Pád vlády kvůli Babišovým problémům s evropským auditem? Nervózní ČSSD zatím váhá
Ministři za hnutí ANO by se podle poslance ČSSD Veselého měli odstřihnout od odpovědi ČR na kritickou zprávu o údajném střetu zájmu premiéra Babiše.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.6.2019 v 05:36, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Čapí hnízdo: Že by? „Orgán“ zatím váhá
Obžalovat premiéra Andreje Babiše (ANO) v kauze Čapí hnízdo, nebo nikoliv? Žalobce Jaroslav Šaroch stále váhá. Píše o tom server Neovlivní.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Exministr Němeček nám poskytl svou verzi, proč byl odvolán Babišovým ministrem. Zcela odlišnou od té, kterou znáte
ROZHOVOR „Je to osobní pomsta, žádné důvody k mému odvolání nejsou,“ říká pro ParlamentníListy.cz exministr zdravotnitví Svatopluk Němeček (ČSSD), kterého jeho nástupce v resortu Adam Vojtěch (ANO) odvolal z čela ostravské nemocnice. Němeček doufá, že se novým předsedou ČSSD stane Milan Chovanec. „Jít do vlády za každou cenu kvůli několika pašalíkům by sociální demokracii zničilo,“ konstatoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Hamáček si spolupráci s Babišem zatím pochvaluje
Menšinová vláda hnutí ANO a ČSSD vládne s důvěrou Poslanecké sněmovny jen pár dní. Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček si zatím vládní spolupráci s předsedou vlády chválí. Ustavení vlády navíc podle jeho slov výrazně přispělo k uklidnění situace uvnitř sociální demokracie. V rozhovoru pro server Novinky.cz se nezapomněl vyjádřit také k tomu, jak bude ČSSD dále postupovat v případě poslance Milana Chovance.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
FOTO 1. máj: Babiši, buď chlap, sdělil Sobotka. Herman má ze svátku srandu. „Rudý zrůdy“ v Praze. A v Brně přituhuje
„Babiš by se měl zachovat jako chlap,“ řekl u příležitosti 1. máje premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) ve vztahu k ministru financí Andreji Babišovi (ANO) a jeho problémům kvůli korunovým dluhopisům. Spekuluje se dokonce o Babišově odvolání z vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Lidovci chtějí vést děti k evropským hodnotám. Vláda to zřejmě odmítne
Poslanci v čele s opoziční KDU-ČSL asi nezískají v pondělí podporu vlády pro novelu, která má ve školském zákoně zdůraznit mezi obecnými cíli vzdělávání výchovu k evropským kulturním hodnotám, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kvůli Babišovým výhradám k šéfovi GIBS se sejde vedení Bezpečnostní rady státu
Kvůli nespokojenosti premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) s šéfem Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Michalem Murínem se dnes brzy ráno na úřadu vlády sejde předsednictvo Bezpečnostní rady státu (BRS). Inspekce minulý týden uvedla, že Babiš Murína v únoru dvakrát vyzval, aby se vzdal funkce, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Vypadá to zatím dobře, většina ČSSD prý chce do vlády. Ale jeden velký zastánce odpadl, když viděl návrhy jmen na ministry
Předseda ČSSD Jan Hamáček a jeho první zástupce Jiří Zimola doufali, že se podaří udržet pod pokličkou průběžné výsledky, aby nedošlo k ovlivnění těch organizací, kde ještě nehlasovali. Referendum potrvá do 15. června. Už teď je ale jasné, že plán na utajení průběžných výsledků se hroutí jako domeček z karet. Pondělní MF Dnes přináší informace o průběžných výsledcích. Stoupenci nové vlády ANO a ČSSD s podporu KSČM zatím mohou být spokojeni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš je nedůvěryhodný! V ČSSD to stále vře
ČSSD je stále rozpolcená. Kolegové, kteří se ve straně oslovují příteli a přítelkyně, svádějí boj o to, zda by strana měla vstoupit do vlády. Ukazuje se, že předsedovi strany Janu Hamáčkovi se zatím nepodařilo přesvědčit své „přátele“, aby hlasovali pro vstup do vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Lithium? Zaorálek vytáhl na Babiše jinou věc, o které prý dobře ví a lidem to ublíží
Volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek se v rozhovoru pro MF Dnes vymezil proti vládě, v níž by po volbách působil i lídr hnutí ANO Andrej Babiš. Podle Zaorálkových slov by vláda s Babišem byla směšná, kvůli Babišovým policejním obviněním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Pod pokličkou ČSSD: Za útoky na Babiše stojí Chovanec. Sobotka už je totálně rozpolcený
MF Dnes, kterou před pár lety koupil Andrej Babiš (ANO), čtenářům ve svém pátečním vydání prozrazuje, co se teď děje pod pokličkou v ČSSD. Statutární místopředseda strany Milan Chovanec prý tlačí svého šéfa, aby Babiše vyhodil z vlády, ale Sobotka váhá. Nikdo mu totiž nedal na stůl přesvědčivé argumenty, jaké výhoda by z Babišova vládního pádu plynuly pro sociální demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist