Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.288x, což odpovídá cca 223.742-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Sejde se vláda, asi bude mluvit i o auditu EK o Babišovi
O předběžných výsledcích auditní zprávy Evropské komise, která popisuje čerpání evropských dotací a střet zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), dnes zřejmě budou mluvit členové vlády na pravidelném zasedání. Ihned po pátečním zveřejnění návrhu zprávy, podle něhož má premiér vliv na svou bývalou firmu a na použití dotací z EU, hovořili politici o koaliční radě na dané téma. Podle informací ČTK se ale dnes oficiálně nesejde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Žalobci prý už mají analýzu auditu k Babišovi. Veřejnosti ji neukážou
Státní zástupci již dokončili vlastní analýzu návrhu auditu Evropské komise ke střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), kterou v červnu avizoval nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Šéf německé diplomacie se sejde se Zaorálkem, navštíví Beroun
Německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel se dnes v Praze sejde se svým českým protějškem Lubomírem Zaorálkem. Budou mluvit o vzájemných vztahů obou zemí, odchodu Británie z EU nebo o současných vztazích Evropy a Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Vláda bude poprvé jednat od odvolání Babiše a jmenování Pilného
Vláda se dnes sejde na řádném jednání poprvé od odvolání ministra financí a vicepremiéra Andreje Babiše (ANO). Po týdnu od svého jmenování ho na zasedání nahradí Ivan Pilný (ANO). Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) přebral po Babišovi funkci vicepremiéra, to ho opravňuje zúčastnit se jednání předsednictva vlády, které většinou předchází schůzi kabinetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Sobotka chce ještě pracovat. Jeho vláda se sejde i v den, kdy bude jmenován Babiš
Končící vláda premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) se po dnešním schválení demise sejde do jmenování nového kabinetu ještě jednou, a to příští středu 6. prosince. ČTK o tom informoval mluvčí vlády Martin Ayrer. Ve stejný den se chystá prezident Miloš Zeman jmenovat premiérem předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. Jeho kabinet chce hlava státu jmenovat o týden později.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Díky Babišovi jsme v Evropě vážně více vidět, smál se Kalousek nad článkem o projednávání Čapího hnízda
Na půdě Evropského parlamentu se bude zase jednou mluvit o trestně stíhaném premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO). Předseda poslaneckého klubu TOP 09 si neodpustil kritickou poznámku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Sobotka se sejde s Hermanem k bilanci v Klementinu
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes pokračuje v bilancování práce členů svého kabinetu setkáním s ministrem kultury Danielem Hermanem (KDU-ČSL). Místem jejich setkání bude sídlo Národní knihovny v pražském Klementinu, navštíví také depozitáře instituce v Hostivaři. Mluvit budou o tom, zda se podařilo splnit úkoly, jež si Sobotkova vláda v kultuře stanovila i krocích, kterými by se v oblasti kultury měla zabývat nová vláda. Premiér se chce během sejít se všemi členy vlády, aby s nimi vyhodnotil plnění programového prohlášení vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš je rád, že vláda pokračuje, sejde se s Hamáčkem, aby se dohodli na dalším postupu
Premiér Andrej Babiš (ANO) je rád, že vláda ANO s ČSSD bude pokračovat. Sdělil to dnes ČTK v reakci na jednání předsednictva sociálních demokratů, které zatím potvrdilo setrvání ve vládě, zároveň ale požaduje, aby se ministrem kultury místo Antonína Staňka stal místopředseda strany Michal Šmarda. Babiš se v nejbližších dnech sejde s předsedou sociálních demokratů Janem Hamáčkem a dohodnou se na dalším postupu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Ministr Petříček bude s Britem mluvit o brexitu a jiné spolupráci
Devět dní před původně plánovaným termínem brexitu se dnes ministr zahraničí Tomáš Petříček v Londýně sejde se svým britským protějškem Jeremym Huntem. Zásadním tématem jednání by měla být ochrana zájmů českých občanů v případě britského odchodu z Evropské unie či další obchodní spolupráce obou států. Britská vláda již dříve přislíbila, že zachová práva občanů EU žijících v zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
EU nám bude určovat, kolik přijmeme uprchlíků, a bude nám je přímo přidělovat. My do toho nebudeme moci vůbec mluvit. Profesor Keller o novém zákonu, který přichází z Bruselu
ROZHOVOR „Pokud by byl takový zákon na celoevropské úrovni přijat, pak by už česká vláda nemohla mluvit ani do toho, kolik žadatelů o azyl nám bude v jak krátkých intervalech přidělováno, ani do jejich složení (například podlé míry kvalifikace a výše vzdělání),“ varuje europoslanec Jan Keller před návrhem nového předpisu z Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vláda: Bezpečnostní rada projednala Akční plán k Auditu národní bezpečnosti
Bezpečnostní rada státu projednala Akční plán k Auditu národní bezpečnosti a udělila ceny za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist