Do čela společnosti TAWESCO nastupuje Margita Rejchrtová
Do funkce generální ředitelky společnosti TAWESCO s.r.o. (nadále Tawesco), významného českého výrobce dílů pro automotive s tržbami za rok 2018 ve výši 1,9 miliardy Kč, nastupuje k 1. červnu 2019 Margita Rejchrtová. Střídá svého předchůdce Pavla Lazara, který se ke stejnému datu stává výkonným ředitelem automobilky TATRA TRUCKS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Rada ERÚ nastupuje do funkce
Dne 1. srpna 2017 prochází Energetický regulační úřad (ERÚ) jednou z největších změn za dobu své šestnáctileté existence. Do čela nastupuje kolektivní vedoucí orgán, pětičlenná Rada ERÚ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Do čela Vítkovic Heavy Machinery nastupuje Daniel Kurucz
Novým generálním ředitelem společnosti VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY (VHM) byl od začátku června jmenován Daniel Kurucz. V minulosti řídil divizi švédské globální společnosti Sandvik - působící ve stejném oboru jako VHM, stál v čele Českých drah nebo v čele divize speciální chemie holdingu Agrofert. Dosavadní generální ředitel VHM Martin Žák se vrací na svůj původní post ředitele společnosti Vítkovice Doprava.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Do čela TATRA TRUCKS nastupuje Pavel Lazar
Ke dni 1. 6. 2019 nastupuje do pozice výkonného ředitele kopřivnického výrobce automobilů TATRA TRUCKS Pavel Lazar. Střídá ve funkci Petra Karáska, který společnost vedl jako interim manažer. Klíčovým úkolem nastupujícího ředitele je splnit objednávky zákazníků v situaci, kdy TATRA TRUCKS zažívá významný meziroční růst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
ERÚ: U zákazníků, odebírajících plyn od Enwox Energy, nastupuje dodavatel poslední instance
Na základě informací operátora trhu (OTE, a. s.) Energetický regulační úřad upozorňuje, že o d 1. září 2017 přestane obchodník s plynem, společnost Enwox Energy, s. r. o., dodávat plyn do 474 odběrných míst na distribučním území společnosti GasNet, s.r.o. (člen innogy, dříve RWE).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Pospíšil (TOP 09): Ondráček do čela komise nepatří
Komentář na facebookovém profilu k protestům proti zvolení Ondráčka do čela komise pro kontrolu GIBS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Petice za odvolání Miroslava Kalouska z čela TOP 09
My níže podepsaní voliči a členové TOP 09 žádáme, aby byl z čela strany okamžitě odvolán Miroslav Kalousek, jehož další setrvání na předsednickém postu je neúnosné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Paroubek: Univerzální kandidát do všeho?
Pražská TOP 09 opět nezklamala. V roce 2010 proslula povoláním někdejšího guvernéra ČNB, Tůmy, do čela své kandidátky, aby poté co se dostala do radniční koalice, strčila do svého čela na funkci primátora nezralého hocha z Olomouce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Piráti jednomyslně hlasovali proti zvolení Grospiče do čela Mandátového a imunitního výboru
Předsedou Mandátového a imunitního výboru byl zvolen komunista Stanislav Grospič. Piráti s dalšími opozičními stranami, které společně zastupují 37 % voličů, navrhovali do čela výboru kandidáta za STAN Petra Gazdíka. Klub Pirátů zároveň jednomyslně hlasoval proti zvolení komunistického kandidáta do čela výboru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Podle Babiše by bylo logické, kdyby do čela EK nastoupil lidovec
Státy visegrádské skupiny (V4), Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko, nadále odmítají možnost, že by do čela Evropské komise nastoupil nizozemský socialista Frans Timmermans, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Česko zatím nemá velvyslance v Rusku, Pivoňka čeká na vízum
Vítězslav Pivoňka, který má vést českou ambasádu v Rusku, zatím nenastoupil do úřadu, protože čeká na vízum. ČTK to dnes řekla mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová. Pivoňka nastupuje do čela velvyslanectví po Vladimíru Remkovi, který z Moskvy odjel v lednu. Česká a ruská diplomacie se v posledních dnech zabývají případem otravy někdejšího dvojitého agenta Sergeje Skripala. Podle tvrzení ruské strany mohl jed, kterým byl Skripal otráven na území Británie, pocházet z ČR. Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes řekl, že Česko kvůli případu zvažuje vyhoštění některých ruských diplomatů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist