Kladivem! Zdeněk Zbořil k ,,Milionu chvilek”: Je jasné, co nám chtějí dělat
Politolog Zdeněk Zbořil se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k výsledkům voleb do Evropského parlamentu. Ale nejen k nim – jeho zrak padl i na konec – nekonec ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) či na střet zájmů Andreje Babiše (ANO). „Vypadá to, že na zásadní zvrat se těší všichni, ti, kdo chtějí podřezávat poslance jako prasata (těch, kteří hlasovali pro zdanění církevních restitucí) nebo prezidenta republiky, nebo kteří chtějí, jak píší v Protiproudu.cz, nám tu demokracii a pravdu a lásku ‚vtlouct do hlavy kladivem‘. Anebo prostě jen ti, kteří chtějí páchat zlo ve jménu dobra,“ poznamenal pak Zbořil k další demonstraci Milionu chvilek pro demokracii, jež se má uskutečnit v úterý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 06:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Trump ohlásil start kampaně. Co to způsobí v ČT? Zdeněk Zbořil to tuší
Americký prezident Donald Trump na shromáždění svých přívrženců v Orlandu na Floridě ohlásil, že oficiálně začíná svou kampaň. Politolog Zdeněk Zbořil v souvislosti s tím predikuje, že to ještě České televizi způsobí mnoho starostí. „Bude přeskakovat z jedné strany své obliby na druhou,“ myslí si Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil připomíná, o čem se díky diskusím o panu Pochem nemluví
Publicista a komentátor Zdeněk Zbořil se v rozhovoru pro PrvníZprávy.cz rozhovořil o problému s nominantem na post ministra zahraničních věcí Miroslavem Pochem. Podle něj tento problém však není tím podstatným. „Téměř bez povšimnutí prošlo jednání na Hradě o budoucnosti ČEZu,“ poznamenal Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil promluvil o Jiříně Šiklové a dalších milovnících petic. Nebude se jim to líbit
Politolog Zdeněk Zbořil se v rozhovoru pro První zprávy.cz vyjádřil k situaci v amerických i českých médiích. Obul se nejen do americké CNN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Dělají si z nás legraci? Zdeněk Zbořil si přečetl životopis šéfa NATO a našel zajímavost, týkající se Ruska
Analytik a politolog Zdeněk Zbořil se pro server PrvníZprávy.cz rozhovořil o životopisu šéfa NATO a o tom, kdo je naším nepřítelem. „Je to Rusko, nebo Čína, nebo si z nás dělají legraci?“ zeptal se Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil uvádí na pravou míru tvrzení o ukradeném Krymu
Politolog Zdeněk Zbořil se na serveru PrvníZprávy.cz vyjádřil k aktuální situaci na českém Ministerstvu zahraničních věcí. Podle něj se nad diplomacií stále vznáší stín europoslance Miroslava Pocheho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jakou svobodu vezmete lidem příště? Zdeněk Zbořil posílá vzkaz Evě Romancovové do vnitráckého centra
Nad zřízením Centra proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) se na webu Prvnizpravy.cz zamýšlí politolog Zdeněk Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Média neinformují, ale ovlivňují. Lidé dostávají stále méně informací. Zdeněk Zbořil rozebírá, k čemu to povede
Politolog Zdeněk Zbořil se pro server PrvníZprávy.cz rozhovořil o médiích. Podle jeho slov některá média zveřejňují jen to, co se jim líbí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek mluví s Rusy? Zdeněk Zbořil o Letné, o útoku na Klause i o ČT
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Výzva k přemlouvání občanů, kterou adresovali demonstrantům na Letné zástupci spolku Milion chvilek, je to nejmoudřejší, co na akci padlo, konstatuje politický analytik Zdeněk Zbořil. Ten v rámci své pravidelné promluvy na ParlamentníchListech.cz hodnotí i výrok Miroslava Kalouska, že exprezident Václav Klaus je ruský agent. Překvapivě pochvalně se Zbořil vyjadřuje o České televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Hřebejku, Geislerová, Zdeněk Zbořil má nápad, jak zaplatit Karlovy Vary. To budete koukat
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Skvělý nápad! Festival ve Varech by mohl být skromnější. „A lidská práva by mohla hned být lidštější,“ komentuje otevřený dopis zástupců filmové obce politolog Zdeněk Zbořil. Ale jak nahradit Českou zbrojovku nebo Philip Morris? „Snad by se to dalo udělat po vzoru Milionu chvilek, o kterém pan Minář řekl, že jej financují drobní střádalové. V minulosti jsme měli Filmové festivaly pracujících, dnes by to mohly být festivaly ‚střádalů‘,“ navrhuje Zbořil. V dnešním Rozjezdu se věnuje také výměně názorů v ČSSD. „Je to jeden z těch, kteří se rozhodli ČSSD zničit a ve svém strachu to dnes svádějí na prezidenta,“ říká Zbořil na adresu poslance Petra Dolínka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil: ČSSD se nijak nezměnila. Vždyť ten pan Chovanec pořád sedí ve Sněmovně
Politolog Zdeněk Zbořil se domnívá, že v sociální demokracii se nic nemění. A to proto, že ve Sněmovně stále sedí, dle Zbořilových slov, dvojnásobný zrádce Milan Chovanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist