ÚOHS: Společná konference s MPO o veřejné podpoře a problematice malých a středních podniků
Třídenní konference na téma veřejné podpory a malých a středních podniků, kterou společně pořádal Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, byla zahájena ve středu 29. května v brněnském sídle ÚOHS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 16:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

ÚOHS: Infrastrukturní projekty na konferenci o veřejné podpoře
Druhý den konference o veřejné podpoře, pořádané Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, byl věnován problematice infrastrukturních projektů. V pěti prezentacích se účastníci konference dozvěděli praktické rady, užitečné informace a zkušenosti podložené evropskou judikaturou, které jsou nepostradatelné především pro poskytovatele veřejné podpory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TA ČR a AMSP ČR spojily své síly v podpoře malých a středních podniků
Předseda Technologické agentury ČR (TA ČR) Petr Konvalinka a místopředseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) Zdeněk Tomíček podepsali ve čtvrtek 11. dubna 2019 memorandum o spolupráci v oblasti podpory VaV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
ÚOHS: První den konference o veřejné podpoře byl zejména ve znamení výzkumu, vývoje a inovací
V brněnském sídle Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže byla dnes za účasti více než 150 účastníků zahájena dvoudenní mezinárodní konference o veřejné podpoře. Na pravidelné akci Úřad seznamuje zástupce poskytovatelů a příjemců veřejné podpory a další odborníky s novinkami v této oblasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Konference o veřejné podpoře pokračovala i v pátek
Druhý den Konference o veřejné podpoře, kterou pořádá v Brně Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, zahájila vedoucí Oddělení veřejné podpory Libuše Bílá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Asociace malých a středních podniků a živnostníků: Tucet hlavních změn pro podnikatele v roce 2019
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) oznamuje ke konci každého roku výčet a hodnocení nejvýznamnějších legislativních změn, které ovlivní v dalším období tuzemské podnikatele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Asociace malých a středních podniků a živnostníků: 25 hlavních změn pro podnikatele v roce 2018
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) představuje balíček nejdůležitějších legislativních změn, se kterými musí podnikatelé od roku 2018 počítat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Čeští a slovenští zástupci malých a středních firem a živnostníků připravují stejné ukotvení rodinných firem
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) a Slovenská asociácia malých a stredných podnikov a živnostníkov (SAMP) se na pracovním setkání v Bratislavě dohodli na společném postupu při ukotvení definice rodinného podnikání. Ta by tak měla být stejná jak v České republice, tak na Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Asociace malých a středních podniků a živnostníků: Rozšiřování mýta zatíží podnikatele a živnostníky
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) nesouhlasí s návrhem ministerstva dopravy o zpoplatnění některých silnic 1. třídy výkonovým zpoplatněním, které má vláda projednat již toto pondělí. Jakékoliv rozšiřování mýta do regionů přinese další zátěž pro regionální živnostníky bez výraznějšího efektu pro stát. S ohledem na právě vyhlášený Rok venkova 2017, který má podporovat podnikatelský ruch na venkově, by to byl naopak krok proti zájmům tamních malých podnikatelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Technologická agentura: I Vy můžete ovlivnit nové programy EU – zapojte se
Vyjádřete prosím svůj názor na využívání prostředků EU v oblasti investic, výzkumu a inovací, malých a středních podniků a jednotného trhu. Máte možnost zapojit se do veřejné konzultace, a to v období od 10. ledna do 8. března 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Odborníci na veřejnou podporu se sešli na konferenci ÚOHS
V brněnském sídle Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže byla zahájena dvoudenní Konference o veřejné podpoře. Akce se účastní téměř 150 odborníků na veřejnou podporu z České republiky i zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist