ČOI: Mladiství bez potíží koupili i tvrdý alkohol na severu Čech
Česká obchodní inspekce Ústeckého kraje provedla během dvou dnů celkem 7 kontrol na prodej alkoholu osobám mladším 18 let. Kontroly byly provedeny jak během dne, tak i ve večerních hodinách. Bez ověření věku a bez doprovodu osoby starší 18 let byl figurantům v 5 případech prodán nebo podán alkoholický nápoj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 16:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

ČOI: O Velikonocích „tvrdý alkohol“ nezletilým prodali téměř bez potíží
Na začátku Velikonočních prázdnin Česká obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje kontrolovala, zda si mladiství středoškoláci mohou koupit i tvrdý alkohol. Ano, celkem bez problémů - v 5 případech z 6 kontrol tvrdý alkohol figurantovi České obchodní inspekce na severu Čech prodali (tj. 83 %).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
ČOI: Před Vánocemi se prodával alkohol mladistvým ve velkém
Česká obchodní inspekce zaznamenala na východě Čech rozšířený prodej alkoholu mladistvým. Před Vánocemi objevila velké množství porušení zákazu prodeje alkoholu osobám mladším 18 let. V tomto období uskutečnila 17 kontrol a alkohol byl prodán 12 mladistvým figurantům. Převážně se jednalo o tvrdý alkohol a víno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
ČEZ Teplárenská zahájila dodávky tepla na severu Čech
Prakticky o týden a něco dříve zahájila ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ otopnou sezona 2017/18 na severu Čech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
ČEZ Teplárenská zahájila dodávky tepla na severu Čech
Po letních plánovaných odstávkách, během nichž proběhly revize, běžná údržba i různé opravy či výměny dosluhující technologie, již plně zahájila ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ tonou sezonu 2018/19 na severu Čech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Politik, který si nechal proplatit 50 piv, promluvil o vládě
Server ParlamentníListy.cz přinesl článek o tom, jak žijí někteří pražští radní a na co využívají erární peníze. Peníze běžně určené na drobné pohoštění pro hosty byly na Praze 4 využity zvláštním způsobem. Nakupoval se za ně tvrdý alkohol, šampaňské, krevety a desítky piv. Jeden z radních, který si nechal proplácet alkohol, se teď rozhodl promluvit o vládě Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Obchodní inspekce: V den vysvědčení se prodával mladistvým i tvrdý alkohol
Svým rozsahem zatím nejmasivnější kontrolu na dodržování zákazu prodeje alkoholu osobám mladším 18 let v jediný den provedla Česká obchodní inspekce v pátek 29. června 2018. „Jednalo se záměrně o den, kdy školáci dostávají vysvědčení a chystají se případně oslavit začátek prázdnin,“ říká ústřední ředitel České obchodní inspekce Mojmír Bezecný. Kontroly proběhly ve všech regionech, celkem bylo zkontrolováno 44 provozoven, obchodníci zákaz porušili a alkohol mladistvému prodali v 26 z nich (tj. 59 %).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Česká obchodní inspekce: Alkohol mladistvým na jihu Čech bez problémů prodali všichni
Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny uskutečnila opakovaně kontrolu na prodej alkoholu a cigaret mladistvým. Před pár dny byly provedeny celkem čtyři kontroly, tři přímo v Českých Budějovicích, jedna v obci Hrdějovice. Ve všech případech byly nezletilému figurantovi prodány buď cigarety, nebo alkohol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Naši mladiství v konzumaci konopí dohnali Nizozemsko. A s alkoholem je to také špatné, zoufal si šéf protidrogové centrály
Češi vítězí ve spotřebě alkoholu nad většinou zemí OECD. Celkem 800 tisíc lidí pije alkohol nadměrně a pravidelně. Zpráva Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti také říká, že z nelegálních drog dlouhodobě převažuje užívání konopí a pervitinu. Jakub Frydrych, ředitel Národní protidrogové centrály, v pořadu Interview na ČT24 promluvil o tom, jak účinné jsou represe a boj proti nelegálním drogám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Ladislav Žák: Jednou jsi dole a jednou nahoře…
Když se podíváme na principy pro řešení finančních potíží dlužníka, který má více věřitelů, tak jak je vydala globální organizace INSOL International, dozvídáme se podivuhodné věci. V celkem osmi základních principech, zveřejněných v tomto roce, jde o to, že se věřitelé mají domluvit, spojit a spolupracovat s dlužníkem a mezi sebou navzájem na řešení dlužníkových potíží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist