Vaše věc: Po čase a dalších projetých volbách opět malý vzkaz pro ČSSD
Poněkud se zdá, že krach sociální demokracie ve volbách do Evropského parlamentu cloumá spíše jejími příznivci než stranou samotnou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

ČSSD: Spoty pro komunální a senátní volby
Součástí centrální kampaně ČSSD pro říjnové volby jsou spoty, kterými chceme v předvolebním čase podpořit všechny sociálnědemokratické kandidáty v podzimních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
ČSSD vydírá. Tuneláři, lichváři a korupčníci, vzkazuje Tomio Okamura. A speciální vzkaz má pro neúspěšného sprosťáka jménem Jiří Dienstbier
ROZHOVOR „Přestože ČSSD propadla ve volbách a voliči jí dali najevo, co si o její politice myslí, nyní se jala vydírat několik dalších stran svými požadavky,“ řekl ke snaze sociální demokracie odstranit poslance SPD z čela Sněmovny předseda hnutí Tomio Okamura. Ten ČSSD vyčetl notorické neplnění slibů, neustávající snahu o politická koryta a nulový přínos České republice. Současně upozornil, že pokud by hnutí ANO takové podmínky přijalo, přestane být pro SPD důvěryhodným partnerem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 06:34, zobrazit podobné
Vystoupení Haška, Škromacha a dalších, které vám v ČT nepustili: Náš vzor není na Západě, ale na Východě. EU je pro občany, ne pro byrokraty. Deportace neúspěšných azylantů
Členové platformy zachraňte ČSSD se po čase opět přihlásili o slovo. Uspořádali tiskovou konferenci. Někdejší jihomoravský hejtman Michal Hašek a bývalý ministr práce a sociálních věcí za ČSSD Zdeněk Škromach nastínili směr, kterým by se strana měla vydat, pokud nechce zaniknout a pokud nechce jen vzpomínat na svou slavnou historii. Inspirovat se prý nemáme na Západě, nýbrž na Východě. Konkrétně na Slovensku. Došlo i na kritiku Polska a bruselských byrokratů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Nesouhlasíme, Sobotko, s vyškrtnutím Zimoly, ozvala se ČSSD jižní Čechy. A je tu brutální vzkaz do Prahy
Jihočeská ČSSD se postavila proti vedení strany a podpořila Jiřího Zimolu. Nemlčí ani sám Jiří Zimola. Do Prahy poslal ostrý vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Na tohle dojel Sobotka, když se na to vykašlal. Expremiér znovu vytahuje velké téma
Jiří Paroubek po čase opět promluvil. Nešetřil Bohuslava Sobotku (ČSSD), Miroslava Kalouska (TOP 09), ani Zdeňka Bakalu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Co nás čeká po těchto dalších "osudových" volbách?
Tak se nám opět přiblížily další parlamentní volby a nejčastější poznámka z řad pravicově naladěných voličů znovu zní: Není koho volit. Bohužel. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.10.2017 v 18:40, zobrazit podobné
Želízko (ČSSD, Praha 10): Šikanujete nás, pane Chovanec. Přeregistrujte celou Prahu členů sociální demokracie. Co to Slezák a Dolínek předvádí?
V příloze k dispozici dopis, který by mohl Vás a Vaše redaktory věnující se situaci v ČSSD zajímat, potažmo Vaše čtenáře. Místopředseda OVV ČSSD Praha 10 pan Petr Želízko (na Praze 10 je největší organizaci ČSSD v Praze) aktuálně zaslal tento dopis statutárnímu místopředsedovi ČSSD Chovancovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Finance z prodeje kasáren půjdou do investic v Jičíně, slibuje starosta Malý
Hnutí ANO získalo v Jičíně dvakrát více mandátů než ve volbách v roce 2014 a Jan Malý s přehledem obhájil svůj mandát. Jak bude chtít využít své druhé volební období ve prospěch města? A nakolik hnutí ANO naplnilo jeho očekávání, s nímž do hnutí a politiky vstupoval? Nejen na to se ptaly ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Chýla: Jak pomoct ČSSD
Reakce Jana Hamáčka, Pavla Poce, lídra ČSSD ve volbách do Evropského parlamentu, Jany Maláčové a dalších vedoucích představitelů ČSSD na debakl ve volbách do Evropského parlamentu ukazuje, že jsou jím upřímně překvapeni a bezradní v tom, jak na něj reagovat. Pokud jim chceme pomoci, měli bychom jim říci: „Milí sociální demokraté, máte slabého předsedu, který na svou funkci zjevně nestačí, a měli jste zoufale nezajímavý program do evropských voleb,…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 4.6.2019 v 10:41, zobrazit podobné
Vaše Věc: Babišova důvěryhodnost strmě klesla. Co na to ČSSD?
Agentura pro výzkum veřejného mínění SANEP opět provedla pravidelný průzkum týkající se důvěry českých občanů v jednotlivé členy vlády. Propadli se Babiš i Sobotka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist