Prezident Zeman: Česká republika si cení vynikajícího partnerství, které s Indií vybudovala
Prezident republiky Miloš Zeman zaslal gratulační dopis Naréndrovi Módímu, opětovně zvolenému předsedovi vlády Indické republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 13:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

MZV: Česká republika ratifikovala Dohodu o strategickém partnerství EU-Kanada
Česká republika dokončila ratifikační proces Dohody o strategickém partnerství mezi EU a Kanadou. Česká republika se tak zařadila po bok zemí, které dle bruselské registrace už Dohodu ratifikovaly – Estonska, Lotyšska, Dánska, Maďarska a Slovinska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Česká republika posiluje své propagační aktivity v Indii
Ve čtvrtek proběhla za účasti ředitelky ČCCR – CzechTourism Moniky Palatkové, COO VFS Global Vinay Malhotra a velvyslance ČR v Indii, J. E. Milana Hovorky, slavnostní inaugurace zahraniční kanceláře CzechTourism v Mumbai. Pobočka operovaná společností VFS Global funguje již od letošního února a byla otevřena v rámci akčního plánu agentury CzechTourism na posílení propagace České republiky v Indii, která patří mezi hlavní strategické trhy v regionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jan Fiala: Registrované partnerství uzavřelo už téměř 3000 párů
V červenci 2006 umožnila Česká republika gay a lesbickým párům uzavírat registrované partnerství. Za celých dvanáct let jeho existence využilo této možnosti celkem 2950 párů, z toho 1880 mužských a 1070 ženských.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš se v Indii sešel s tamním předsedou vlády Módím
Premiér Andrej Babiš se dnes v Indii u příležitosti účasti na ekonomickém fóru Vibrant Gujarat Summit sešel na bilaterálním jednání se svým indickým protějškem Naréndrou Módím. V úvodu summitu v projevu zmínil, že chce posunout vzájemné vztahy na úroveň strategického partnerství. Strategický dialog vede Česko z mimoevropských zemí například se Spojenými státy, Čínou či Izraelem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jan Fiala: Registrované partnerství opět praská ve švech. Letos jej uzavřelo 137 párů
Před 11 lety měli homosexuálové důvod k oslavám! Česká republika jim po nekonečném boji umožnila uzavírat registrované partnerství obsahující určitá práva a povinnosti plynoucí z manželství, zejména v oblasti dědictví, daní, vyživovací povinnosti a práva zastupovat se v běžných věcech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
FNUSA-ICRC: Zahraniční vědci v Česku rozvíjejí vědu a výzkum. V Brně dominují Italové
Téměř padesát nových výzkumných center vybudovala v posledních deseti letech Česká republika s využitím Strukturálních fondů EU. Vznikla tak řada nových pracovních míst pro vědce i obslužný personál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman dostal výprask za „tvůrčí používání ústavy“. Teď se ho ale rozhodl hájit jeho veliký kritik
Petr Kamberský z Lidových novin se zamýšlí nad povolební situací v Česku. Připomíná mu hry na pískovišti, kde stojí tři „klukovské party“, které si spolu odmítají hrát. Česká republika ale potřebuje, aby se alespoň někteří skamarádili. Až se skamarádí, bude mít prezident Miloš Zeman smůlu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman s Babišem zařízli společnou akci Bruselu. Jde o světový dopad. Mame exkluzivní informace, jak česká ofenzíva proběhla
EXKLUZIVNĚ Česká republika pomohla zablokovat unijní protiizraelské stanovisko týkající se amerického přesunu ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma. Podle informací serveru ParlamentníListy.cz věc řešil prezident Zeman během návštěvy Polska s premiérem Babišem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Michek: Co nás čeká?
Česká republika má po prezidentských volbách, ve kterých vyhrál staronový prezident Miloš Zeman nad svým protikandidátem Jiřím Drahošem o cca 152 000 voličských hlasů. Jiří Drahoš svému přemožiteli poblahopřál k vítězství a nadále hodlá zůstat v politice, do které vstoupil až po ukončení své vědecké kariéry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Par avion XXIX.
V dnešním Par avion se zaměřujeme na německé protiislámské demonstrace, sněmy obou německých křesťansko-demokratických stran, senátní zprávu o vyšetřovacích metodách CIA a rozšiřování strategického partnerství mezi Indií a Vietnamem.
zdroj: www.revuepolitika.cz, přidáno 18.10.2017 v 11:40, zobrazit podobné
TOPlist