Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Jelínková (KDU-ČSL): Je třeba posílit prorodinná opatření na úrovni státu a zaměstnavatelů
Stát by měl protlačovat mladé rodiny jako normu, udržitelná rodinná politika je proto velmi potřebná. Na mladých lidech totiž bude záviset udržitelný rozvoj společnosti, zajištění fungování důchodových a zdravotních systémů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 20:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

Hospodářská komora oceňuje, že vláda v otázce zaměstnávání pracovních sil z Ukrajiny alespoň částečně vyslyšela apel zaměstnavatelů
Hospodářská komora České republiky vítá dnešní rozhodnutí vlády personálně posílit konzulát ve Lvově a aktivně tak řešit akutní problém zaměstnavatelů s nedostatkem pracovní síly. Hospodářská komora ČR k dnešnímu dni vyřídila 398 žádostí zaměstnavatelů o 2733 pracovních sil z Ukrajiny, řada těchto zaměstnavatelů ale dnes musí čekat už šest měsíců, než jimi vybraní uchazeči na Ukrajině jsou vůbec pozváni k pohovoru na konzulát ve Lvově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Výborný (KDU-ČSL): Zamítnutí prorodinných opatření je krokem proti našim rodinám
Vláda odmítla prorodinná opatření z pera KDU-ČSL. Lidovci však i nadále trvají na tom, že tato novela obsahuje řadu kroků, které mají důchodový systém učinit přátelštější vůči ženám a rodinám. Jsou to dílčí, ale důležité věci, neřešíme důchodovou reformu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová: Přídavky na dítě se dlouho nezvyšovaly, naposledy v roce 2008
Ministryně Marksová představila tři nová prorodinná opatření, na kterých se shodla koalice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš na Světovém ekonomickém fóru: V EU by měl posílit vliv národních států
V Evropské unii by měl posílit vliv národních států a neměla by se prohlubovat integrace. Českým novinářům to na Světovém ekonomickém fóru v Davosu řekl premiér Andrej Babiš. Zároveň vyzval k rozšíření schengenského prostoru volného pohybu a k definování strategie pro budoucnost západního Balkánu. Babiš také uvedl, že by bylo vhodné, aby Unii zastupoval jeden všeobecně respektovaný lídr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Berdychová (ANO): Bez úzké spolupráce škol s firmami se dnes odborné vzdělání neobejde
Na krajském úřadě se uskutečnilo první jednání zástupců středních škol a zaměstnavatelů. Cílem je podpořit a posílit prvky duálního vzdělávání při odborné přípravě žáků vybraných oborů v prostředí podniků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Marvanová nechce nový stavební zákon
Nová pražská radní pro legislativu Hana Marvanová (Spojené síly – STAN) si myslí, že v návrhu stavebního zákona je třeba posílit roli samosprávy a dořešit otázku tzv. dotčených orgánů a vlastnických práv. Proto je třeba ho dodělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Islamisté k nám přijedou z Německa, varoval Jiří Čunek. Žena od Zelených mu vmetla něco, co je nutné vidět
V internetovém pořadu Proti sobě serveru Reflex.cz k jednomu stolu zasedli místopředsedkyně strany Zelených Petra Jelínková a senátor za KDU-ČSL Jiří Čunek. Svedli bitvu na téma zahalování muslimek v Česku. Jak byste se cítil, kdyby vás nutili chodit nahého, zeptala se Jelínková Čunka v jednu chvíli. A ten spustil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Putin: Musíme dát 3 biliony rublů na růst populace. Máme rakety, které zasáhnou USA a Američané je nedokážou zastavit
Prezident Ruské federace Vladimir Putin přednesl před zákonodárci obou komor parlamentu projev o stavu země, jakousi obdobu poselství amerických prezidentů o stavu USA. Putin oznámil svým spoluobčanům, že Rusko čekají v příštích letech astronomické výdaje na prorodinná opatření. Světu poslal mrazivé varování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jelínková (KDU-ČSL): Dofinancování sociálních služeb je pro nás prioritou
Senátorka Šárka Jelínková uvedla na úterní tiskové konferenci před jednáním Poslanecké sněmovny, že je pro KDU-ČSL dofinancování sociálních služeb nejdůležitějším bodem tohoto týdne. I kvůli kritické situaci v sociálních službách svolali lidovci na středu mimořádnou schůzi Poslanecké sněmovny, kde chtějí slyšet od vlády jasný plán, jak hodlá celou situaci řešit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Putin si pase evropské politické veterány. Pavel Šafr zveřejnil jejich seznam
Ruská federace hledá cesty, jak posílit svůj vliv v Evropě. Naučila se, že jí mohou pomoct bývalí evropští politici, a to jak na obchodní úrovni, tak na úrovni vylepšování obrazu Ruska v EU. Informuje o tom server Hlídací pes.org. Příkladem politika, který pomáhá Rusku obchodně, je bývalý německý kancléř Gerhard Schröder. V další kategorii předchůdce Miloše Zemana na postu prezidenta Václav Klaus. Vláda Andreje Babiše prý teď hledá cesty, jak Rusku ztížit práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist