Chabr (TOP 09): Stav veřejného osvětlení se v Praze za uplynulý rok zlepšil
Veřejné osvětlení v Praze, jehož síť čítá více než 135 tisíc světelných míst, od 1. 6. 2018 provozuje a udržuje společnost Technologie hlavního města Prahy, a.s. První rok její činnosti lze hodnotit úspěšně, o čemž svědčí zejména snížení poruchovosti veřejného osvětlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 15:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 02. 06. 2019

Související články

Chabr (TOP 09): Sloupy veřejného osvětlení ukrývají i unikátní pomůcku záchranného systému
Každý z více než 130 tisíc sloupů veřejného osvětlení je označen vyraženým unikátním číselným kódem. Ten přesně identifikuje konkrétní sloup a dává tak díky číslu přesnou informaci o jeho poloze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Chabr (TOP 09): Praha obnovila systém skupinové výměny sodíkových výbojek
Přibližně 25 tisíc výbojek ročně vymění pracovníci akciové společnosti Technologie hlavního města Prahy (THMP), která se stará o systém veřejného osvětlení. Skupinová výměna sodíkových výbojek se obnovuje po pěti letech a má zajistit vyšší kvalitu veřejného osvětlení a snížení poruchovosti světel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
MHMP: Veřejné osvětlení funguje v Praze bez problémů
Informace k otázkám týkajícím se problematiky veřejného osvětlení v hlavním městě Praze
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
THMP: Vánoční dekorace na stožárech veřejného osvětlení
Technologie hlavního města Prahy, a. s., (THMP), jako správce pražského veřejného osvětlení jménem Hlavního města Prahy zajišťuje pronájem stožárů veřejného osvětlení na umístění vánočních dekorů. Ve všech městských částech Prahy je tak možné vidět na stožárech veřejného osvětlení více než 15 tisíc kusů vánočních dekorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
MHMP: V Praze se objeví 87 chytrých sloupů veřejného osvětlení, pilotní projekt odstartuje v Karlíně
Karlínské náměstí již brzy získá nové modernější osvětlení. Městská společnost Operátor ICT v rámci pilotního projektu Chytrá světla PLUS zmodernizuje světla veřejného osvětlení s cílem snížit spotřebu elektrické energie a zároveň je doplní o další funkcionality pomocí instalovaných měřicích senzorů. Rozhodla to na úterním jednání Rada hl. m. Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Stav policisty, který boural s protokolářem Krulišem v hybridním BMW, se zlepšil
Zdravotní stav vážně zraněného policisty, který v pondělí večer boural spolu se zástupcem šéfa hradního protokolu Vladimírem Krulišem v policejním BMW i8, se zlepšil. ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Štěpánka Komárová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
170 let veřejného plynového osvětlení připomene Česká pošta poštovní známkou
Česká pošta představí novou příležitostnou známku z edice Technické památky – Veřejné plynové osvětlení ulic – 170 let. Známka, obálka prvního dne a razítko prvního dne vydání tak logicky využívá motivů, vycházejících z historie veřejného osvětlení ulic. Autory příležitostné známky s nominální hodnotou 16 Kč jsou výtvarník Pavel Sivko a rytec Miloš Ondráček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Vedlich (TOP 09): Chodcům a cyklistům na cestě do Svinar posvítí nové lampy veřejného osvětlení
Silnice vedoucí od Stříbrného rybníku do Svinar bude brzy pro chodce a cyklisty bezpečnější. V úseku komunikace, kde není cyklostezka a vede neobydlenou částí města, by mělo vyrůst třináct nových sloupů veřejného osvětlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Obce dostanou 366 mil. Kč na elektromobily či veřejné osvětlení
Obce dostanou na investice pro zlepšení kvality života obyvatel 366 milionů korun. Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) schválil 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Dotace míří například na rekonstrukci veřejného osvětlení, pořízení ekologických vozů nebo zlepšení zásobování pitnou vodou. Ministerstvo o tom dnes informovalo v tiskové zprávě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Pražští komunisté podali trestní oznámení kvůli odstranění předvolební reklamy
KSČM se kvůli odcizení předvolebních plakátů obrátila na policii. Podala trestní oznámení na neznámého pachatele, který zřejmě v noci z úterý na středu odstranil reklamu KSČM, která byla vyvěšena na 44 sloupech trakčního vedení a veřejného osvětlení na Vinohradské třídě v Praze 2 a v ulici Želivského v Praze 3. Podle strany vznikla škoda 44 000 korun. ČTK to sdělil tajemník krajského výboru strany Viktor Pázler.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist