Kauza „Jandák a vodpad“: Do věci vstoupila „rozmrzelá“ Miroslava Němcová
Výroky Vítězslava Jandáka zřejmě doputují až do Poslanecké sněmovny. Dle ČT se o to postará Miroslava Němcová, členka ODS a volebního výboru. „Rozhodnutí Rady Českého rozhlasu mě velmi mrzí a považuji to za rozhodnutí, kterým Rada dokazuje, že neplní svou funkci,“ prohlásila poslankyně. Její slova zazněla ve včerejším Newsroomu, kde byl Jandákovi věnován krátký segment, obsahující i video, o kterém jsme již informovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 13:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Ztopořený penis: K věci vystoupila i Miroslava Němcová. Byli jsme u toho
Mediální kauza kolem pojednání o penisu ve vysílání veřejnoprávního rozhlasu v úterý dospěla až do Poslanecké sněmovny, kde se k ní na volebním výboru vyjádřila i Miroslava Němcová se Zbyňkem Stanjurou. ParlamentníListy.cz byly u toho. Pokračování „obrany svobody“ pak připravuje ČT do nedělního Newsroomu, takže o kauze nejspíš nepíšeme naposledy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Situace je vážná, tvrdí poslankyně Němcová. Doufá, že kauza Čapí hnízdo s lidmi zahýbe
Předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS) věří, že kauza Čapí hnízdo s lidmi zahýbe a popřemýšlejí, koho volit. Uvedla to alespoň v rozhovoru pro server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová: Pane prezidente, já nepřijdu
Poslankyně ODS Miroslava Němcová zaslala otevřený dopis prezidentu republiky, a to ve věci pozvání na oslavy státního svátku 28. října na Pražském hradě. Mimo jiné v něm vrátila pozvánku na slavnostní recepci konanou na Pražském hradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová přirovnala voliče ke zvířeti. Ne zrovna pěknému
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny a současná poslankyně za ODS Miroslava Němcová se domnívá, že část lidí tu nostalgicky vzhlíží k totalitě a komunismu. Díky Babišovi se cítí být rehabilitovaní, uvedla Němcová pro DVtv.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová: Lidé mi vyhrožují, mně je to jedno. Kandidaturu na Hrad nevylučuji. Ráda si dám sklenku vína či koňaku
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny a současná poslankyně za ODS Miroslava Němcová se rozhovořila pro magazín Luxury Prague Life nejen o politice, ale i o sobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Komunisté se opět ujali vedoucí úlohy v zemi, varuje Miroslava Němcová
Poslankyně Miroslava Němcová (ODS) se ve svém komentáři pro server Forum24.cz zamyslela nad, dle jejích slov, vedoucí úlohou komunistické strany v Babišově „stínové“ vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Sobectví, hlavně brát! A pak smrt. Miroslava Němcová se zhrozila, jde o Babiše
Poslankyně ODS Miroslava Němcová se ve svém komentáři pro server Forum24.cz zamyslela nad současnou situací kolem drobných a středně velkých živností. Ty jsou podle ní současnou vládou likvidovány.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Mlátička, špinavý obchod. Toto po volbě Ondráčka sepsala Miroslava Němcová
Nad tím, kdo a proč zvolil šéfem komise pro kontrolu činností Generální inspekce bezpečnostních sborů Zdeňka Ondráčka (KSČM) se zamyslela na serveru Forum24.cz poslankyně Miroslava Němcová (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zděšená Němcová: Odstup, Vondráčku. Občané musí mít ke sněmovně úctu
„Kauza“ hudebního vystoupení Radka Vondráčka v Poslanecké sněmovně pokračuje. Do věci se vložila Miroslava Němcová z ODS, která požaduje Vondráčkovu rezignaci. Vyjádření dřívější šéfky dolní parlamentní komory na svém facebooku zveřejnili občanští demokraté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Kauza na*raný Jandák: Napsala nám Miroslava Němcová
Vítězslav Jandák si svým jadrným vystoupením na jednání Rady Českého rozhlasu pořádně zavařil. Nejenže po jeho odvolání za narušení důstojnosti funkce radního volá redaktor České televize Luboš Rosí, což by tak nevadilo, ale tohoto tématu se chytli i politici. Poslankyně ODS Miroslava Němcová bude na příštím zasedání Volebního výboru, do jehož gesce média patří, požadovat podrobnou informaci o tom, jak probíhá jednání Rady Českého rozhlasu. Už teď ale výroky exministra kultury na adresu novinářů odsuzuje, protože se neslučují s funkcí, do které byl zvolen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist