kariérou
Prezident Miloš Zeman letos u příležitosti 28. října vyznamená bývalého tenisového reprezentanta Radka Štěpánka, který mimo jiné dvakrát vyhrál Davisův pohár. S odvoláním na prezidentova kancléře Vratislava Mynáře to dnes uvedla Česká televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Když vypnuli Šmardu, zaznělo v ČT něco nečekaného. Šlo o Zemana
Po překvapivém oznámení Michala Šmardy, že na funkci ministra netrvá, následovala v ČT debata trochu jiná. Zda prezident Zeman porušil a porušuje Ústavu. K ní se sešli ústavní právníci, Aleš Gerloch, kterého prezident Zeman neúspěšně navrhl na ústavního soudce, a Marek Antoš. Dle Aleše Gerlocha návrh znamená, že mu nemusí být vyhověno. „Proč by prezident republiky neměl mít žádnou možnost uvážení a předseda vlády absolutní svévoli?“ ptá se. Ovšem podle Antoše nejen, že byla Ústava porušena, ale dokonce tomu tak bylo ve třech rovinách. A prezident Zeman jednal svévolně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman začne přijímat nominanty do vlády za hnutí ANO i ČSSD
Prezident republiky Miloš Zeman přijal v neděli dne 17. června 2018 na zámku v Lánech po vzájemné dohodě předsedu vlády Andreje Babiše, který ho informoval o stavu vyjednávání o koaliční vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Proč by dvakrát rozvedený Václav Klaus ml. nemohl bojovat za tradiční rodinu?
Ukažte mi nějakého dvakrát rozvedeného homosexuála! Co může takový homosexuál, který není ani dvakrát rozvedený, vědět o tradiční rodině? Na rozdíl od dvakrát rozvedeného Václava Klause ml.?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.6.2019 v 09:40, zobrazit podobné
Předseda ÚS Rychetský: Česko tíží vrchnostenská mentalita úředníků
Česko si od dob Rakouska-Uherska nese dědictví vrchnostenské mentality úředníků, jediným „protilékem“ je fungující správní soudnictví. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v rozhovoru s ČTK poukázal na význam Nejvyššího správního soudu (NSS), v jehož čele skončí v září Josef Baxa i místopředseda Michal Mazanec. Nástupce určí prezident Miloš Zeman, jména zatím nezveřejnil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman nastupuje! A toto provede. Z ČSSD smutně zní: Jak tohle lidem vysvětlíme...
Víceméně se očekávalo, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) odvolá ministra financí Andreje Babiše (ANO). To, že oznámí demisi celé vlády, bylo však překvapením. O tom, že si nyní Sobotka myslí, že jej sestavením nové vlády pověří prezident Miloš Zeman, jenž je na tahu, i o dalších zákulisních zprávách píše MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš chystá další změny. Protikorupční organizace i NKÚ bijí na poplach
Ministr spravedlnosti a předseda Legislativní rady vlády Robert Pelikán připravil nový jednací řád vlády. Pokud vejde v platnost, bude to znamenat, že prezident Nejvyššího kontrolního úřadu Miloslav Kala, dříve člen ČSSD, už nebude moct docházet na jednání vlády. A nejen on. Týkat se to bude i dalších státních úředníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Vláda navrhla povýšit na generála Koudelku či Švejdara
Vláda dnes potřetí navrhla ředitele Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelku na jmenování do generálské hodnosti. Vyplývá to z průběžných výsledků jednání vlády. Prezident Miloš Zeman loni Koudelku dvakrát povýšit odmítl, BIS opakovaně ostře kritizoval. Vláda návrh zdůvodňuje vysokými profesními a osobními kvalitami Koudelky a velmi dobrými výsledky, kterých kontrarozvědka dosahuje. Koudelka by podle představ vlády měl získat hodnost brigádního generála.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist