Válka u komunistů mezi Filipem a Skálou. Předseda mluví o zrádcích a jidášských groších
Josef Skála a Vojtěch Filip. Dva nesmiřitelní soupeři, kteří proti sobě stojí v KSČM. O jejich dalším sporu, do které se však zapojují i další, píší nyní Lidové noviny. Důvodem je to, že někteří straníci nemohou Skálovi odpustit to, že se před volbami „paktoval“ s hnutím SPD Tomia Okamury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 15:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Rekordman Filip! V debaklech a lžích. Ostrý nářez zevnitř KSČM
Volební výsledky komunistů nejsou z nejlepších a o tom, kdo za to může, se vedou spory. Jeden takový probíhá mezi předsedou Vojtěchem Filipem a bývalým místopředsedou Josefem Skálou. Filip bývalého místopředsedu obvinil, že se kloní k „fašizující pravici“ a jeho výsledky ve volbách jsou tristní. A nyní od jeho soka přišla tvrdá odpověď: „V. Filip drží rekord ve dvou disciplínách. Jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích. A jak se z těch debaklů vylhat na cizí konto.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Vztek v KSČM, rudá řežba. Rozkol a ostrá slova pro Vojtěcha Filipa
Mezi bývalým místopředsedou KSČM Josefem Skálou a současným předsedou strany Vojtěchem Filipem se rozhořel spor kvůli odlišným názorům na budoucí směřování partaje. Šéf komunistů nyní Skálovi vyčítá nedávný rozhovor k volbám i údajnou účast na akci SPD, ta podle jeho slov znamená Skálův rozchod se stranou. Skála se pro ParlamentníListy.cz k celé situaci vyjádřil, Filipova slova označil za lži a přišel se zajímavou výzvou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Jsme ve válce - jiného druhu s jinými efekty - ale je to válka
Je to válka s politickým islámem, válka s Islámským státem a jeho zrůdnými představami o řízení společnosti, je to válka s terorismem, válka s hybridním agresí, válka s kybernetickými útočníky a zločinci....
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka jednal moldavským premiérem Filipem
Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v úterý 9. května 2017 setkal ve Strakově akademii s premiérem Moldavské republiky Pavlem Filipem. Jednali spolu především o ekonomické a rozvojové spolupráci a situaci v regionu. Následně se oba premiéři zúčastnili Česko-moldavského podnikatelského fóra na Ministerstvu průmyslu a obchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Místo rozhovoru dohadování. Mezi moderátorem ČT Takáčem a šéfem komunistů Filipem to pořádně jiskřilo
Komunisti už nechtěli čekat, až se dostane na řadu jejich návrh na zdanění peněžních náhrad, které od roku 2013 dostávají církevní společnosti za majetek, o který přišly během komunistické vlády v Československu. Proto prosadili mimořádnou schůzi Sněmovny, která se konala dnes, a v lednu by se mohl návrh definitivně schvalovat. V Interview na ČT24 byl hostem předseda KSČM Vojtěch Filip (KSČM), který ze strany moderátora Daniela Takáče čelil jednomu argumentu za druhým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš by měl dnes jednat o vládě s předsedou KSČM Filipem
Dohodu o toleranci kabinetu ze strany KSČM či aktuální spor o nominaci Miroslava Pocheho (ČSSD) na ministra zahraničí by mohli na své dnešní plánované schůzce probírat premiér Andrej Babiš (ANO) s předsedou KSČM Vojtěchem Filipem. Užší vedení komunistů v závěru minulého týdne schválilo podmínky, za kterých by o toleranci vlády ANO a ČSSD měla strana uvažovat, definitivní rozhodnutí by mělo padnout příští víkend.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Válka mezi EU a USA? Nejnovější informace
Obchodní válka mezi Evropskou unií a Spojenými státy nejspíš začala. Nasvědčují tomu odvetná opatření, která představil Brusel v reakci na rozhodnutí Trumpa uvalit clo na dovoz hliníku a oceli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Dusno v KSČM: Jiří Dolejš je buržoazní element a je ve sněmovně, aby se měl dobře, říká se prý
Po sněmovních volbách se čeká zemětřesení v celé řadě českých politických stran. Z čela TOP 09 odejde Miroslav Kalousek, v sociální demokracii se možná odehraje politický hurikán a křeslo se kymácí i pod šéfem komunistů Vojtěchem Filipem. O politické bitvě mezi komunisty píše časopisu Týden. Musí si dnes komunisté říci, že „poslední bitva vzplála"?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Chce to zásadní personální změnu, vzkázal dovnitř strany komunista Luzar
Zásadní personální změnu očekává od sjezdu KSČM, který bude příští sobotu v Nymburku, kandidát na předsedu Leo Luzar. Poslanec z Moravskoslezského kraje míní, že se neosvědčil koncept spolupráce dvou názorových proudů reprezentovaných předsedou Vojtěchem Filipem a radikálnějším Josefem Skálou, jak o něm rozhodl minulý sjezd. „Ti lidé nebyli schopni najít cestu k sobě, nemůžeme doufat, že se to samo dá dohromady,“ řekl v rozhovoru ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Večerní schůzka šéfů ANO, ČSSD a komunistů nerozhodla. Spor o Pocheho bude na Zemanovi
I po dnešku trvá spor, zda bude ministrem zahraničí europoslanec Miroslav Poche (ČSSD), kterého v chystané vládě ANO a ČSSD odmítají komunisté i prezident Miloš Zeman. Rozpory nevyřešily ani večerní schůzky premiéra Andreje Babiše (ANO) s předsedy sociálních demokratů a komunistů Janem Hamáčkem a Vojtěchem Filipem. Babiš počká s oznámením jmen nových ministrů na jednání Zemana s Pochem, řekl novinářům Filip. Premiérovi také zopakoval výhrady komunistů k práci ministra dopravy Dana Ťoka a zdravotnictví Adama Vojtěcha (oba za ANO). Babiš ani Hamáček se ke dnešním konzultacím nevyjádřili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist