Okamura: Takzvaní liberální demokraté rozdělují společnost a budí nenávist. SPD nešíří strach, jen odpovědně staví hráz před povodní
ROZHOVOR „Právě sluníčkáři rozdělili společnost a vzbudili nenávist vůči komukoliv s jiným názorem. Kdo jejich jedinou správnou pravdu nesdílí, je nejlépe je zlikvidovat a všemožnými způsoby onálepkovat jako fašisty, nacisty, xenofoby či rasisty,“ říká šéf hnutí SPD Tomio Okamura po opakovaném napadení Ladislava Jakla. Sám po volbách do Evropského parlamentu doufá, že spojení kritických sil vůči Bruselu dokáže nastartovat změny. A znovu popřel, že by jeho hnutí šířilo strach. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zároveň zalitoval, že třetí mandát pro SPD unikl jen o kousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 20:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Okamura (SPD): Musíme mít připravenu hráz proti imigrační povodni
Komentář na facebookovém profilu k setkání frakce NEF v italském Miláně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Říha (KSČM): Společnost se radikalizuje
Jsme svědky událostí, které ještě více rozdělují společnost. Je na místě, komu to slouží a kam až chce a je ochoten toto rozdělení dotáhnout. Nenávist a rozdělení naši společnosti je na vrcholu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Okamura staví domy ze strachu! Redaktorka Respektu přeběhla chodbu do DVTV a vykládala tam, co zjistila o „českém teroristovi“
Reportérka Respektu Ivana Svobodová přeběhla v karlínském centru vydavatelství Zdeňka Bakaly Economia do studia DVTV, kde rozcupovala politiku Tomia Okamury a jeho hnutí Svoboda a přímá demokracie. Okamura prý v lidech vyvolává strach, který posléze přetavuje v politické body, ale i ve finanční zisky. A ze zisků si pak staví dům. Okamura má tedy dům vystavěný ze strachu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Ve světě i ČR trvá dle Amnesty International nenávist k běžencům
Ve světě, včetně Česka, přetrvává nenávist k uprchlíkům, kterou politici využívají k posilování svých pozic, a rozdělují tak společnost. Vyplývá to z výroční zprávy mezinárodní organizace hájící lidská práva Amnesty International (AI) za rok 2016. AI naopak v Česku ocenila třeba zavedení povinné roční docházky v mateřských školách a snahu o začlenění handicapovaných dětí do běžných škol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Česko zamořilo zlo a nenávist k cizincům, tvrdí petice, kterou chválí Herman. Zde je vážné pokračování
ANKETA Zamořuje Česko nenávist? „Ano, vyhrocená atmosféra vůči menšinám, xenofobie i šíření polopravd je nejvážnějším ohrožením, před kterým jako země i společnost stojíme,“ myslí si v anketě ParlamentníchListů.cz Jiří Zlatuška (ANO). „Vyhrocenou atmosféru a nenávist zažívá v poslední době prakticky celá Evropa. Musíme se ale ptát, čí je to chyba? Je to snad chyba pracujících Evropanů, kteří mají strach z toho, jak se jejich kdysi poklidné ulice mění často až v předměstí Rijádu?“ ptá se naopak Marek Černoch (Úsvit).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Fiala (SPD): Musíme mít připravenu hráz proti imigrační povodni
Komentář na facebookovém profilu k volnému pohybu nelegálních migrantů na území ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Liberální elita vede společnost k totalitě. Budete hodně překvapeni, kdo toto napsal
Jakub Patočka vyslal varovný vzkaz české liberální elitě. Tato elita se prý dnes bojí lidí a brání před nimi demokracii. Jenže tím celou společnost žene k totalitě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ladislav Žák: Přísně tajné…
Je okouzlující sledovat, v jakém počtu se politici, novináři a takzvaní odborníci staví na obranu toho, že se před lidmi má sveřepě utajovat i to, co všichni dávno vědí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
My demokraté musíme být bdělí, říká Hayato Okamura. Strach a demagogie nás prý mohou zavést do katastrofy srovnatelné s Hitlerem
Do svého bratra Tomia Okamury (SPD) se Hayato Okamura (KDU-ČSL) pouštěl již v předvolební kampani. Nyní o něm pohovořil v rozhovoru pro Aktuálně.cz. Hayato Okamura rovněž kandidoval do sněmovny, avšak z pátého místa lidovecké kandidátky se do sněmovních lavic nedostal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Kajínek je před kamerou! Krajský zastupitel má strach a zde je důvod
Jihomoravský krajský zastupitel Jiří Hlavenka zvolený ze Zelené a Piráty na sociální síti Facebook napsal, že by možná měl tesknit nad výsledkem voleb, nad tím, že sněmovnu řídí komunisté a Tomio Okamura, ale nepláče nad tím. Zdá se mu totiž, že českou společnost ohrožuje něco mnohem horšího než komunisté a Okamura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist