Babiš sdílel článek, který oslavuje jeho vize. Dostalo se mu sprostoty a kopanců...
Šéfa hnutí ANO Andreje Babiše zaujal jeden článek z českých médií. K řadě z nich je kritický, ale tentokrát se rozhodl udělat výjimku a sdílel ho na sociální síti Facebook. Co ho k tomu vedlo? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 20:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Jak skončil v blázinci? Další fakta kolem syna Andreje Babiše. A FOTO
Andrej Babiš mladší se svěřil Blesku s tím, jak to celé začalo. Podle jeho slov celý jeho příběh začal za volantem a skončil u psychiatra. E-mail, který Blesku zaslal, je již staršího data. Jeho otec pak dnes na svém facebookovém profilu sdílel fotografie z Ukrajiny a Krymu, aby bylo patrné, že jeho syn byl šťastný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
FOTO Vidíte ty davy? Babiš zesměšnil včerejší demonstranty
Premiér Andrej Babiš se rozhodl sdílet na svém facebookovém profilu dvě fotografie ze včerejších demonstrací. Server iRozhlas.cz totiž sdílel snímek ze včerejších demonstrací, na němž je patrná poměrně vysoká účast lidí na náměstí v Českých Budějovicích. Druhý snímek ze stejného místa sdílel Tomáš Kubín, jenž ukázal na nezaplněné náměstí. A jaká se rozhořela diskuse?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Blbečku, srabe. Hovoří starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Jde o Klause
Týdeník Respekt na svém Twitteru sdílel příspěvek odkazující na článek, jenž pojednává o ODS a vyloučení Václava Klause mladšího z této strany. Pod příspěvkem Respektu se strhla velmi ostrá šarvátka mezi bývalým senátorem a ředitelem Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy Zdeňkem Schwarzem a králem bulváru a starostou Řeporyjí Pavlem Novotným, který Schwarze za jeho komentář vyzývá: „Přijeď mi to říct do Řeporyjí na úřad, blbečku… co si to vůbec dovoluješ? No pojeď, pojeď, srabe.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Varování amerického politika Robertse beru vážně, sdílel jeho přeložený text publicista Haas
Publicista Tomáš Haas zveřejnil na svém facebookovém profilu článek předního amerického pravicového politika Paula Craiga Robertse. Ten, jak uvádí Haas, působil ve vládě Ronalda Reagana jako poradce ministra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jsem jeden z mála, koho se Hrad bojí, udeřil Kalousek a sdílel článek PL
Poslední vydání pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa nenechalo některé v klidu. Nejostřejší reakci předvedl Miroslav Kalousek (TOP 09), kterému Soukup věnoval značnou část pořadu. Kalousek se kromě ředitele TV Barrandov pustil i do prezidenta Zemana a Pirátů. Jeho pozornosti ale neušly ani ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Češi, nechcete dělat za 13 tisíc v naší zbrusu nové fabrice? Přivezeme cizince, řekli podnikatelé. A bude to mít dohru
Ostře se opřel do společnosti Mölnlycke Health Care předseda ČMKOS Josef Středula. Na svém facebookovém profilu sdílel článek Karvinského deníku, který upozornil, že nově vzniklý závod této společnosti se potýká s nedostatkem zaměstnanců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
„Teď se zprasím!“ Babiš řekl, co nemá ráda jeho žena. A rozjel show
Vládní prázdniny se blíží mílovými kroky, ale předseda vlády Andrej Babiš (ANO) se svým týmem dál pracuje na budování obrazu aktivního premiéra a sepsal další provolání k občanům. Pokusil se lidem představit i jako velký jedlík. Článek totiž doprovodil obrázkem, na kterém má před sebou 18 ovocných knedlíků a ve tváři výraz, který se těžko popisuje. Je třeba ho vidět. Babiš poznamenal, že se „zprasí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Babiš: Co hudrujete, že kvůli mně krachují hospody? Vzniklo jich nejvíc v historii. Akorát nejsou kuchaři a číšníci
Premiér Andrej Babiš (ANO) napsal na svůj facebookový profil sumář toho, co se minulý týden vše odehrálo. Mimo jiné také uvedl to, že jeho dcera Vivien odmaturovala a žena Monika slavila narozeniny. A sdílel také svoji fotografii s červeným nápojem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
NPÚ: Výstava Kancléř Metternich a jeho vize míru
Národní památkový ústav pořádá ve spolupráci s Rakouským kulturním fórem v Praze výstavu Kancléř Metternich a jeho vize míru / Kanzler Metternich und seine Vision vom Frieden. Výstava se uskuteční u příležitosti 160. výročí úmrtí knížete Klemense Václava Lothara Pavla Alfonse Nepomuka, knížete von Metternich-Winneburg-Beilstein-Ochsenhausen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Aparátčík Babiš si bude brát do úst rok 1968? U Šafrů premiérovi prokádrovali celé přibuzenstvo
Premiér Andrej Babiš letos nedorazil se svým projevem na pietní akt k 51. výročí vpádu okupačních vojsk do Československa. Svou připomínku sdílel pouze na sociální síti, kde uvedl, že si váží těch, kteří se okupaci a normalizaci postavili. U Šafra mu tohle stranění ale pěkně spočítali a posvítili si na to, jak se v roce 1968 a po něm zachoval on sám a jeho rodina. Svou ekonomickou pozici začal prý Babiš budovat právě v době normalizace, obklopený exponenty Státní bezpečnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist